پیش نمایش بازی Homefront : The Revolution

۲۵ بهمن ۱۳۹۳ موضوعات: ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، پیش نمایش، کامپیوتر، لینوکس، مک بدون دیدگاه 1,151 بازدید

این بازی توسط کمپانی Deep Silver Studios ساخته شد این کمپانی در ساخت بازی های ویدئویی بسیار عالی کار می کند از سال ۲۰۰۳ به بعد که کار خود را شروع کردند تا کنون ۲۰۰ بازی تولید کرده اند که هر کدام از آن ها در سبک خودش مشهوریت بسیاری پیدا کرده اند .
با شروع قرن ۲۱ و ضعیف شدن قدرت ایالات متحده آمریکا، همه ی کشور هایی که می توانستند از پس این مبارزه بر آیند با اتحاد خود برای نابودی این کشور تلاش کردند. آن ها سعی داشتند با تمام قدرتی که دارند فرصت را غنیمت شمرده تا تمامی بلاهایی را که آمریکا بر سر آن ها آورده بود، جبران کنند.

142391215660013764
کره ی شمالی که زخم خورده آمریکا بود حال که فهمیده بود می تواند از این فرصت طلایی استفاده کند و آمریکا را نابود کند دست به کار شد این تصمیم آن چنان هم سخت نبود از آن جایی که دولت آمریکا بسیار ضعیف شده بود و کره ی شمالی هم از تجهیزات جدید زیادی استفاده می کرد بعد از سعی کردن توانست دولت آمریکا را به دست بگیرد
آن ها سراسر ایالات متحده را تصرف کردن و مردم این کشور را زیر سلطه ی خود گرفتند اما آیا این سلطه فایده ای هم داشت؟ آن ها مردم را آزرده کردند و زندگی را برای آن ها سخت کردند تا جایی که  مردم از این ستم و نداشتن آزادی و زندگی کردن در این شرایط ناگوار دست به انقلابی خود خواسته زده آن ها دست به کاری زدند که بتوانند کشور خود را دوباره پس بگیرند و در آزادی زندگی کنند.

142391381557001680
این آغاز بازی است آغازی که در آن شما باید برای پس گرفتن ملت خود برای زندگی کردن در آزادی و راحتی بجنگید و مبارزه کنید تا به خواسته ی خود برسید
داستان بازی کمی پوچ به نظر می رسه این که این دولت بزرگ و قدرتمند به همین راحتی توسط کشور کره ی شمالی تسخیر بشه هم باعث شده بیشتر این موضوع به چشم بیاد و حتی شاید خنده دار هم به نظر برسه اما خب این را هم باید مد نظر داشت که هیچ کس نمی داند در آینده قرار است چه اتفاق هایی بیفتد کی به کجا برسد و چه کشوری کجا قرار بگیرد همین است که باعث زیبایی داستان بازی شده است همین اتحاد مردم که برای به دست گرفتن و برگرداندن کشور خود تلاش می کنند نشان دهنده ی داستان و بازی ای زیباست.

142391249721928233
از آن جایی که این نسخه از بازی ادامه ی HomeFront می باشد پس ادامه ی داستان نسخه ی پیشین آن را روایت می کند .آغاز این نسخه از بازی زمانی است که کره ی شمالی در حال از دست دادن قسمت غربی ایالات متحده ی آمریکا می باشد و برای این که آن را از دست ندهد قسمت اصلی و مرکز خود را به غرب آمریکا منتقل کرد فیلادلفیا که قلب آن قسمت بود همواره در راس قرار گرفت .
حال اینگونه بازی را آغاز می کنید که در فیلادلفیا به مبارزه با گروه ها و سربازان کره ی شمالی می پردازید. که در آن مردم دسته دسته شده اند و با اتحاد هم به جنگ پرداختند دسته ی اصلی گروه ها به رهبری Ethan Grady هدایت می شوند که بسیار در کار خود خبره شده و می داند که چه کار کند.

