۶ دلیل برای تجربه ی Fifa 16 | چرا Fifa ؟

دلایل بسیاری وجود دارد که باعث می شود کاربران, سری بازی های Fifa را تجربه کنند.حال بازی تاک ۶ دلیل اساسی برای تجربه ی Fifa 16 در اختیار شما قرار خواهد داد.

همراهان بازی تاک تاکنون بحث های گرمی در رابطه با مقایسه بین دو بازی PES 2016 و Fifa 16 داشته اند.سری بازی های Fifa از زمان های دوری است که همراه دوست داران بازی بوده و افراد زیادی با آن آشنایی دارند.

هم اکنون که نسخه ی جدید از این فرانچایز با نام Fifa 16 به زودی عرضه می شود بدون شک بازیکنان بسیاری منتظر هستند تا آن را تجربه کنند.حال بازی تاک ۶ دلیل برای تجربه ی این نسخه از بازی در اختیار شما قرار خواهد داد که با استفاده از آن ها می توانید Fifa 16 را به بهترین نحو ممکن تجربه کنید.

شرکت EA Sports فصل جدید از سری بازی های Fifa را آغاز کرده و نام نسخه ی جدید از آن را Fifa 16 گذاشته است. این بازی دارای قابلیت های بسیاری خواهد بود که به یقین بازیکنان را به سمت خود جذب می کند.

Fifa 16 برای انتشار در تاریخ ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۵ در شمال آمریکا برنامه ریزی شده است و سازندگان اعلام کردند نمی توانند صبر کنند تا این بازی را در اختیار علاقه مندان قرار دهند.

هم اکنون بدون در نظر گرفتن این که شما یک بازیکن سری Fifa هستید یا برای اولین بار است که می خواهید آن را تجربه کنید ۶ دلیل برای این که Fifa 16 را تجربه کنید در اختیارتان قرار خواهیم داد.

هم چنین با استفاده از آن ها می توانید بفهمید که چگونه می توان Fifa 16 را بهتر بازی کرد و از تجربه ی آن لذت برد.بسیاری از بازیکنان هستند که برای اولین بار می خواهند Fifa را تجربه کنند.

در حال حاضر که این بازی رقیب بزرگی با نام PES 2016 دارد خیلی از این بازیکنان نمی دانند که Fifa 16 را خریداری کنند یا PES 2016 , هم اکنون بازی تاک دلایلی برای شما بیان می کند که ممکن است با دانستن آن ها بتوانید به درستی در خرید بازی مورد نظر خود تصمیم بگیرید.

پیش از آغاز باید ذکر کنم Fifa 16 برای پلتفرم های نسل هشتمی Xbox One , PS4 و PC در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.در کنار آن, این بازی برای پلتفرم های نسل هفتم Xbox 360 و PS3 نیز منتشر خواهد شد اما باید مد نظر داشته باشید که امکانات موجود در Fifa 16 برای این دو نسل از پلتفرم ها متفاوت خواهد بود.

از آن جایی که پلتفرم های نسل جدید دارای قابلیت های جدید و بسیاری هستند بازی Fifa 16 نیز بر روی آن ها با ویژگی های منحصر به فرد و جدیدتری اجرا خواهد شد. اما این بدین معنی نیست که دارندگان کنسول های نسل قدیم نمی توانند Fifa 16 را تجربه کنند.

شرکت EA این نسخه از بازی را برای تمامی پلتفرم ها طراحی کرده تا تمامی علاقه مندان بتوانند Fifa 16 را تجربه کنند و از آن لذت ببرند اما خب این بازی بر روی هر پلتفرم دارای قابلیت های مختلفی خواهد بود.

حال دلایل تجربه ی Fifa 16 را بیان می کنیم :

۱ – کسب پاداش های بزرگ در بخش FUT

بازی Fifa 16 دارای یک بخش از حالت Draft Mode می باشد که FIFA Ultimate Team نام گرفته است و به اختصار آن را FUT می نامند. در این بخش شما می توانید یک تیم قدرتمند در بازی تشکیل دهید و در کنار آن لیستی از بازیکنان این تیم نیز ذخیره کنید.پس از آن می توانید شروع به برنامه ریزی برای شرکت در مسابقات مختلف Fifa 16 با تیم مورد نظر خود نمایید.

