نسخه ی PC بازی Minecraft هم اکنون ۲۲ میلیون فروش رفته است

با توجه به گزارشی که در وب سایت رسمی بازی Minecraft منتشر شده, نسخه ی PC و Mac بازی پرطرفدار استودیو Mojang توانسته در حال حاضر ۲۲ میلیون نسخه فروش برود.

در ۲۴ ساعت گذشته تقریبا ۱۴٫۵۰۰ نسخه اغز این بازی بسیار محبوب فروخته شده است و همین امر نشان دهنده ی پرطرفدار بودن این بازی می باشد.

بنابر توضیحات سایت IGN این بازی تنها در تعطیلات آخر هفته توانسته بیش از ۲۲ میلیون نسخه به فروش برسد و این رکوردی بسیار شگفت انگیز محسوب می شود.

PC اولفین پلتفرمی بود که بازی زیبای Minecraft برای آن عرضه شد, اما از آن زمان به بعد این بازی برای کنسول های دیگری از جمله پلی استیشن و Xbox هم چنین دستگاه های تلفن نیز عرضه گردید.

اینطور که می گویند فروش Minecraft برای PC و Mac فقط بخش کوچکی از موفقیت های بزرگ این بازی را نشان می دهد چرا که Minecraft به طور منظم عملکرد بسیار بالایی بر روی کنسول ها نیز دارد.

این در حالی است که چارت App Annie نشان می دهد نسخه ی IOS و اندروید این بازی نیز در کنار دیگر نسخه های آن در بالای جدول مربوطه می باشند و فروش خوبی دارند.

2644257-14937119970_efd7e9e87c_h

در ژوئن ۲۰۱۴ بود که استودیو Mojang اعلام کرد که فروش Minecraft برای PC به طور حتم تمام کاربران را حیرت زده می کند.به ویژه این دقیقا پیش از این بود که Minecraft برای پلتفرم های Xbox One, PlayStation 4 و Wii U در دسترس قرار بگیرد و به موفقیت های بیشتری دست پیدا کند.

در کنار آن اخیرا شرکت مایکروسافت نیز اعلام کرد Minecraft پرفروش ترین بازی در فروشگاه ویندوز ۱۰ می باشد و این یک موفقیت دیگر برای این عنوان محبوب می باشد.

زمانی که این بازی در جولای ۲۰۱۵ برای ویندوز ۱۰ در اختیار کاربران قرار گرفت, Minecraft توانست در جایگاه اول لیست پرفروش ترین ها خود نمایی کند.مایکروسافت همچنین گفت که نزدیک ۱ میلیون نفر از بازیکنانی که Minecraft را تجربه می کنند، از نسخه ی رایگان آن برای ویندوز ۱۰ استفاده کرده اند.

مایکروسافت در ماه سپتامبر ۲۰۱۴ بود که بازی Minecraft را به دست آورد و استودیو سازنده ی آن Mojang را با ۲٫۵ میلیارد دلار خریداری کرد.از آن زمان به بعد در آمد حاصل از فروش بازی Minecraft و DLC های آن به مراتب از پایین به بالا صعود کرد و افزایش بسیاری در فروش آن دیده شد.

با این وجود متوجه می شویم که این بازی محبوبیت بسیاری بین کاربران مختلف از سراسر جهان دارد و هم اکنون بر روی انواع پلتفرم های موجود تجربه می شود.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.