پیش نمایش Hitman 6 | ماموریتی دیگر!

۲۸ دی ۱۳۹۴ موضوعات: اخبار، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، پیش نمایش، کامپیوتر بدون دیدگاه 1,437 بازدید

سال های بسیاری از عرضه ی اولین نسخه از فرانچایز محبوب و شناخته شده ی Hitman گذشته اما هنوز هم هیچکس مامور ۴۷ و ماموریت های مختلف آن را فراموش نکرده است.

داستان زندگی او دشوار تر از مامویت هایی بود که به او واگذار می کردند و همین امر توانست ماموری با تجربه و زبده در زمینه ی ترور بسازد.کسی که تاکنون و بعد از گذشت ۱۵ سال هنوز رقیبی برایش پیدا نشده و طرفداران بسیاری دارد.

سازندگان این فرانچایز همیشه سعی کرده اند تا نسخه های متعدد از Hitman را طوری بسازند که تمام کسانی که آن را تجربه می کنند راضی باشند و خاطرات خوبی از آن برای خود ثبت کنند.

هم اکنون که به انتشار نسخه ای جدید و پرقابلیت از این فرانچایز نزدیک می شویم افراد بسیاری هستند که بی صبرانه در انتظارند آن را تجربه کنند.

Hitman 6 قرار است دارای بیشترین قابلیت و امکانات ممکن باشد و سازندگان قول داده اند ویژگی های منحصر به فردی در این نسخه از بازی جای گذاری کنند که تاکنون به چشم ندیده ایم.

Bazitalk_Hitman_2015_08-10-15_002 (4)

مامور ۴۷ باری دیگر قرار است توانایی های بسیار خود را به رخ علاقه مندانش بکشد و در ماموریت های متفاوتی که بر عهده اش گذاشته می شود, ترور ها, قتل ها و تحقیقات بسیاری انجام دهد.

زمانی که کنفرانسی در شهر نیویورک برگزار شد سازندگان این بازی تریلری از بخش هایی از گیم پلی Hitman 6 را به نمایش در آوردند که یکی از ماموریت های موجود در بازی را نشان می داد.

پس از آن اطلاعات مختلفی از بازی منتشر شد که فهمیدیم طبق معمول همیشگی, مامور ۴۷ ماموریت ها متفاوتی را بر عهده دارد که باید هر کدام را در شهر های مختلف انجام دهد.

او در این نسخه در سراسر جهان سفر کرده و عملیات های مخفیانه ی بسیاری را انجام می دهد. در این نسخه از بازی شما حق انتخاب دارید که می خواهید دشمنان خود را مخفیانه یا با سرو صدای زیاد از بین ببرید.

این نسخه از بازی از دو سیستم مخفی کاری و معمولی تشکیل شده است که شما می توانید در بازی هر کدام از آن ها را که به نظرتان جالب تر و بهتر است انتخاب کنید .

علاوه بر آن اینطور که مشخص شده این نسخه از بازی در فرانسه , ایتالیا و مراکش رخ خواهد داد و شما در Hitman جدید در این سه کشور به انجام ماموریت های خود خواهید پرداخت.

ps4pro.eu_news_previews_reviews_and_more_Hitman_1

در این نسخه یک سلاح جدید در اختیار  Hitman قرار داده شده است که یک اسلحه ی اسنایپ جدید می باشد این اسلحه دارای قدرت بزرگنمایی بسیار بالا و عالی و هم چنین دید بهتری خواهد بود.

این بازی به صورت کاملا تک نفره انجام می گیرد و سازندگان اعلام کردند که شما مانند همیشه به عنوان مامور ۴۷ وظیفه دارید تا به تنهایی افرادی را که مشخص کرده اید به قتل برسانید.

بنابراین بازی Hitman جدید کلا دارای ماموریت های بخش چند نفره نخواهد بود و بازیکنان در این نسخه تنها به صورت تک نفره ماموریت های بازی را انجام می دهند.