پس از برنامه ریزی, با بازی کردن در چهار مسابقه ی بازی پاداش هایی دریافت خواهید کرد که هر کدام از آن ها ارزش تیم شما در بخش FUT را بالاتر خواهد برد.

مزیت این بخش این است که مهم نیست شما در این مسابقات ببرید یا ببازید چرا که برای هم عمل و هر مهارت هوشمندانه در مسابقات به شما پاداش داده خواهد شد و بدین ترتیب است که ارزش تیم شما بالا خواهد رفت.

پس از این که به اندازه ی کافی بتوانید در مسابقات موفق شوید و تیم خود را در FUT ارتقاء دهید می توانید برای ساخت باشگاه خود کسب درآمد کنید.

داشتن یک باشگاه برای یک تیم بزرگ و قدرتمند همیشه مهم بوده و باعث پیشرفت در بازی و بهتر شدن توانایی های بازیکنان خواهد شد.

این بخش جدید در Fifa 16 اولین دلیلی است که با وجود آن شما می توانید این نسخه از بازی را برای تجربه انتخاب کنید.

۲ –  افزایش بودجه ی باشگاه در حالت حرفه ای یا Career Mode

image.img

بازی Fifa 16 دارای یک حالت جدید و حرفه ای با نام Career Mode می باشد که پیش از شروع مسابقات اصلی در بازی آغاز خواهد شد. در این حالت شما می توانید برای تقویت در ترکیب تیم خود اقدام کنید و پس از شرکت در مسابقات مختلف می توانید بودجه ی لازم برای انتقال باشگاه خود به بخش حرفه ای را به دست آورید.

در این حالت بازیکنان می توانند به تمرین بیشتر پرداخته و بر روی مهارت های خود بیشتر کار کنند تا در انتها بتوانند با قدرت در مسابقات اصلی بازی شرکت و در انتها به پیروزی برسند.

علاوه بر آن در سال جدید شرکت EA یک گزینه ی جدید به حالت Career Mode اضافه کرده است که با استفاده از آن مدیران تیم, مورد آموزش قرار می گیرند تا بتوانند بر روی بازیکنان منحصر به فرد در تیم خود متمرکز شده و با کنترل و آموزش صحیح به آن ها در انتها یک تیم قدرتمند و متناسب داشته باشد.

وجود این حالت در Fifa 16 باعث می شود بازیکنان و تیم پیش از شرکت در مسابقات به خوبی تمرین کرده و خود را آماده کنند تا بتوانند با قدرت در مسابقات حضور پیدا کنند.

همین امر باعث می شود افراد زیادی دوست داشته باشند تا بازی Fifa 16 را حتی برای اولین بار, تجربه کنند.

۳ – بخش فوتبال زنان در بازی

Bazitalk_Fifa-16_Cover

بازی Fifa 16 دارای بخش جدیدی است که به آن فوتبال زنان گفته می شود. در این بخش شما با بازیکنان زن رو به رو هستید و می توانید از آن ها تیم های قدرتمندی بسازید.

دراین نسخه از بازی ۱۲ تیم از بازیکنان زن وجود دارد که از جمله ی آن ها می توان به بازیکنان قهرمان ایالات متحره ی آمریکا اشاره کرد. این بازیکنان در تیم ملی زنان کشور آمریکا حضور داشته و معروف و شناخته شده می باشند.

علاوه بر آن بازیکنان مختلفی از دیگر کشور های جهان از جمله آلمان, استرالیا, کانادا, فرانسه و سوئد نیز در بخش فوتبال زنان بازی Fifa 16 حضور خواهند داشت.

این بخش جدید که به Fifa 16 اضافه شده است نیز بدون شک می تواند یک دلیل دیگر باشد برای این که شما این بازی را تجربه کنید.

۴ – تصمیم گیری در بازی

image_0.img

در Fifa 16 شما بازیکن هستید و می توانید برای رسیدن به پیروزی هر تصمیمی بگیرید. این تصمیم یقینا به توپ برمی گردد چرا که توپ است که سرنوشت بازی را می سازد.

حال در Fifa 16 شما می توانید تصمیم بگیرید چه موقع چه حرکتی بر روی توپی که در اختیار دارید انجام دهید.بازیکنان این نسخه از بازی هر کدام دارای قابلیت ها و توانایی های مختص به خود می باشند و به خوبی می توانند یک توپ را کنترل کنند.

