محتوای اضافی جدید برای Monster Hunter 4 Ultimate منتشر شد

۱۳ مهر ۱۳۹۴ موضوعات: Nintendo 3DS، Nintendo 3DS، اخبار، اخبار بازی، اخبار ویدیویی، اخبار ویدیویی بازی، ویدیو بازی بدون دیدگاه 620 بازدید

شرکت کپکام به تازگی یک محتوای قابل دانلود برای بازی Monster Hunter 4 Ultimate منتشر کرده است که امکاناتی همچون زره, سلاح های جدید و ماموریت های اضافی به بازی اضافه می کند.

همانطور که به تازگی در وبلاگ رسمی شرکت کپکام اعلام شده است این DLC جدید دارای ۱۲ ماموریت اضافی از جمله دو چالش برای بخش Arena, پنج سلاح جدید, یک زره ی جدید و مقاوم, چهار زره ی منحصر به فرد و جدید و یک Palico جدید با نام Olliver خواهد بود.

علاوه بر آن با استفاده از این DLC می توانید پس زمینه ی بازی را تغییر داده و ۸ عنوان جدید برای تیم خود دریافت کنید.

ویژگی های منحصر به فرد دیگری که در این DLC وجود دارند یک شمشیر با نام Commemoration Sword ,چکش Teddybear Hammer و زره ای با نام GX Hunter می باشد.شما هم چنین می توانید در بازی با مجموعه ی جدیدی با نام Melodic Palico برای شکار کردن هیولاها مجهز شوید.

حال کپکام توضیح داده برای استفاده از این محتوای جدید باید به Nintendo 3DS متصل شوید و از طریق منویی که در Monster Hunter 4 Ultimate وجود دارد به این DLC دسترسی پیدا کرده و آن را دانلود کنید.

در ماه می سال ۲۰۱۵ بود که شرکت کپکام گزارشی از عملکرد مالی خود منتشر و اعلام کرد از ۳۱ ماه مارس تا کنون فروش فیزیکی خوبی داشته است.در این بین فروش دو بازی Monster Hunter 4G و Monster Hunter 4 Ultimate نیز به عنوان کلید موفقیت این شرکت شناخته شد چرا که فروش بسیار خوبی داشت.

در ماه فوریه شرکت کپکام اعلام کرد که بازی Monster Hunter 4 Ultimate بیش از سه میلیون نسخه در سراسر جهان فروش رفته, در حالی که فروش کلی این فرانچایز به ۳۲ میلیون واحد رسیده بود.

با این حساب شرکت کپکام بیشترین موفقیت خود را از فرانچایز Monster Hunter کسب کرده است.علاوه بر آن پروژه های آینده ی این شرکت شامل بازی Street Fighter V خواهد شد که قرار است به زودی برای پلتفرم PS4 در دسترس بازیکنان قرار بگیرد.

لازم به ذکر است بازی Monster Hunter X نیز یکی دیگر از نسخه های این فرانچایز است که در ماه می سال ۲۰۱۵ به صورت انحصاری برای Nintendo 3DS منتشر شد.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.