پیش نمایش بازی Batman: Arkham Knight

۳۱ فروردین ۱۳۹۴ موضوعات: ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، پیش نمایش، کامپیوتر، لینوکس، مک بدون دیدگاه 424 بازدید

این بازی توسط کمپانی Rocksteady Studios ساخته شده و در دست انتشار می باشد این کمپانی که به مشهوریت زیادی در ساخت سری بازی های پرطرفدار بتمن در سبک کمیک دست یافته است همواره دست بر ساخت نسخه ای دیگر و معرفی یکی دیگر از عنوان های زیبای Batman برده است و نسخه ی جدید این بازی زیبا را به نام Batman: Arkham Knight معرفی کرده که به زودی منتشر خواهد شد

142434315463924898
داستان  Batman Arkham Knight
اتفاقات این نسخه بعد از اتفاقاتی که در آرخام سیتی (Arkham City) رخ داده بود را به نمایش می کشد اینطور که ما متوجه ی آن شدیم یک سال بعد از مرگ جوکر، بتمن در نبود رقیب همیشگی خود دوباره به میدان بازگشته است. و مانع از اغتشاش در شهر می شود.
در این حال جمعی از دشمنان اصلی بتمن، یعنی Two-Face، Penguin و Harley Quinn نیز این فرصت را پیدا کرده اند که هر یک به دلیل خاص خود، باهم دیگر علیه بتمن متحد شوند. اما تهدید دیگری نیز متوجه شهر گاتام است.
Scarecrow (مترسک) در شب هالووین، با گاز و بمب های ترس و وسایلی که در اختیار دارد شهر را مورد تهدید قرار می دهد. این اتفاق باعث خارج شدن ۶ میلیون نفر از شهر گاتام می شود بتمن به همراه ماموران پلیس که بنا بر تهدیدات مترسک دارای نیروی های کمی می باشد باید گاتام را نجات دهند. اما مثل همیشه او تنها با یک مشکل روبرو نیست در مقابل آن بتمن با دشمن جدیدی رو به رو شود به نام Arkham Knight به طور کلی باید گفت شخصیت جدیدی که عنوان این نسخه نیز با نام اوست نقش منفی و بسیار قدرتمند این بازی است که به آن افزوده شده و اکنون بتمن باید با اون نیز در کنار دیگر دشمنانش مقابله کند .

142434301560395986
حال کمی توضیح در رابطه با این شخصیت جدید می دهیم
Arkham Knight شخصیت جدید این نسخه از بازی تاکنون برای اولین بار است که ایفای نقش می کند او شناخته شده نیست و تا بحال نیز در هیچ بازی ای به این سبک وارد نشده به همین دلیل می تواند توجه زیادی را به خود جلب کند
او یکی از پرقدرت ترین شخصیت ها در بازی است که به احتمال زیاد دشمن اصلی بتمن محسوب می شود که باید به مقابله با او بپردازد از آنجایی که بازی هنوز منتشر نشده ما چیز زیادی نمی توانیم در رابطه با این شخصیت مرموز بدهیم اما با توجه به عکس های منتشر شده از او این را می توان فهمید که بر روی لباس این شخصیت، علامت Arkham Asylum حک شده است.
لباس این شخصیت، به نوعی حالت نظامی لباس بتمن است. Arkham Knight اطلاعات زیادی در مورد بتمن دارد و جدا از این که با Scarecrow یا همان مترسک متحد است اما در عین حال نیز دلایل شخصی خودش را برای کشتن بتمن دارد که هنوز چیزی از آن ها مشخص نیست.

batman
بنا بر گفته های منابع موثق بازی تاک متوجه شدیم که بین این شخصیت و بتمن آشنایی قبلی وجود دارد که به احتمال بسیار زیادی خود بتمن از این موضوع بی اطلاع است و اطلاعاتی از هویت Arkham ندارد
همانطور که خودتان می دانید در اکثر سری بازی های بتمن دشمنان او به مقابله با او می پردازند به دلیل این که او مانع رسیدن آن ها به هدف هایشان شده است اما اینطور که ما متوجه شده ایم Arkham تنها هدفی که دارد کشتن بتمن است و این نفرت از زمانی دور به جا مانده حال باید تا انتشار این بازی صبر کنیم تا بفهمیم این نفرت از چی منشا می گیرد که این چنان در عمق Arkham نفوذ کرده و او را این چنین در هدف خود یعنی کشتن بتمن دقیق نموده است.