اما در انتها این تصمیم شماست که باعث می شود توپ گل یا از زمین خارج شود.برای دریبل لمسی در Fifa 16 شما می توانید با دویدن و بازی با توپ برای خود زمان بخرید تا در انتها پس از رسیدن به یک فرصت مناسب از آن استفاده کنید.

با توجه به مهارت هایی که بازیکنان در Fifa 16 از آن ها برخوردارند شما قادر به انجام هر عملی خواهید بود پس زمانی که تصمیم درست را گرفتید مدافع خود را رد کرده و تصمیم خود ار عملی کنید.

تصمیم گیری در بازی های فوتبال خیلی مهم است.این که فقط بازی کنید و بخواهید به پیروزی برسید کافی نیست.باید طوری تصمیم بگیرید که می دانید موفق خواهید شد.

۵ – رقابت در یک سطح بالاتر

Bazitalk_FIFAReal-1-(1)d

این مهم نیست که شما برای اولین بار است که بازی Fifa را تجربه می کنید یا این که برای چند دهه از طرفداران این فرانچایز بوده اید. در Fifa 16 شما می توانید تبدیل به یک بازیکن بهتر شوید و حرکت های جدیدی یاد بگیرید.

بخش FIFA Trainer در این نسخه از بازی به شما کمک می کند تا به بالاترین پتانسیل ممکن در بازی برسید و در انتها به یک بازیکن قدرتمند تبدیل شوید.

دستورات در این بخش از بازی از پایه آغاز می شود به همین دلیل نیاز نیست که حتما از بازیکنان سری Fifa باشید, حتی اگه برای اولین بار است این بازی را تجربه می کنید به راحتی می توانید در آن پیشرفت کنید.

FIFA Trainer نگاهی عمیق تر به این بازی می باشد و یک بازیکن پایه و ابتدایی را به یک بازیکن ماهر و با مهارت تبدیل خواهد کرد. تنها چیزی که نیاز دارید این است که تمرین کنید و توانایی های خود را ارتقاء دهید.

این کار برای یک بازیکن قدرتمند شدن بسیار مهم است پس می توانید Fifa 16 را بدون هیچ گونه نگرانی تجربه کنید و از آن لذت ببرید.

۶ – Fifa 16 را مدتی امتحان کنید

بازیکنان Fifa 16 و افرادی که دوست دارند این بازی را تجربه کنند هم اکنون می توانند با استفاده از قابلیت EA Access بخش هایی از این بازی را به همراه قابلیت های موجود در آن تجربه کنند.

شما می توانید Fifa 16 را برای اولین بار و به مدت ۱۰ ساعت بر روی پلتفرم های Xbox One تجربه کنید, علاوه بر آن در طول بازی به حالت های مختلف در آن نیز دسترسی پیدا خواهید کرد.

لازم به ذکر است تمامی پیشرفت های شما در این نسخه ی آزمایشی ثبت شده و پس از انتشار نسخه ی اصلی بازی می توانید آن ها را به Fifa 16 انتقال دهید.فرقی نمی کند که نسخه ی دیجیتالی این بازی را خریداری می کنید یا نسخه ی فیزیکی آن را در اختیار دارید.

چرا که در انتها تمامی پاداش ها, پیشرفت ها, بردها و اقلام موجود در این بازی که در طول تجربه ی نسخه ی آزمایشی آن ها را به دست آورده اید در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

این امر خود باعث می شود شما شناخت بیشتری نسب به بازی Fifa 16 پیدا کنید و با توجه به قابلیت های موجود در آن بهتر و راحت تر در خرید خود تصمیم گیری کنید.

همانطور که مشاهده کردید بازی Fifa 16 دارای ویژگی های بسیاری می باشد که تجربه ی آن را بسیار لذت بخش و هیجان انگیز خواهد کرد. با توجه به تمامی این توضیحات, شما هم اکنون درباره ی Fifa 16 چی فکر می کنید؟؟

آیا این نسخه از بازی برای تجربه و خریدن, دارای شرایط لازم می باشد؟؟

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.با بازی تاک همراه باشید.

