کوجیما اطلاعات جدیدی در مورد بچه ی موجود در تریلر Death Stranding منتشر کرد

02 جولای 2016 موضوعات: اخبار، اخبار بازی، پلی استیشن 4، کامپیوتر بدون دیدگاه 877 بازدید

اولین تریلر منتشر شده از بازی Death Stranding بسیار منحصر به فرد بود. بعد از تماشا ی این تریلر سوالات زیادی از بازی در ذهن ما نقش بسته است . البته که کوجیما هم حاضر نیست تا در مورد این عنوان محبوب آینده حرفی بزند. او قبلا اشاره ی کوچکی به تریلر بازی کرده و گفته بود که این تریلر نماینده ی نسخه ی نهایی بازی است.

کوجیما همچنین اشاره کرده بود که این ویدیو دارای سر نخ های متعددی است که هم اکنون تعدادی از آنها توسط گیمرها حدس زدند. او این ویدیو را مخصوصا رمزگونه ساخته تا گیمرها با هم در موردش بحث کنند.

همچنین استاد در قبل گفته بود که برای اتمام این بازی زمان زیادی صرف خواهد شد . هم اکنون کوجیما اطلاعات بیشتری را در این رابطه منتشر کرده است. او میگوید نام بچه هایی که شما دیدید Lu#2 و Lu#1 است که احتمالا اشاره به چیزی باشد . خود این نام ها نیز نوعی سر نخ است ، ولی کوجیما در مورد آن حرفی نزده است

کوجیما در قبل گفته بود بازی در دست ساختش مرزی است و تریلر منتشر شده هم به این امر اشاره دارد. او در این بازی آرزوهای خود را پیاده سازی می کند.

در این ویدیو ریدوس را میبینید که با بر روی زمین افتاده و در کنارش کودکی است که با بند ناف به او متصل است . هر دوی آنها برهنه بر روی زمین افتاده اند و روبه روی آنها وال ها و ماهی های مرده است.

ریدوس در اینجا زخمی بخیه خورده به شکل صلیب دارد و بر روی دست های او و بدنش دستهای بزرگ و کوچک سیاه سفید نمایان می شود

با خطی از توضیحات کوجیما در مورد بازی جدیدش همراه باشید:
زمانی که تعدادی از نهنگ ها و دلفین ها به طور دست جمعی به ساحل اصطلاحا می‎گویند زنده به انتها رسید اند، چون آنها زنده هستند. اما وقتی که به صورت کامل میمیرند، می‎گویند که زنده به گور شده اند. اسم بازی نیز در مورد شخصی است که از دنیایی دیگر آمده و در حال به انزوا رفتن است.

با بازی تاک همراه باشید

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.