نظرات فیل اسپنسر در مورد همکاری با نینتندو برای Minecraft

عنوان محبوب Minecraft که از سال ۲۰۰۹ در اختیار گیمرها است محبوبیت خوبی در بین همه ی قشرها دارد. از این بازی می توان هم لذت برد و هم در صنایع مختلف فنی استفاده کرد. به همین دلیل مایکروسافت تصمیم گرفت تا موجانگ سازنده و همچنین این بازی را خریداری کند.

این بازی بر روی پلتفرم هایی نظیر Microsoft Windows, OS X ,Linux ,Android, iOS, Windows Phone, Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4 در Universal Windows Platform, Wii U دسترس است و بازخوردهای خوبی را از سمت همه ی دارندگان دریافت کرده است.

 به تازگی با خبر شدیم که در DLC جدید این بازی قرار است شاهد شخصیت‌های بازی سوپر ماریو به Minecraft باشیم. پیرو این مسئله آقای فیل اسپنسر، مدیر ایکس‌ باکس مایکروسافت این همکاری با نینتندو را خیلی امیدوارکننده دانست و از نتایج خوبی که از عرضه ی Minecraft برروی Wii U به دست آمده خوشحال است.

این هم یکی از ویژگی های متواضعانه اسپنسر در مدیریتش است که در خیلی از موارد دیده شده است. او در این رابطه در توییتر نوشت:

 در واقع همکاری با نینتندو برای ما بسیار عالی بوده و Minecraft برروی Wii U عملکرد خیلی خوبی را داشته است و من خوشحالم که قراره محتوای ماریو رو برای این بازی ارائه می دهیم.

در سال ۲۰۱۴ مایکروسافت Minecraft  را با قیمت ۲٫۵ میلیارد دلار خریداری نمود و هم اکنون هم مالکیت آن از آن این شرکت است. به علت طراحی این بازی مایکروسافت از آن در اهداف مختلف اسفاده کرده. نمونه اش باز سازی محیط آن با هدست هلولنز بود که آن را در E3 2016 دیدیم.

با بازی تاک همراه باشید

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.