برچسب‌ها:
MacTavish
مطالب مرتبط

8 دیدگاه ارسال شده

 1. WP_Comment Object
  (
    [comment_ID] => 1439
    [comment_post_ID] => 22430
    [comment_author] => محمد
    [comment_author_email] => mohammad13791612@gmail.com
    [comment_author_url] => 
    [comment_author_IP] => 46.224.184.10
    [comment_date] => 2015-12-27 17:33:51
    [comment_date_gmt] => 2015-12-27 14:03:51
    [comment_content] => سلام میخوام ببینم فیفا 2016 تو لبتاب لنوو با گرافیک رادئون 2 گیگ و رم 8 گیگ و core i7 کار میکنه؟؟؟؟لطفا جواب بدید
    [comment_karma] => 0
    [comment_approved] => 1
    [comment_agent] => Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/47.0.2526.106 Safari/537.36
    [comment_type] => 
    [comment_parent] => 0
    [user_id] => 0
    [children:protected] => Array
      (
        [1441] => WP_Comment Object
          (
            [comment_ID] => 1441
            [comment_post_ID] => 22430
            [comment_author] => Sagkosh
            [comment_author_email] => tachraweb@gmail.com
            [comment_author_url] => http://baziadmin
            [comment_author_IP] => 84.241.26.115
            [comment_date] => 2015-12-27 23:33:59
            [comment_date_gmt] => 2015-12-27 20:03:59
            [comment_content] => بله
            [comment_karma] => 0
            [comment_approved] => 1
            [comment_agent] => Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; WOW64; rv:43.0) Gecko/20100101 Firefox/43.0
            [comment_type] => 
            [comment_parent] => 1439
            [user_id] => 1
            [children:protected] => Array
              (
              )
  
            [populated_children:protected] => 1
            [post_fields:protected] => Array
              (
                [0] => post_author
                [1] => post_date
                [2] => post_date_gmt
                [3] => post_content
                [4] => post_title
                [5] => post_excerpt
                [6] => post_status
                [7] => comment_status
                [8] => ping_status
                [9] => post_name
                [10] => to_ping
                [11] => pinged
                [12] => post_modified
                [13] => post_modified_gmt
                [14] => post_content_filtered
                [15] => post_parent
                [16] => guid
                [17] => menu_order
                [18] => post_type
                [19] => post_mime_type
                [20] => comment_count
              )
  
          )
  
      )
  
    [populated_children:protected] => 1
    [post_fields:protected] => Array
      (
        [0] => post_author
        [1] => post_date
        [2] => post_date_gmt
        [3] => post_content
        [4] => post_title
        [5] => post_excerpt
        [6] => post_status
        [7] => comment_status
        [8] => ping_status
        [9] => post_name
        [10] => to_ping
        [11] => pinged
        [12] => post_modified
        [13] => post_modified_gmt
        [14] => post_content_filtered
        [15] => post_parent
        [16] => guid
        [17] => menu_order
        [18] => post_type
        [19] => post_mime_type
        [20] => comment_count
      )
  
  )
  
  پاسخ
  محمد /

  سلام میخوام ببینم فیفا ۲۰۱۶ تو لبتاب لنوو با گرافیک رادئون ۲ گیگ و رم ۸ گیگ و core i7 کار میکنه؟؟؟؟لطفا جواب بدید

  • WP_Comment Object
   (
     [comment_ID] => 1441
     [comment_post_ID] => 22430
     [comment_author] => Sagkosh
     [comment_author_email] => tachraweb@gmail.com
     [comment_author_url] => http://baziadmin
     [comment_author_IP] => 84.241.26.115
     [comment_date] => 2015-12-27 23:33:59
     [comment_date_gmt] => 2015-12-27 20:03:59
     [comment_content] => بله
     [comment_karma] => 0
     [comment_approved] => 1
     [comment_agent] => Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; WOW64; rv:43.0) Gecko/20100101 Firefox/43.0
     [comment_type] => 
     [comment_parent] => 1439
     [user_id] => 1
     [children:protected] => Array
       (
       )
   
     [populated_children:protected] => 1
     [post_fields:protected] => Array
       (
         [0] => post_author
         [1] => post_date
         [2] => post_date_gmt
         [3] => post_content
         [4] => post_title
         [5] => post_excerpt
         [6] => post_status
         [7] => comment_status
         [8] => ping_status
         [9] => post_name
         [10] => to_ping
         [11] => pinged
         [12] => post_modified
         [13] => post_modified_gmt
         [14] => post_content_filtered
         [15] => post_parent
         [16] => guid
         [17] => menu_order
         [18] => post_type
         [19] => post_mime_type
         [20] => comment_count
       )
   