سازندگان توضیح دادند که هنوز هیچ برنامه ای برای اضافه کردن بخش چند نفره به این بازی ندارد اما امکان دارد در آینده در Hitman شاهد بخش Co-op نیز باشیم.

در داستان Hitman جدید شاهد اتفاق هایی از نسخه های پیشین این بازی نیز خواهیم بود اما در این بین ماموریت های جانبی و گوناگون مختلفی هم در بازی وجود دارد که بازیکنان می توانند آن ها را انجام دهند.

bazitalk--hitman-screen-online__1_

همانطور که می دانید بخش اعظم بازی Hitman را داستان آن تشکیل می دهد اما متاسفانه هنوز جزئیات زیادی از آن منتشر نشده است.با این حال این را می دانیم که در این نسخه از بازی داستان بسیار فراگیر و قابل توجه بوده و در آن می توان بازتابی از داستان نسخه های پیشین این سری بازی را نیز مشاهده کرد.

البته این بازتاب آنقدری نیست که داستان اصلی بازی را کم رنگ سازد اما بدون شک می تواند Hitman جدید را مورد توجه قرار داده و بازیکنان بسیاری را به سمت آن بکشاند. در همین بین باید ذکر کرد طرفداران بدون شک از داستان این نسخه راضی خواهند بود بنابراین امیدواریم زودتر بتوانیم Hitman 6 را تجربه کنیم.

علاوه بر آن در Hitman جدید قابلیت های بیشتری هم در اختیار بازیکنان قرار دارد, یکی از محبوب ترین آن ها این است که همانند گذشته پیش از شروع ماموریت ها باید ابتدا نقشه بکشید و سلاح ها و ابزار خود را با آن ها متناسب کنید تا در انتها بتوانید ماموریت خود را با موفقیت به اتمام برسانید.

اگر شما هم از طرفداران سری بازی های Hitman باشید و نسخه های متعدد از آن را تجربه کرده باشید بدون شک با قابلیت های این بازی آشنا هستید.

در Hitman جدید هم با وجود ارتقاء ویژگی ها و اضافه شدن امکانات جدید به بازی باز هم شاهد تعدادی از قابلیت های شناخته شده ی آن خواهیم بود.

Bazitalk_Hitman_2015_08-10-15_002 (2)

در گذشته برای این که ماموریت های متفاوت در Hitman را با موفقیت به پایان برسانید باید حتما ابزار , نقشه ها و سلاح های خود را با مکان و شرایطی که در آن ماموریت داشتید متناسب انتخاب می کردید تا بتوانید در انتها موفق به انجام آن شوید.

پس از آن که Hitman: Absolution منتشر شد بسیاری از کاربران از این که این نسخه از بازی به ریشه های گذشته پای بند نبوده و نمی توان در آن از این قابلیت استفاده کرد ناراضی بودند.

اما خوشبختانه این نسخه ی جدید دارای چنین قابلیتی می باشد و بازیکنان باید مانند گذشته حتما از ابزار و نقشه های مناسب با ماموریت ها و شرایط استفاده کنند تا بتوانند مراحل بازی را با موفقیت به پایان برسانند.

بنابراین بازیکنان برای به پایان رساندن ماموریت های داخل بازی به سلاح ها و نقشه های متناسب نیاز خواهند داشت.

برای این که هر کدام از ماموریت های داخل بازی را به پایان برسانید باید از نقشه های مناسب استفاده کنید و با توجه به شرایط و مکانی که در آن حضور خواهید داشت از ابزار مخصوصی استفاده کنید.

در Hitman بازیکن باید از فکر و هوش خود استفاده کند باید برنامه ریزی خاصی برای انجام کار های خود در بازی داشته باشد تا در انتها بتواند در انجام ماموریت ها موفق شود.

