نسخه ی Wii U و NX بازی Legend of Zelda دوباره تاخیر خورد

۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ موضوعات: Nintendo NX، Wii U، اخبار، اخبار بازی بدون دیدگاه 379 بازدید

در بخشی از گزارش مالی شرکت نینتندو به غیر تاریخ عرضه ی کنسول NX اخبار دیگری در مورد بازی های خود اعلام نمود . در این جلسه مشخص شد که Legend of Zelda جدید در ۲۰۱۷ بر روی Wii U و NX منتشر خواهد شد .

نینتندو همچنین قطعه ای از تصاویر هنری این بازی را منتشر نموده که می توانید آن را در زیر ببینید. کانسپت آرت منتشر شده کاراکتر اصلی  یعنی لینک را نشان می دهد که با کمان خود در حال نشانه گیری است . این در حالی است که یک آیتم مرموز به کمربند او بسته شده است .

3054619-zelda

به تازگی کاربران مختلف در سایت NeoGAF ایده های خود از آنچه که در تصویر منتشر شده از مدل جدید و تغییرات این شخصیت مشاهده کرده اند را به اشتراک گذاشته اند.

یکی از آن ها نیز به این نکته اشاره کرده است که این آیتم یکی از کارت های موجود در بازی Hearthstone است, با این حال هنوز نمی توان حدس خاصی در این باره زد.

بازی زیبای The Legend of Zelda برای پلتفرم های Wii U/NX برای انتشار در سال ۲۰۱۷ برنامه ریزی شده است.با این حال قبلا پیش بینی شده بود که این بازی در سال ۲۰۱۶ عرضه می شود اما اینطور که به نظر می رسد که طرفداران باد کمی بیشتر منتظر بمانند. چرا که نینتندو به تازگی در آخرین گزارش خود اعلام کرد که کنسول NX در ماه مارس ۲۰۱۷ برای فروش گذاشته می شود به همین دلیل این بازی جدید نیز باید در همان زمان ارائه شود.

با این حال به احتمال زیاد اطلاعت بیشتری در رابطه با بازی های موبایل و PC در نمایشگاه E3 امسال به اشتراک گذاشته می شود اما اینطور که به ننظر می رسد شرکت نینتندو قصد ندارد در طول تابستان NX را نشان داده و اطلاعاتی از قابلیت های آن به اشتراک بگذارد.

این اولین باری نیست که نینتندو بازی جدید Legend of Zelda را برای چند پلتفرم در دسترس کاربران قرار دهد. در قبل بازی  The Legend of Zelda: Twilight Princess نیز برای پلتفرم های GameCube و Wii در دسترس قرار گرفته بود.

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.