142434275690685401
اینطور که به نظر می رسد Arkham و مترسک هر دو با هم به مبارزه با بتمن می پردازند اما Arkham دلایل خود را دارد و مترسک نیز دلایل خود و این که مشخص است این است که Arkham  از مترسک دستور نمی گیرد و او را تنها برای رسیدن به هدف خود می خواهد .
اینطور که ما درمورد شخصیت Arkham فهمیده ایم او در نسخه های قبل نیز در بازی وجود داشته اما با نامی دیگر به دلیل این که همواره سعی می کند با یاد آوری بدترین شب های بتمن او را تحت فشار خود قرار دهد همین کار او مدرکی است برای اثبات این موضوع که ما هنوز نمی دانیم این شخص که اکنون با نام  Arkham Knight در این نسخه از بازی شناخته می شود در نسخه های پیشین بازی چه کسی بوده و چه نامی داشته و چرا زندگی خود را در فکر کشتن بتمن سپری می کند.

142434273146261197
در حال حاضر حدس های زیادی در رابطه با هویت Arkham Knight در بازی زده شده که هر کدام دلایل خود را دارند عده ای او را شخصیتی جدید در بازی خطاب می کنند عده ای او را یکی از شخصیت های دو نسخه ی قبلی بازی با نامی جدید می خوانند و عده ای دیگر نیز او را توهمی از مترسک می نامند که تا منتشر نشدن بازی نمی توان هیچ کدام از این حدسیات را قبول کرد.

142434271043666722
حال به سراغ یکی از هیجان ترین و پر محتوا ترین بخش این بازی یعنی اتومبیل بتمن می رسیم
هنوز شروع نکرده بهتره گفت که خیلی از طرفداران سری بازی های بتمن همیشه علاقه داشتن که از اتومبیل او که بتموبیل ( Batmobile ) نامیده می شود در بازی استفاده کنند . اما متاسفانه در تمامی نسخه های پیشین این بازی که تا کنون آمده اجازه ی استفاده ی بازیکن از ماشین را داخل بازی به او نمی دهد و این موضوع همیشه جزو یکی از درخواست هایی بوده که طرفداران این بازی از سازندگان آن داشته اند .

142434632027747306
حال باید این مژده را به طرفداران این سری از بازی داد که در این نسخه بالاخره می توان از ماشین بتمن در داخل بازی استفاده کرد و این که استفاده از آن صرفا به صورت جانبی نیست و این اتومبیل فوق پیشرفته، نقش اساسی در گیم پلی بازی ایفا می کند.
این ماشین که بنا بر دید تمامی کسانی که با بازی آشنایی دارند یک ماشین پرقدرت ، زیبا ، پر سرعت و در عین حال ماشینی است که به طور کامل بنا بر تجهیزات بسیار جدید و مبنی بر آینده ساخته شده است همین است که توجه بازیکن های این بازی را به خود جلب می کند و آن ها می خواهند تا از آن استفاده کنند.

142434328555981980
حال ما می خواهیم توضیحات کاملی در رابطه با این بازی به شما بدهیم تا به طور کامل با این ماشین زیبا آشنا شوید
در ابتدا برای توضیحات کلی راجع به این ماشین باید گفت که طوری روی آن کار شده که بسیار عالی می تواند نسل هشتمی بودن آن را نشان دهد تمامی اجزای کلی و جزئی آن بسیار دقیق ,طبیعی و واقعی طراحی شده اند

142434341745566636
برخورد نور ها و بازتاب آن ها از روی سطح بتموبیل کاملا طبیعی است و جدا از این ها، توربوشارژ ها و دیگر افکت های مربوط به بتموبیل نیز عالی طراحی شده اند.
به گفته سازندگان، بتموبیل چیزی حدود ۱۶۰ مگابایت از حجم حافظه را اشغال می کند که برای یک وسیله، عدد بزرگی است. که در خیلی از بازی ها دیده نمی شود به گفته آنان اگر کل بازی این حجم را داشت، می توانست متناسب با یک Xbox360 شود. این یعنی که تنها یکی از آیتم های بازی، در حد و اندازه یک بازی کامل نسل قبلی است و همین مورد به خوبی نشان می دهد که Arkham Knight یک عنوان کاملا نسل بعدی است.