   )
   
   پاسخ
   Sagkosh /

   بله

 2. WP_Comment Object
  (
    [comment_ID] => 1445
    [comment_post_ID] => 22430
    [comment_author] => 8Mohammad Amin8
    [comment_author_email] => mohammadamin6577@gmail.com
    [comment_author_url] => 
    [comment_author_IP] => 109.238.191.1
    [comment_date] => 2015-12-28 14:38:51
    [comment_date_gmt] => 2015-12-28 11:08:51
    [comment_content] => سلام fifa 16 تو ویندوز 7 کار میکنه 32 بیتی؟؟؟؟
    [comment_karma] => 0
    [comment_approved] => 1
    [comment_agent] => Mozilla/5.0 (Linux; Android 4.4.4; GT-I9300I Build/KTU84P) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/44.0.2403.133 Mobile Safari/537.36
    [comment_type] => 
    [comment_parent] => 0
    [user_id] => 0
    [children:protected] => Array
      (
        [1446] => WP_Comment Object
          (
            [comment_ID] => 1446
            [comment_post_ID] => 22430
            [comment_author] => Master Miller
            [comment_author_email] => php.engineer@yahoo.com
            [comment_author_url] => 
            [comment_author_IP] => 5.200.69.210
            [comment_date] => 2015-12-28 14:47:53
            [comment_date_gmt] => 2015-12-28 11:17:53
            [comment_content] => سلام . شما برای نصب فیفا نیاز به ویندوز 64 بیتی دارید
            [comment_karma] => 0
            [comment_approved] => 1
            [comment_agent] => Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; WOW64; rv:43.0) Gecko/20100101 Firefox/43.0
            [comment_type] => 
            [comment_parent] => 1445
            [user_id] => 6
            [children:protected] => Array
              (
              )
  
            [populated_children:protected] => 1
            [post_fields:protected] => Array
              (
                [0] => post_author
                [1] => post_date
                [2] => post_date_gmt
                [3] => post_content
                [4] => post_title
                [5] => post_excerpt
                [6] => post_status
                [7] => comment_status
                [8] => ping_status
                [9] => post_name
                [10] => to_ping
                [11] => pinged
                [12] => post_modified
                [13] => post_modified_gmt
                [14] => post_content_filtered
                [15] => post_parent
                [16] => guid
                [17] => menu_order
                [18] => post_type
                [19] => post_mime_type
                [20] => comment_count
              )
  
          )
  
      )
  
    [populated_children:protected] => 1
    [post_fields:protected] => Array
      (
        [0] => post_author
        [1] => post_date
        [2] => post_date_gmt
        [3] => post_content
        [4] => post_title
        [5] => post_excerpt
        [6] => post_status
        [7] => comment_status
        [8] => ping_status
        [9] => post_name
        [10] => to_ping
        [11] => pinged
        [12] => post_modified
        [13] => post_modified_gmt
        [14] => post_content_filtered
        [15] => post_parent
        [16] => guid
        [17] => menu_order
        [18] => post_type
        [19] => post_mime_type
        [20] => comment_count
      )
  
  )
  
  پاسخ
  8Mohammad Amin8 /

  سلام fifa 16 تو ویندوز ۷ کار میکنه ۳۲ بیتی؟؟؟؟

  • WP_Comment Object
   (
     [comment_ID] => 1446
     [comment_post_ID] => 22430
     [comment_author] => Master Miller
     [comment_author_email] => php.engineer@yahoo.com
     [comment_author_url] => 
     [comment_author_IP] => 5.200.69.210
     [comment_date] => 2015-12-28 14:47:53
     [comment_date_gmt] => 2015-12-28 11:17:53
     [comment_content] => سلام . شما برای نصب فیفا نیاز به ویندوز 64 بیتی دارید
     [comment_karma] => 0
     [comment_approved] => 1
     [comment_agent] => Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; WOW64; rv:43.0) Gecko/20100101 Firefox/43.0
     [comment_type] => 
     [comment_parent] => 1445
     [user_id] => 6
     [children:protected] => Array
       (
       )
   