142391197734616894
از آن جایی که بازیکن در بین مردم است و به عنوان یک انسان عادی در بازی عمل می کند سلاح های خاصی در اختیار ندارد به همین دلیل باید در بازی برای پیدا کردن سلاح و مبارزه با سربازان کره ی شمالی باید تلاش کنید و یا با توجه به سلاح هایی که در اطراف خود پیدا می کنید یا اگر وسایلی پیدا می کنید که می توان از آن ها به عنوان سلاح استفاده کرد هم به درد می خورد
همینطور در بازی می توانید به ساختن سلاح های دستی با توجه به وسایلی که پیدا می کنید بپردازید و یا این که سلاح های سربازان تانک ها و تجهیزات جنگی آن ها را برای خود بردارید و از آن ها در مقابل خودشان استفاده کنید .

142391399686768475
چهره ی شهر دقیقا و به خوبی نشان دهنده ی این است که به تصرف کشیده شده و این بازی به خوبی توانسته سلطه ای که کره ی شمالی بر مردم آمریکا دارد را به تصویر بکشد و همین دست خالی بودن مردم در برابر سربازان نیز به خوبی آن را نشان می دهد
گرافیگ بازی در تریلرهایی که از آن منتشر شده به خوبی نمایان است و می توان از آن ها بالا بودن آن را متوجه شد به طور مثال وزش باد در بازی بسیار عالی کار شده که باعث تکان خوردن وسایل سبک و حرکت آن ها تکان خوردن لباس های بازیکنان می شود که یک موضوع کاملا عالی است.
در این بازی انقلاب بسیار عالی نمایش داده شده است تحریم کشور آزردگی مردم و شورش کردن آن ها در مقابل سربازان در کنار آن رفتار هایی را که نسبت به مردم آمریکا نشنان می دهند بسیار عالی می تواند داستان بازی را نشان دهد.

142391405565673746
بازی قسمت کاور گیری نیز دارد از آنجایی که بازی شورش و متحدی است و مردم در برابر سربازان قرار میگیرند و اکثر دست خالی هستند و ببدون سلاح حتما به این قسمت در بازی نیاز است تا بتوانند به راحتی در جایی کمین کنند یا جایی داشته باشند تا بتوانند از آن برای دفاع از خود استفاده کنند

142391412891768103
همچنین پوشش دهی افراد در بازی نیز بسیار عالی نمایش داده شده بعضی دیگر از قسمت های بازی است که گروهی می باشند چون این بازی دارای قسمت مولتی پلیر هم است که در آن قسمت ها به صورت گروهی و تیمی بازی را ادامه می دهند و جلو می برند به همین دلیل در آن پوشش دهی افراد به صورت عالی صورت میگیرد و هر کدام هوای هم را دارند تا بتوانند به خوبی در مبارزات خود پیروز شوند.

142391259667567704
تغییر دادن شهر فیلادلفیا و به نابودی کشیدن آن بسیار عالی طراحی شده طوری که ما می دانیم چنین چیزی کلا اتفاق نخواهد افتاد اما در این بازی آنقدر زیبا توانسته اند این سخن و داستان را نمایش دهند به طوری که به صورت عالی می توان این موضوع و این نابودی و شورش را باور کرد.

142391422541235006
بازی Open World می باشد زیرا در این بازی قصد دارند تا بازیکن بتواند در محیطی گسترده و فراخ بگردد و کاوش کند تا بتواند وسایل لازم برای ساخت سلاح های خود را بیابد تا بتواند به وسیله ی آن ها از خود مراقبت کند و در جنگ ها پیروز شود چون به دلیل داستان بازی و موضوع آن مسلما نباید سلاح های خاصی در اختیار بازیکنان باشد به همین دلیل این قسمت بازی نیز به آن اضافه شده و عالی روی آن کار شده است.
هم چنان منتظر انتشار این بازی زیبا و هیجان انگیز هستیم.

برچسب‌ها:
MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.