تریلر گیم پلی جدید از بازی Deus Ex: Mankind Divided منتشر شد

به تازگی استودیو مونترال یک تریلر جدید از گیم پلی بازی آینده ی خود Deus Ex: Mankind Divided به اشتراک گذاشته است که حدود ۴۵ دقیقه می باشد و ویژگی مختلفی از بازی را نمایش می دهد.

در این ویدئو در ابتدا شاهد شخصیت اصلی درون بازی هستیم که دارای پوشش مخصوص به خود بوده و از تجهیزات حفاظتی و هم چنین سلاح های مختلفی برخوردار است.

در کنار آن گرافیک بالای بازی و محیط های موجود در آن به خوبی در این ویدئو قابل مشاهده بوده و می توان با قسمت های مختلف از مکان های بازی و مردمان درون شهر نیز آشنا شد.

آنطور که ما در این ویدئو مشاهده کردیم در Deus Ex: Mankind Divided بازیکن قادر است با کاراکتر های دیگر درون بازی گفت و گو کرده و این گونه در رابطه با ماموریت های مختلف خود تحقیق کند و اطلاعات بیشتری به دست بیاورد.

2916835-dxmd_2015_08_05_gc_screen_online_021_1438762645Mankind-Divided

درکنار آن در این ویدئو شاهد دشمنان مختلف, مهارت های مختلف شخصیت اصلی و نحوه ی مبارزات او با دشمنان, سلاح های مختلف و استفاده از آن ها, اکتشاف درون بازی و پیدا کردن مکان های جدید و هم چنین آیتم های گوناگون در محیط نیز می باشیم.

در نهایت این ویدئو نشان می دهد که بازیکن می تواند بنا بر موقعیت و شرایطی که در آن حظور دارد تصمیمات مختلف بگیرد, انجام مبارزات و ماموریت ها هم به صورت مخفیانه و با استفاده از سلاح های ویژه ممکن بوده, و هم می توان با مبارزات تن به تن و پر سر و صدا آن ها را به اتمام رسانید.

در هر حال تمام این انتخاب ها به بازیکن و موقعیت او در گیم پلی بستگی دارد و قابل تغییر است, بنابراین باید سعی کرد همیشه بهترین راه را انتخاب کرد.

بازی تاک برای راحتی کار تمام گیم پلی را به دو قسمت مجزا تقسیم کرده و شما می توانید دیگر ویژگی های زیبای Deus Ex: Mankind Divided را در ویدئوهای زیر می توانید مشاهده کنید :

پیش از این انتشار می رفت که بازی جدید Mankind Divided در سال ۲۰۱۶ عرضه شود, هرچند که این بازی به مدت شش ماه تاخیر خورد و استودیو Eidos Montreal اعلام کرد که به زمان بیشتری نیاز دارد تا بر روی این بازی تمرکز کرده و در نهایت آن را با نهایت کیفیت و بدون نقص ارائه کند.

این بازی با Dawn Engine موتور اختصاصی استودیو Eidos توسعه پیدا کرده است و دارای کیفیت بسیاری می باشد که قرار است در آینده ای نزدیک برای پلتفرم های Xbox One, PlayStation 4 و PC در دسترس کاربران قرار بگیرد.

این نسخه از بازی ادامه ی Human Revolution می باشد که در سال ۲۰۱۱ عرضه شد, هم اکنون حوادث Mankind Divided در سال ۲۰۲۹ رخ خواهد می دهد و داستان اصلی این آن در واقع ادامه ی اتفاقات نسخه ی پیشین را نمایش می دهد که Adam Jensen در آن به عنوان شخصیت اصلی بازی و در راس آن حضور دارد.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.