     [populated_children:protected] => 1
     [post_fields:protected] => Array
       (
         [0] => post_author
         [1] => post_date
         [2] => post_date_gmt
         [3] => post_content
         [4] => post_title
         [5] => post_excerpt
         [6] => post_status
         [7] => comment_status
         [8] => ping_status
         [9] => post_name
         [10] => to_ping
         [11] => pinged
         [12] => post_modified
         [13] => post_modified_gmt
         [14] => post_content_filtered
         [15] => post_parent
         [16] => guid
         [17] => menu_order
         [18] => post_type
         [19] => post_mime_type
         [20] => comment_count
       )
   
   )
   
   پاسخ
   Master Miller /

   سلام . شما برای نصب فیفا نیاز به ویندوز ۶۴ بیتی دارید

 3. WP_Comment Object
  (
    [comment_ID] => 4754
    [comment_post_ID] => 22430
    [comment_author] => fifa love
    [comment_author_email] => amirrostami823@gmail.com
    [comment_author_url] => http://ندارم
    [comment_author_IP] => 91.185.132.26
    [comment_date] => 2016-06-11 22:14:02
    [comment_date_gmt] => 2016-06-11 17:44:02
    [comment_content] => ترو خدا جواب بدید رو کارت 4 رم 10 و سی بی یو 2 هسته جواب میده بگید لطفا
    [comment_karma] => 0
    [comment_approved] => 1
    [comment_agent] => Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; Win64; x64; rv:47.0) Gecko/20100101 Firefox/47.0
    [comment_type] => 
    [comment_parent] => 0
    [user_id] => 0
    [children:protected] => Array
      (
        [4778] => WP_Comment Object
          (
            [comment_ID] => 4778
            [comment_post_ID] => 22430
            [comment_author] => Nathan Drake
            [comment_author_email] => mehrnazt.1369@gmail.com
            [comment_author_url] => 
            [comment_author_IP] => 5.200.69.210
            [comment_date] => 2016-06-12 08:54:28
            [comment_date_gmt] => 2016-06-12 04:24:28
            [comment_content] => کار گرافیکتون چیه ؟ واینکه سی پی یو باید سه هسته ای باشه
            [comment_karma] => 0
            [comment_approved] => 1
            [comment_agent] => Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; WOW64; rv:47.0) Gecko/20100101 Firefox/47.0
            [comment_type] => 
            [comment_parent] => 4754
            [user_id] => 6
            [children:protected] => Array
              (
              )
  
            [populated_children:protected] => 1
            [post_fields:protected] => Array
              (
                [0] => post_author
                [1] => post_date
                [2] => post_date_gmt
                [3] => post_content
                [4] => post_title
                [5] => post_excerpt
                [6] => post_status
                [7] => comment_status
                [8] => ping_status
                [9] => post_name
                [10] => to_ping
                [11] => pinged
                [12] => post_modified
                [13] => post_modified_gmt
                [14] => post_content_filtered
                [15] => post_parent
                [16] => guid
                [17] => menu_order
                [18] => post_type
                [19] => post_mime_type
                [20] => comment_count
              )
  
          )
  
      )
  
    [populated_children:protected] => 1
    [post_fields:protected] => Array
      (
        [0] => post_author
        [1] => post_date
        [2] => post_date_gmt
        [3] => post_content
        [4] => post_title
        [5] => post_excerpt
        [6] => post_status
        [7] => comment_status
        [8] => ping_status
        [9] => post_name
        [10] => to_ping
        [11] => pinged
        [12] => post_modified
        [13] => post_modified_gmt
        [14] => post_content_filtered
        [15] => post_parent
        [16] => guid
        [17] => menu_order
        [18] => post_type
        [19] => post_mime_type
        [20] => comment_count
      )
  
  )
  
  پاسخ
  fifa love /

  ترو خدا جواب بدید رو کارت ۴ رم ۱۰ و سی بی یو ۲ هسته جواب میده بگید لطفا

  • WP_Comment Object
   (
     [comment_ID] => 4778
     [comment_post_ID] => 22430
     [comment_author] => Nathan Drake
     [comment_author_email] => mehrnazt.1369@gmail.com
     [comment_author_url] => 
     [comment_author_IP] => 5.200.69.210
     [comment_date] => 2016-06-12 08:54:28
     [comment_date_gmt] => 2016-06-12 04:24:28
     [comment_content] => کار گرافیکتون چیه ؟ واینکه سی پی یو باید سه هسته ای باشه
     [comment_karma] => 0
     [comment_approved] => 1
     [comment_agent] => Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; WOW64; rv:47.0) Gecko/20100101 Firefox/47.0
     [comment_type] => 
     [comment_parent] => 4754
     [user_id] => 6
     [children:protected] => Array
       (
       )
   
