نسخه ی نمایشی بازی NiOh به زودی عرضه می شود+اسکرین شات

۳۰ تیر ۱۳۹۵ موضوعات: اخبار، اخبار بازی، پلی استیشن 4 بدون دیدگاه 841 بازدید

اگر تاکنون با بازی تاک همراه بوده باشید به خوبی می دانید که اخیرا یک نسخه ی آلفا از بازی جدید NiOh در اختیار کاربران قرار گرفت تا برای اولین بار قابلیت های موجود درون بازی را تجربه کنند.

هم اکنون Koei Tecmo اعلام کرده از بازخورد کاربرانی که این نسخه ی آلفا را تجربه کرده اند یک نسخه ی نمایشی توسعه داده و سعی کرده تا  را متناسب با نظر و سلیقه ی کاربران طراحی کند.

طبق توضیحات این شرکت نسخه ی نمایشی بازی در ماه آینده در PlayStation Network قابل دسترسی بوده و قابلیت های بسیاری دارد. در اصل تاریخ دقیق انتشار این دمو ۲۳ آگوست بوده و تا ۵ ماه سپتامبر نیز ادامه دارد و تمامی علاقه مندان NiOh نیز می توانند آن را دانلود کنند.

این نسخه ی نمایشی در ابتدا دارای یک محیط جدید برای مبارزه و تمرین جودو می باشد که افرادی که نسخه ی آلفای بازی  را تجربه کرده باشند کمی با قابلیت های آن آشنا هستند.

در کنار آن دیگر ویژگی های مختلفی برای ایندمو در نظر گرفته شده که تمامی آن ها هنوز معرفی نشدهاند اما می دانیم که سلاح های جدید از جمله نیزه, شمشیر, تبر و چکش در این نسخه ی نمایشی در دسترس قرار دارند.

در نهایت تصاویر جدیدی از این دمو به اشتراک گذاشته شده است که در ادامه می توانید آن ها را مشاهده کنید :

NiOh-4

این بازی در ماه دسامبر سال گذشته در طول رویداد PlayStation Experience برای پلتفرم PS4 معرفی شد.پیش از آن, تصمیم سازندگان بر این بود که Nioh را برای کنسول نسل هفتمی PS3 عرضه کنند اما در حال حاضر تیم نینجا در حال توسعه ی این بازی برای PS4 می باشد.

شاید بد نباشد به این نکته نیز اشاره کنیم که به نظر می رسد این بازی جدید استودیو تیم نینجا بسیار کندتر از دیگر عناوین آن هم چون Ninja Gaiden عمل می کند.

با این حال می دانیم که در ساخت آن از بازی های محبوبی همچون سری Dark Souls الهام گرفته شده است و این ویژگی Nioh ممکن است باعث شود در آینده پس از انتشار مورد استقبال کاربران بسیاری قرار بگیرد.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.