گزارش : Minecraft روزی ده هزار واحد فروخته می شود

برخی از بازی هستند که طرفداران زیادی در جهان دارند ، ولی این علاقه مندی به حدی است که باعث می شود تا فروش روزانه ی بازی لحظه به لحظه بالاتر برود ! یکی از این عناوین که اولا بر روی اکثر پلتفرم ها موجود بوده و همچنین از زمان انتشار خود مورد توجه واقع شده ، Minecraft است .

هیچ جای تعجبی برای ما وجود ندارد که Minecraft به یکی از بزرگترین بازی های ویدیویی عصر حاضر تبدیل شود  که در بازار این صنعت با فروش بالایی رو به رو باشد. میلیون ها نفر از مردم این بازی را بر روی پلتفرم های مختلف تجربه می کنند .

حال گزارش جدیدی از این بازی به دست ما رسیده ، که نشان می دهد در طول روز چند نفر این بازی را خریداری می کنند . البته که این رقم خیلی قابل توجه است .

بر طبق نیویورک تایمز ، Minecraft در حدود ۱۰۰۰۰ واحد در طول روز به فروش می رسد . نکته ی جالب این گزارش این است که حدود ۴۰ درصد از افرادی که این بازی را تجربه می کنند ، خانم هستند و رده ی سنی آنها بین ۲۸ تا ۲۹ سال است

Minecraft به عنوان یک بازی مستقل شناخته می شود که بیش از ۷ سال پیش توسط Mojang توسعه داده شده است. ولی این بازی به سرعت به پدیده ای تبدیل شد که توانست ۱۰۰ میلیون نفر بازیکن در جهان داشته باشد. این موفقیت به حدی بود که مایکروسافت تصمیم گرفت تا آن را با قیمت ۲٫۵ میلیارد به همراه سازنده اش خریداری کند .

با توجه به این موضوع باید هم ماینکرفت در این مدت به این سرعت موفقیتی این چنینی کسب کند .

آیا شما هم از علاقه مندان به Minecraft هستید ؟

برای دیدن خنده دار ترین مطالب بازی ، خلاصه خبرها، مقایسه ی تصویری و کلی مطالب خوب و جذاب دیگه به کانال تلگرام بازی تاک سربزنید ?

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.