142434348030236316
این ماشین یکی از اصلی ترین وسایل بتمن در این نسخه محسوب می شود که به وسیله ی آن می شود به راحتی و با سرعت در مسیر ها رفت و آمد کرد و همین باعث می شود هر مرحله با سرعت بیشتری انجام می شود و از وقت هم بیشتر می توان استفاده کرد .
جدا از این سازندگان بازی برای این که شما مدام در فکر محل پارک ماشین و چگونه رسیدن به آن و پیدا کردنش نباشید دکمه ای را طراحی کردن که به محض استفاده از آن ماشین به سمت شما می آید تا از آن استفاده کنید
یکی از بهترین کارهایی که سازندگان بازی برای بالا بردن توجه بازیکنان بر روی بتموبیل انجام داده اند عدم استفاده از سیستم Fast Travel در بازی است. به گفته ی آنان گشت و گذار در شهر با بتموبیل قسمتی از گیم پلی زیبای بازی محسوب می شود و اضافه کردن این امکان باعث لطمه به تجربه بازی می شده است.

142434621460540590
این که بازیکن با سرعت تمام به مقصد خود برسد کمی خسته کننده است و باعث می شود تمامی لذت گشتن در گستردگی و بزرگی شهر با این توانایی از دست برود و بازیکن صرفا می خواهد با این قابلیت به سرعت به محل مورد نظر خود برسد و مراحل و ماموریت ها را به پایان برساند.
در حالی که بازیکن می تواند همراه با ماشین پرقدرت خود در شهر گردش کند و به پیدا کردن آیتم و فعالیت های جدید بپردازد این قسمت خیلی زیاد مورد توجه بازیکنان بازی های مختلف قرار می گیرد که سازندگان این بازی برای این که برای اولین بار است از این وسیله در این سری بازی ها استفاده می شود از این قسمت صرفه نظر کردند تا بازیکنان لذت کافی را از این وسیله ببرند و به اندازه ی کافی از آن استفاده کنند.

142434378051636066
قبل از توضیحات جزئی بتموبیل این را نیز باید گفت که این ماشین در دو حالت از بازی مورد استفاده قرار می گیرد که این دو حالت را چنین می توان نام برد :
۱ – برای تعقیب و گریز دشمنان و خلاف کاران و کلا برای گشتن در شهر و طی کردن مسیر های بازی استفاده می شود
۲ – از آن جایی که این ماشین از قدرت بسیاری برخوردار است و دارای سلاح های عالی ای می باشد از آن برای نبرد با دشمنان و تجهیزات سنگین نیز می توان استفاده کرد .

142434371847567693
بنا به توضیحات کلی ای که از این ماشین داده شد به جرات می توان گفت که بتموبیل یک اتومبیل همه جانبه است که از پس هر کاری بر می آید این ماشین به اندازه یک ماشین سوپر اسپورت سریع خواهد بود و از طرف دیگر، یک تانک هم توان مقابله با آن را نخواهد داشت و این خود یکی دیگر از هیجانات این بازی زیبا برای دوست دارانش محسوب می شود.

142434388758133920
بالاخره و بعد از تمامی توضیحات کلی راجع به این ماشین جالب و مورد توجه به جزئیات آن می پردازیم
این ماشین دارای قسمت های ریز و درشت بسیاری است که در هر دو حالتی که توضیح دادیم می توان از آن ها استفاده کرد از اجزای داخلی ماشین شروع می کنیم :
موتور (Engine):

142434412055385992

موتور بتموبیل با استفاده از پاورسل های هیبریدی شرکت WayneTech (زیر مجموعه شرکت Wayne Enterprise متعلق به بروس وین یا همان بتمن) به همراه یک توربین جت ساخته شده است. توان آن برابر با ۱۲۰۰ اسب بخار است. حداکثر سرعت آن به ۳۳۶ کیلومتر بر ساعت هم می رسد و تنها در ۲٫۷ ثانیه به سرعت ۶۰ مایل (تقریبا ۱۰۰ کیلومتر) بر ساعت می رسد. این ویژگی ها، باعث شده اند که این اتومبیل در عین سنگینی و مجهز بودنش، به یک اتومبیل فوق سریع تبدیل شود که کم تر اتومبیلی توان رقابت با آن را در زمینه سرعت خواهد داشت.
پس سوز (Afterburner):

142434443294481589

پس سوز، وسیله ای است که عموما در هواپیما های مافوق صوت برای افزایش رانش و شتاب اولیه استفاده می شود. این وسیله در پشت بتموبیل نیز تعبیه شده است و از سوخت نیترومتان (Nitromethane) استفاده می کند. با استفاده از پس سوز در بتموبیل می تونید آستانه حداکثر سرعت آن را تا ۳۰ درصد افزایش دهید و در جلوی دریچه آن دما به ۱۱۰۰ درجه سانتی گراد نیز می رسد.

