نسخه ی دیجیتالی Resident Evil 5 برای PS4 و XONE در دسترس است

29 ژوئن 2016 موضوعات: اخبار، اخبار بازی، ایکس باکس 360، ایکس باکس وان، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4، کامپیوتر بدون دیدگاه 1,491 بازدید

بازی محبوب Resident Evil 5 امروز به صورت دیجیتالی برای پلتفرم های PS4 و Xbox One در دسترس است. شما می توانید بسته های الحاقی مختلف با محتویات ویژه نیز برای آن دریافت کنید که شامل تمامی محتویات درون Mercenaries و سطح های مختلف با تغییرات ویژه می شود.

دو ماجرای جدید در بخش داستانی بازی اضافه شده است که دارای ویژگی های مختص به خود روده و این بخش از بازی در Resident Evil 5 مربوط به شخصیت Jill Valentine می شود.

در این بخش که Lost in Nightmares نام گرفته است شما باید در Spencer Estate به دنبال Jill و Chris Redfield بگردید و آن ها را پیدا کنید, در این بین اتفاقاتی رخ می دهد که سرانجام شما را وارد شهر آفریقا می کند که در آن جا به Kijuju می روید و با رویداد های جدید رو به رو خواهید شد.

دومین ماجرای داستانی جدید نیز Desperate Escape نام گرفته که در آن هر دو شخصیت Jill و Josh Stone نمایش داده می شوند که باید با نهایت سرعت به امن ترین مکان ممکن درون شهر رفته و در این بین سعی کنند که زنده بمانند.

علاوه بر آن در قسمت Mercenaries United تمامی کاراکتر های درون بازی را مشاهده می کنید که سلاح های مختلفی در اختیار آن ها قرار می گیرد و در نهایت همه با همکاری و کمک هم سعی می کنند از موانعی که بر سر راهشان قرار دارد عبور کنند.

در این بین یک حالت جدید با نام No Mercy نیز به بازی اضافه شد که سطح سختی آن بسیار بیشتر از دیگر حالت های درون بازی است و روایت داستانی بازی در آن نیز دارای ویژگی های مختلفی می باشد. در نهایت در این حالت رویداد های درون بزازی طولانی بوده و دیر تر تمام می شوند و در نهایت تعداد دشمنانی که باید از بین ببرید هم خیلی بیشتر از حالت عادی درون بازی می باشد.

حال در این بین ممکن است بخواهید تا یک نسخه ی فیزیکی از Resident Evil 5 را دریافت کنید, در این صورت باید تا ۱۲ جولای صبر کنید تا این بازی در آمریکای شمالی به صورت فیزیکی عرضه گردد.

در این بین اگر شما یکی از مشترکین پلی استیشن پلاس بر روی PS4 باشید, هم اکنون می توانید نسخه ی نمایشی بازی جدید Resident Evil 7 را به صورت رایگان دانلود کرده و از تجربه ی آن لذت ببرید.

بازی جدید و پرطرفدار Resident Evil 7 برای انتشار در ۲۴ ژانویه ۲۰۱۷ برای پلتفرم های PS4, Xbox One و PC برنامه ریزی شده است. شما هم چنین می توانید آن را بر روی هدست های واقعیت مجازی PlayStation VR اجرا کرده و از تجربه ی اتفاقات ترسناک آن حسابی لذت ببرید.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.