     [populated_children:protected] => 1
     [post_fields:protected] => Array
       (
         [0] => post_author
         [1] => post_date
         [2] => post_date_gmt
         [3] => post_content
         [4] => post_title
         [5] => post_excerpt
         [6] => post_status
         [7] => comment_status
         [8] => ping_status
         [9] => post_name
         [10] => to_ping
         [11] => pinged
         [12] => post_modified
         [13] => post_modified_gmt
         [14] => post_content_filtered
         [15] => post_parent
         [16] => guid
         [17] => menu_order
         [18] => post_type
         [19] => post_mime_type
         [20] => comment_count
       )
   
   )
   
   پاسخ
   Nathan Drake /

   کار گرافیکتون چیه ؟ واینکه سی پی یو باید سه هسته ای باشه

 4. WP_Comment Object
  (
    [comment_ID] => 4755
    [comment_post_ID] => 22430
    [comment_author] => fifa love
    [comment_author_email] => amirrostami823@gmail.com
    [comment_author_url] => http://ندارم
    [comment_author_IP] => 91.185.132.26
    [comment_date] => 2016-06-11 22:18:28
    [comment_date_gmt] => 2016-06-11 17:48:28
    [comment_content] => سریع بگید میخوام بخرم
    [comment_karma] => 0
    [comment_approved] => 1
    [comment_agent] => Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; Win64; x64; rv:47.0) Gecko/20100101 Firefox/47.0
    [comment_type] => 
    [comment_parent] => 0
    [user_id] => 0
    [children:protected] => Array
      (
      )
  
    [populated_children:protected] => 1
    [post_fields:protected] => Array
      (
        [0] => post_author
        [1] => post_date
        [2] => post_date_gmt
        [3] => post_content
        [4] => post_title
        [5] => post_excerpt
        [6] => post_status
        [7] => comment_status
        [8] => ping_status
        [9] => post_name
        [10] => to_ping
        [11] => pinged
        [12] => post_modified
        [13] => post_modified_gmt
        [14] => post_content_filtered
        [15] => post_parent
        [16] => guid
        [17] => menu_order
        [18] => post_type
        [19] => post_mime_type
        [20] => comment_count
      )
  
  )
  
  پاسخ
  fifa love /

  سریع بگید میخوام بخرم

 5. WP_Comment Object
  (
    [comment_ID] => 4904
    [comment_post_ID] => 22430
    [comment_author] => FIFA love
    [comment_author_email] => amirrostami823@gmail.com
    [comment_author_url] => http://م
    [comment_author_IP] => 5.116.121.216
    [comment_date] => 2016-06-15 19:10:54
    [comment_date_gmt] => 2016-06-15 14:40:54
    [comment_content] => أصلا نميشه اجرا كرد
    [comment_karma] => 0
    [comment_approved] => 1
    [comment_agent] => Mozilla/5.0 (iPad; CPU OS 9_2 like Mac OS X) AppleWebKit/601.1.46 (KHTML, like Gecko) Version/9.0 Mobile/13C75 Safari/601.1
    [comment_type] => 
    [comment_parent] => 0
    [user_id] => 0
    [children:protected] => Array
      (
      )
  
    [populated_children:protected] => 1
    [post_fields:protected] => Array
      (
        [0] => post_author
        [1] => post_date
        [2] => post_date_gmt
        [3] => post_content
        [4] => post_title
        [5] => post_excerpt
        [6] => post_status
        [7] => comment_status
        [8] => ping_status
        [9] => post_name
        [10] => to_ping
        [11] => pinged
        [12] => post_modified
        [13] => post_modified_gmt
        [14] => post_content_filtered
        [15] => post_parent
        [16] => guid
        [17] => menu_order
        [18] => post_type
        [19] => post_mime_type
        [20] => comment_count
      )
  
  )
  
  پاسخ
  FIFA love /

  أصلا نمیشه اجرا کرد

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.