نحوه ی دریافت نسخه ی رایگان Minecraft بر روی ویندوز ۱۰

[signoff icon=”icon-bookmark”]ویندوز ۱۰ بعد از انتظارهای زیاد بالاخره امروز منتشر می شود و در کنار آن نیز نسخه ی مختص این سیستم عامل Minecraft در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.[/signoff]

Mojang سازنده ی بازی بسیار جالب Minecraft در اوایل این ماه اعلام کرد که قصد دارد تا طیف جدید بتای این بازی را با نام Windows 10 Edition منتشر کند. هر فردی که نسخه ی PC/Mac از نسخه های قبلی را خریداری کرده باشد می تواند ورژن جدیدی را به صورت رایگان دریافت کند. لازم به ذکر است که بالای ۲۰ میلیون نفر تا به حال این بازی را خریداری کرده اند.

Mojang امروز جزئیاتی در مورد روند به دست آوردن ورژن جدیدی منتشر کرده و آن کاملا ساده است. هنگامی که آن منتشر شد، همه ی افراد باید در اکانت خود در سایت Mojang وارد شوند و بر روی دکمه ی Redeem کلیک کنند، سپس در اکانت مایکروسافت خود وارد شده و نسخه ی رایگان خود را دریافت کنند.

بتای ویرایش ویندوز ۱۰ این بازی امروز یعنی ۲۹ جولای در روز انتشار خود ویندوز ۱۰ منتشر خواهد شد. دارندگان سیستم عامل های ۷ و ۸ می توانند به صورت رایگان ویندوز خود را به ۱۰ ارتقاء دهند. این کار برای آنکه بتوانید نسخه ی رایگان Minecraft را دریافت کنید لازم است.

کسانی که Minecraft را بر روی PC و Mac خود ندارند، می توانند نسخه ی ویندوز ۱۰ بازی را با تخفیف با قیمت ۱۰ دلار در طول دوره ی بتا دریافت کنند. لازم به ذکر است که همه ی افراد ذکر شده اعم از دارندگان PC و Mac و کاربرانی که نسخه را با تخفیف خریداری می کنند از به روز رسانی ها بهره مند خواهند بود.

هنوز هیچ حرفی در مورد اینکه نسخه ی بتا کی به اتمام میرسد زده نشده . احتمالا ما شاهد این خبر به زودی بعد از انتشار بازی باشیم. همچنین قرار است یک آپدیت برای Minecraft ارائه شود که بوسیله ی آن می توان بین بخش دو نفره ی Windows 10 Edition و Pocket Edition ارتباط برقرار کرد.

نسخه ی ویندوز ۱۰ این بازی انواع گوناگون از کنترل های قابل ساخت را ارائه ی دهد. از نظر گیم پلی هم با آنچه تا به حال در موبایل دیدید کاملا متفاوت است

با بازی تاک همراه شوید.

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.