اتاق راننده (Cockpit) :

142434439088542472

کاکپیت بتموبیل، به یک هوشی مصنوعی پیشرفته و همچنین سیتسم کنترل از راه دور مجهز است. درون صندلی های بتموبیل، یک پرتاب کننده (Ejector) الکترومغناطیسی قرار گرفته است که می تواند با سرعت و شدت سرنشین آن را به بیرون پرتاب کند. از این قابلیت در طول گیم پلی بازی نیز استفاده شده است و می توانید به راحتی و در هر زمان ناگهان از کابین بتموبیل خارج بشوید و بعد از خارج شدن، بتمن از بالا شروع به پرواز و Glide خواهد کرد که برای جا به جایی سریع تر در نقشه و رفتن به مکان ها با ارتفاع بالاتر، روی این قابلیت حساب کرد.

موشک های ثابت کننده (Immobilizer Missiles):

142434463539821769

این موشک ها ۷۰ میلی متری در کنار کاکپیت بتموبیل مستقر شده اند و توانایی متوقف کردن وسایل دشمن را دارند. در این موشک ها از ماده منفجره cl-20/hmx cocrystal استفاده شده است. هدایت این موشک ها نیز، از طریق لیزر و امواج فروسرخ انجام می شود.

چرخ ها (Wheels):

142434468533696377

چرخ های بتموبیل، با استفاده از الیاف مصنوعی کامپوزیت پیشرفته ساخته شده اند. قطر آن ها ۱٫۴۰ متر است و به تکنولوژی پیشرفته کشش بر روی همه ی بافت ها (Advanced all terrain traction technology) مجهز شده اند تا امکان حرکت آن روی هر سطحی وجود داشته باشد.
واحد مهار (Containment Unit):

142434472523760846

این بخش برای جا به جایی افراد دیگر (به جز بتمن) طراحی شده است. این بخش شامل سه صندلی بوده و نسبت به نیرو های جنبشی مقاومت دارد و قادر به تحمل فشاری بیش از ۴۵۰۰ پوند-نیرو بر اینچ مربع (بیش از ۳۰۶ برابر فشار هوا یعنی حدود ۳۰۶ اتمسفر یا ۳۱۰۲۶۴۰۶٫۵ پاسکال) است که نشان دهنده ی مقاومت بالا و نفوذ ناپذیری بتموبیل می باشد.

ترمز های هوایی با مکانیزم احیا کننده انرژی (Air Brakes with Regenerative Energy Mechanism):

142434479760601721

این ترمز ها از کامپوزیت گرافین (Graphene Composite) تشکیل شده اند. فعال کننده آن ها یک سیلندر هیدرولیک سریع است و مسافت طی شده در اثر ترمز را ۷۸ درصد کاهش می دهد. یعنی اگر قرار باشد در اثر ترمز ماشین ۱۰۰ متر (به عنوان مثال) روی زمین کشیده شود، این مقدار به ۲۲ کاهش خواهد یافت که باعث می شود بتوانید با دقت بالایی از ترمز ها استفاده کنید.

بخش های مختص حالت Battle Mode :
زره (Armor Plating):

142434508912857504

زره این دستگاه از نانوتیوب های کربن ساخته شده است. ضخامت آن در ضخیم ترین بخش به ۱۲۰ میلی متر می رسد و یک زره حساس به انفجار نیز در اطراف اتاق راننده قرار دارد که آن را نسبت به انفجار مقاوم می سازد. این بخش باعث می شود که بتموبیل تبدیل به یک اتومبیل زرهی بشود.
تفنگ ولکان (Vulcan Gun):

142434510657924326

این سلاح یک مسلسل شش لول یا به نوعی گاتلینگ گان، در بالای بتموبیل قرار می گیرد. طول آن ۱٫۸ متر است و اندازه مهمات آن ۲۵ میلی متر می باشد. این سلاح به عنوان یک سلاح زمین به هوا استفاده می شود. از این سلاح در مقابل تانک ها نیز می توان استفاده کرد.