Bazitalk_Hitman_2015_08-10-15_002 (1)

همانطور که می دانید بخش اعظم از سری بازی های Hitman را ماموریت های پر هیجان درون آن تشکیل می دهند, حال اگر بازیکنان بتوانند آنطور که می خواهند هر یک از این ماموریت ها را به پایان برسانند, بدون شک بیشتر از تجربه ی آن لذت می برند.

این امر که هر ماموریت با برنامه ریزی دلخواه بازیکنان و نقشه ی خودشان انجام می گیرد خود حس متفاوتی دارد تا این که هر ماموریت به صورت روتین و از پیش تعریف شده به جلو پیش برود و به انتها برسد.

با این قابلیت هر بازیکن با توجه به استراتژی خاص خود ماموریت ها را انجام می دهد و اینگونه است که هر کاربر گیم پلی Hitman جدید را در هر ماموریت آن به شکل خاصی تجربه می کند و در انتها به نتیجه ای دلخواه می رسند.

البته این نتیجه صرفا به نقشه ای که برای انجام مامورت خود می کشید بستگی دارد چون اگر نتوانید به درستی شرایط را کنترل کنید ممکن است به نتیجه ای که م یخواهید نرسید.

و خب فکر می کنم همین امر خود می تواند هیجان بیشتری به بازی و گیم پلی آن اضافه کند و اتمسفر آن را کمی تغییر دهد, که این امر خود یک قابلیت مثبت برای Hitman محسوب می شود.

البته شما می توانید بدون مخفی کاری هم ماموریت های خود را انجام دهید این دیگر به شما و استراتژی مخصوصتان بستگی دارد.

hitman-screen-online__4_

شما می توانید با اسفاده از هر سلاح و تجهیزاتی که لازم دارید ماموریت های خود را انجام دهید, حال این آیتم ها ممکن است جزو سلاح های گرم یا سرد باشد یا این که سم و نارنجک و مواردی از این قبیل باشند.

شما می توانید با استفاده از ذهن خلاق خود و تخیلی که دارید یک برنامه ریزی بی نقص داشته و با استفاده از مهارت های مامور ۴۷ و تجهیزاتی که در اختیار دارید ماموریت مورد نظر را به پایان برسانید.

شما هم چنین می توانید برای دشمنان خود تله بگذارید و محیط را آنطور که می خواهید تغییر دهید تا به نتیجه ی دلخواه برسید.شما می توانید خود را به جای کارگران, کارمندان، مستخدمان, نگهبانان و هر کس دیگری که در محیط بازی دیده می شود جا زده و اینگونه با استفاده از روش مخفی کاری به هدف خود برسید.

در مقابل می توانید سلاح های پر قدرت خو را به دست گرفته و همه چیز را با هم نابود کنید, پس از این که به هدف مورد نظر خود رسیدید کار را تمام کرده و با یک حرکت به ماموریت پایان دهید.

خب این هم مسلما به روحیه و علایق شما بستگی دارد, اگر اهل جنگ و دعوا و کتک کاری هستید که راه باز است و شما مجازید هر عملی که به نظرتان نتیجه می دهد انجام دهید.

Bazitalk_Hitman_2015_08-10-15_002 (3)

در غیر این صورت می توانید محافظه کارانه عمل کرده و به آرامی و بی سر و صدا شرایط را آنطور که می خواهید به جلو پیش ببرید و در انتها قدم به قدم به هدف خود نزدیک شوید.

در این بین موسیقی زیبای بازی هم با شما هماهنگ شده و هیجان ماموریت های مختلف بازی را بیشتر می کند.از آن جایی که شما به کشور های مختلف سفر می کنید و ماموریت های گوناگون بازی در شهر های متفاوتی انجام می شوند پس باید شاهد گرافیکی زیبا باشیم.

با این که هنوز ساخت بازی به پایان نرسیده اما خوشبختانه سازندگان سعی کرده اند که کیفیت بازی زیاد باشد. به همین دلیل است که گرافیک زیبای آن در تریلر هایی که تاکنون از بازی عرضه شده, به خوبی قابل مشاهده است.

