کاراکتر جدید Street Fighter V معرفی شد | PSX 2015

۱۵ آذر ۱۳۹۴ موضوعات: PlayStation Experience، اخبار، اخبار بازی، پلی استیشن 4، کامپیوتر، نمایشگاه بدون دیدگاه 694 بازدید

در نمایشگاه PlayStation Experience شرکت کپکام آخرین کاراکتر Street Fighter V را معرفی نمود . این کاراکتر در واقع پنجمین شخصیت است که بعد از انتشار بازی به آن اضافه می شود .

نام این جنگجو F.A.N.G بوده که دومین فرد تحت فرمان ارگان  M. Bison’s Shadaloo است که دارای ظاهر و رفتار منحصر به فردی می باشد .در طول گیم پلی بازی ، Capcom هنر کنگ فوی F.A.N.G. را به تصویر کشده که در مقابل دیگر کاراکترها قرار می گیرد

کپکام این کاراکتر را اینگونه توصیف می کند:”یک قاتل که با حملات منحصر به فردش باعث می شود که در ارگان M. Bison دومین فرد باشد  ”

نام قابلیت V-Skill او Nishodoku است که با پرتاب سم همراه است که به محض تماس صدمه می پردازد . در حالی که قابلیت V-Trigger او یک ابر سمی در بدن او ایجاد می کند که می تواند به حریف خود آسیب بزند و این در صورتی است که حریف نزدیک او باشد

در کنار دیگر مبارزان ، F.A.N.G آخرین کاراکتر است که در زمان انتشار Street Fighter V در دسترس است . این لیست کاراکترها توسط Capcom به آرامی اعلام شد که آخرین آنها را در PSX شاهد بود .

از این گذشته ، Capcom تائید کرده شش کاراکتر با season pass بازی Street Fighter V معرفی خواهند شد که به صورت غیر رسمی در اوایل این هفته لیک شد . تصویری از این بسته ی DLC را در زیر میبینید :

2975258-sf5-1

بر طبق گفته های کپکام ، Alex, Guile, Ibuki, Balrog, Juri,  و  Urienهمه با گیم پلی و پیشروی در آن قابل بازی هستند. این Pass همچنین در ۲۰۱۶ در دسترس بوده و ساکنین آمریکای شمالی می توانند آن را پیش خرید کنند

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.