توپ ۶۰ میلی متری (۶۰MM Cannon):

142434515920678682

این سلاح به مهمات ۶۰ میلی متری با قدرت انفجار و نفوذ (Penetrate) مجهز شده است و از گلوله های نفوذکننده (Penetrator Shells) استفاده می کند. سرعت گلوله در لحظه ترک لوله این توپ به ۱۶۸۰ متر بر ثانیه می رسد. گلوله این توپ باید حدود ۸۲۰ میلی متر در یک زره فولادی در فاصله Point Blank Range دستگاه نفوذ کند. (Point Blank Range، به نقطه این می گویند که بدون تغییر زاویه توپ گلوله بتواند تا آن نقطه پیش برود)
سلاح ضد آشوب (Riot Suppressor):

142434520793753929

این یک سلاح غیر کشنده است که هر خشاب آن به ۵۰ گرم گلوله لاستیکی که درون یک پوشش پلاستیکی قرار گرفته اند مجهز شده اند. این دستگاه برای وارد کردن یک شوک و گرفتن توانایی حرکت دشمن طراحی شده است. از این سلاح می توان در میان جمع انبوه خلافکاران در بازی استفاده کرد.
دفاع الکتروشوک (Electroshock Defense):

142434527217918075

میله های هادی در جلوی و عقب ماشین تعبیه شده اند که با ولتاژ ۲۰۰ تا ۳۰۰ کیلوولت، دشمن را به عقب پرتاب خواهند کرد. این بخش برای جلوگیری از ضربه دشمنان و خصوصا دشمنان پیاده، به ماشین طراحی شده است.
چرخ های ژیروسکوپی (Gyroscopic Wheels):

142434531175546686

چرخ های ماشین در حالت نبرد، تبدیل به نوعی چرخ می شوند که با بازوهایی هیدرولیکی، به ماشین متصل شده اند. این چرخ ها از نوعی الیاف مصنوعی ضد گلوله ساخته شده اند و قابلیت چرخ ۳۶۰ درجه ای دارند که به قابلیت مانور بتموبیل در حالت نبرد بسیار کمک می کند.
پرتاب کننده چنگک (Winch):

142434539717277260

کلمه Winch در واقع به معنی دستگیره چرخ چراثقال است که در این جا به پرتاب کننده چنگکی گفته می شود که پشت بتموبیل مستقر شده است. برد آن ۶۰ متر است و می تواند وزنی معادل ۲٫۲ تن را بکشد.
خب با تمامی جزئیات این ماشین ریز به ریز آشنا شدیم حال به سراغ دیگر ویژگی های این بازی زیبا می رویم .
چیز دیگری که در این بازی به چشم می خورد طراحی عالی محیط اطراف بازی است در بازی  به تمام نکات جزئی دقت شده و طراحی آن ها با تمام ظرافت خود انجام شده است این نسخه از بازی مانند نسخه های پیشین تنها یک قسمت کوچک از شهر Gotham (گاتم) را نمایش نمی دهد بلکه تمامی شهر را به تصویر می کشد اعم از لامپ های نئونی، تبلیغات و دیگر موارد ریز ولی مهم که به شهر در بازی اضافه شده است و بازیکن می تواند به راحتی به گشت و گذار در شهر بپردازد و لذت ببرد.

bat

این بازی از شرایط آب و هوایی خوبی نیز برخوردار است شب و روز در آن عالی طراحی شده و همچنین باران دود سرما انفجار و …. را نیز ریز به ریز در بازی قرار داده اند به طور کلی می توان گفت حتی کوچک ترین جزئیات نیز در بازی به درستی و دقیق طراحی شده اند که همین بسیار قابل توجه است .