در کشور های مختلف شاهد هتل ها, شهر ها و مناطق دیدنی بسیاری هستیم که تمامی آن ها با ریز ترین جزئیات و بسیار شبیه به واقعیت طراحی شده اند.

همین امر خود به اندازه ی کافی نشان می دهد که گرافیک بازی بسیار بالا می باشد و بدون شک در آینده که مراحل ساخت آن به اتمام برسد, این قسمت پیشرفت بیشتری کرده و عالی تر نمایش داده می شود.

hitman-screen-online__3_

در انتها تیم توسعه دهنده به سختی بر روی این بازی جدید و قابلیت های موجود در آن کار می کنند و Hitman جدید را به صورت یک بازی کاملا اپیزودیک در اختیار علاقه مندان قرار می دهند.

این بازی به قسمت هایی تقسیم می شود و هر اپیزود آن نیز به صورت دوره ای در طول سال تقسیم شده و در زمان های مشخصی در دسترس کاربران قرار می گیرند.

این تصمیم برای این است که سازندگان زمان کافی در اختیار داشته باشند تا قابلیت های اضافه ی بیشتری را به بازی اضافه کنند.این کار کمک می کند بازی با یک سطح کیفیت مناسب ارائه شود و یک بازی Hitman با بهترین ویژگی ها در اختیار طرفداران قرار بگیرد.

علاوه بر آن این امر به سازندگان اجازه می دهد که یک بازی زنده را گسترش داده و آن را طی مدت زمان مشخصی با قابلیت های مختلف و امکاناتی بیشتر, در اختیار علاقه مندان قرار دهد.

این امر کمک می کند این بازی در طول زمان به تکامل بیشتری برسد و یک پایه برای نسخه های آینده ی این فرانچایز محسوب شود.این Hitman جدید در واقع به عنوان اولین نسخه ای است که دارای یک خط داستانی پر هیجان بوده که مدام ادامه پیدا می کند و گسترش های آینده ی Hitman کم کم آن را به انتهای خود نزدیک می کنند.

hitman-agent-47-trailer-poster

با این وجود, این که Hitman جدید به صورت اپیزودیک می باشد آنقدر ها هم بد نیست چرا که با این ویژگی ما می توانیم هر ماه گیم پلی آن را به شکل خاصی تجربه کنیم.

هر قسمت از بازی بدون شک دارای ویژگی های منحصر به فرد مختص به خود می باشد که کیفیت آن مدام بالاتر می رود. همین امر کمک می کند طی گذشت زمان علاقه مندان به فرانچایز Hitman بتوانند یک بازی همه چیز تمام و بدون نقص را تجربه کنند.

با وجود چنین امکاناتی که سازندگان Hitman جدید این بار در اختیار کاربران خود قرار داده اند, بدون شک این بازی پس از عرضه می تواند مورد استقبال بازیکنان بسیاری قرار بگیرد.

البته همه ی ما به خوبی می دانیم که این توضیحات همه ی امکانات و قابلیت های موجود در Hitman 6 نیست.به یقین این نسخه ی جدید دارای ویژگی های بیشتر و شگفت انگیز تری می شود که ما هنوز چیزی از آن ها نمی دانیم.

319959

بالاخره هر بازیکنی دوست دارد زمانی که بازی مورد علاقه ی خود را تجربه می کند از دیدن امکانات مختلف آن حیرت زده بشود اگر قرار باشد تمام قابلیت های بازی را بداند که دیگر تجربه ی آن لذت بخش نیست.

بنابراین ما منتظریم تا Hitman 6 زودتر عرضه شود و پس از تجربه ی آن با ویژگی های دیگر گیم پلی و بخش های مختلفش آشنا شویم.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

برچسب‌ها:
MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.