batm

نسل بعدی بودن بازی را می توان از صداگذاری عالی آن نیز متوجه شد این بازی دارای صداگذاری بسیار خوبی است که می تواند یکی از نکات مثبت این بازی نیز محسوب شود
به طور مثال صدای انفجار ها صدای موتور ماشین صدای باران و… که به خوبی می توان آن ها را حس کرد در کنار آن صدای شکستن چیزی یا برخورد دو جسم به هم نیز به خوبی قابل شنیدن حتی در شلوغی شهر می باشند به طوری که مثلا شما بعد از شنیدن صدای شکستن یک شیشه می توانید به سراغ منبع آن صدا بروید تا مشکل را حل کنید همین دقت و ظرافت در صداگذاری بازی است که جذابیت آن را بالا تر می برد.
ssss
حال بعد از دیدن چنین نکات مثبتی می توان به این نتیجه نیز رسید که این بازی از مبارزات و تنوع سلاح های زیادی نیز برخوردار است که این تنوع سلاح ها را علاوه بر سلاح های گرم و سرد دستی می توان سلاح هایی که بر روی ماشین بتمن یعنی بتموبیل نیز متصل هستند را نام برد و به آن ها نیز اشاره کرد
batman
هم چنین از مبارزات تن به تن نیز در داخل بازی استفاده می شود همینطور با دیدن عکس هایی که از این بازی دیده ایم بین بتمن و Arkham Knight نیز یک مبارزه ی تن به تن صورت خواهد گرفت
bat
نکته ی جالب توجهی که در مبارزات می توان به آن اشاره کرد مبارزات بتمن با گروهی از دشمنان است که او می توان به طور همزمان همه را نابود کند یا این که می توان از خود دشمنان برای از بین بردن تعداد زیادی از آن ها استفاده کند به طور مثال یکی را به سمت بقیه پرت کند و با این کار همزمان با هم ۶ نفر را نابود سازد
در کنار آن می توان از سلاح های مختلفی که کلا در بازی جهت نابود کردن گروهی دشمنان طراحی شده اند استفاده کرد تا لازم نباشد که وقت زیادی را صرف نابود کردن گروهی کرد به طور مثال امکان پرتاب بتارنگ (Batarang) در حین پرواز و گلاید (Glide) کردن در آسمان است.
batm,
همینطور که خود شما هم متوجه شدین می توان پرواز هم کرد در این نسخه از بازی نیز بتمن امکان پرواز کردن را دارد که مدت زمان آن بستگی به شرایط موجود در بازی دارد.
ویژگی مهم دیگری را که به بازی اضافه شده قابلیت “Fear Takedown” است، با این قابلیت شما می توانید ناگهان سه دشمن را به طور سریع بدون این که آن ها بتوانند شما را شناسایی کنند، فورا از پا در آورید. که این توانایی هم خود سرعت کار را بلا تر می برد و به پایان رساندن ماموریت ها و مراحل بازی را سریع تر و راحت تر خواهد کرد.
تا کنون در تمامی سری بازی های بتمن از ماموریت های جانبی آن نیز برخوردار بودیم که بدون شک این نسخه از این عنوان با وجود چنین قابلیت های عالی ای که داشت و نام برده شد از این قسمت نیز برخوردار است چرا که ماموریت های جانبی در بازی هم به بالا رفتن توانایی ها و قابلیت های شخصیت کمک می کند هم باعث گرفتن امتیازاتی همچون سلاح های بیشتر و آیتم های بهتر می شود که این خود خیلی مورد توجه بازیکنان قرار می گیرد که این بازی نیز به خوبی از این قابلیت بهره برده و می تواند اوقات هیجان انگیز و لذت بخشی را با آن سپری کرد
یکی از ماموریت های جانبی این نسخه از بازی را می توان Riddler Trophies مشهور را نام برد که در نسخه های پیشین نیز با آن روبرو شدیم و شناختی نسبت به آن داریم اما خب هنوز توضیحات زیادی با توجه به منتشر نشدن بازی از این قسمت داده نشده اما خب می توان این را تایید کرد که Riddler Trophies در این بخش از ماموریت های جانبی این نسخه از بازی نیز وجود دارد.
batman
در انتها به قسمتی که می رسیم موسیقی تاثیر گذار بازی است آهنگسازی آن به عهده Nick Arundel بوده که وظیفه آهنگسازی موسیقی Arkham City را هم ایشان با همکاری Ron Fish، بر عهده داشتند و با توجه به کیفیت بالای موسیقی Arkham City، احتمالا این نسخه از یک موسیقی با کیفیت و خوب برخوردار خواهد بود که انتظار مخاطبان از آن را برآورده خواهد کرد.
با تمامی نکاتی که در رابطه با این بازی توضیح داده شد بدون شک این بازی یکی از مورد انتظار ترین بازی های سال ۲۰۱۵ خواهد بود و مخاطبان خاص این بازی برای منتشر شدنش لحظه شماری خواهند کرد.
batman
بازی تاک نیز بی صبرانه منتظر انتشار این بازی زیبا می باشد و پس از انتشار آن با بررسی تخصصی تری در رابطه با این بازی باز خواهد گشت با ما همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.