۷ بازی ترسناک برتر که در سال ۲۰۱۶ منتشر می شوند| بقا مهم است

۱۰ آبان ۱۳۹۴ موضوعات: اخبار، اخبار بازی، اخبار ویدیویی، اخبار ویدیویی بازی، مطالب ویژه بدون دیدگاه 25,143 بازدید

بازی های ترسناک همیشه طرفداران خود را داشته اند. خصوصا زامبی دوستانی که دوست دارند این موجودات را از بین برده و ذوق کنند! معمولا در بازی های ترسناک یک چیز اهمیت ویژه دارد و آن بقاء است.  همچنین المنت مهمی که همیشه در این نوع بازی ها وجود دارد یک موجود ترسناک است که باید همیشه از دست آن فرار کنید و با ابزار هایی که بازی در اختیار شما میگذارد  آنها را کشته و خودتان زنده بمانید . این موجودات انواع مختلفی دارند : زامبی ، شبه و موجودات عجیبی که مختص همان بازی هستند و نام خاص خود را دارند.  بازی تاک امروز برای شما عزیزان ۷ تا از بازی های برتری که واقعا ترسناک هستند و قرار است در سال ۲۰۱۶ منتشر شوند را معرفی کرده ، پس با ما همراه باشید.

۷- Perception

perception

Perception در واقع محصول سازنده ی BioShock و Dead Space بوده و سبکی ترسناک دارد. این بازی برای تکمیل بودجه ی خود در کمپ کیک استارتر قرار گرفت و ۴۳۷۵ نفر با مبلغ ۱۶۸۰۴۱ میلیون دلار به این پروژه کمک کرده اند . در این بازی ترسناک شما در نقش یک زن جوانی به نام کِیسی قرار میگیرید که نا بینا است  و در یک عمارت مرموز در New England ماجراجویی می کند. ترسناکی این بازی به نیروی مرموز و وحشتناک presence  است که توسط تعدادی پروانه احاطه شده و هر بار در یک جنسیت ظاهر می شود! زمانی که به جای Cassie در این بازی به ماجراجویی می پردازید ، فقط یک چوب دستی نابینایان و یک تلفن همراه دارید و قدرت شنوایی که شما را در پیدا کردن راهتان همراهی می کند. به علت نابینا بودن این کاراکتر، صدا در Perception اهمیت بالایی دارد و او با صداهای ایجاد شده در محیط خود ،می تواند راه خود را یافته و یا در ذهن خود چیزهایی را تجسم کند.

۶- Doom

Bazitalk_doom_quakecon_2-1152x648 (6)

این بازی که معرف حضور شماست و تا کنون خبرهای زیادی در موردش در سایت بازی تاک برای شما منتشر کردیم. Doom محصول سارنده ی محبوب بتسدا است که عناوین موفقی چون Fallout 4 ، Skyrim ، Elder scroll و Battledry را در کارنامه ی خود دارد . این بازی در سیاره ی مریخ رخ می دهد و شما باید درآن سرعت عمل زیادی داشته باشید . خشونت بازی بسیار بالا است ، چرا که شما سلاح های زیادی مانند اره برقی ،و یا شاتگان های پیشرفته در دست دارید تا دشمنان خود را به ۱۰۰۰ تکه ی مساوی تقسیم کنید . حوادث داستانی بازی به نسخه های ۱ و ۲ سری قبلی doom مربوط می شود. البته این بازی قرار بود در سال ۲۰۰۸ توسعه داده شود . در آن زمان سازنده به این نتیجه رسید که بازی دارد سبک بازی های شوتر مثل Call Of Duty را میگیرد  . پس از توسعه دست کشیدند و دوباره از چند سال بعد شروع به ساخت آن کردند. موجوداتی که درون این بازی هستند ، خیلی چندش آور بوده و شما بعد از قطعه قطعه کردن آنها گوشت و استخوان آنها را خواهید دید 😀 پلتفرم های این بازی PC، PS4 و Xbox One هستند.

۵- Draugen

draugen-5070x3584-best-games-2015-game-quest-horror-pc-ps4-xbox-one-6766

Draugen یک بازی شخص اول ترسناک است . داستان این بازی از ادبیات اسکاندیناوی الهام گرفته که شامل افسانه ها و داستان های پریان همراه با اساطیر نورس ایسلندی هستند. داستان این بازی در سال ۱۹۲۰ رخ می دهد و به طور عمیق تاریک ترین راز های یک گروه ماهیگیری که به طرز مرموزی توسط ارواح ناپدید شده اند را کنکاش می کند . در بازی شما باید معماهای کوچک را حل و فصل کنید ، سرنخ ها و خاطرات را جمع آوری کنید و حققیت وحشتناک پشت این تراژدی را کشف کنید. اینها را باید از ساکنین روستا و تاریخ آن یاد بگیرید. این بازی برای PC، Mac ، لینوکس و کنسول های نسل هشتم در دست ساخت است.

۴- Overkill’s The Walking Dead

Overkill_Walking_Dead_0

این بازی ترسناک توسط Overkill Software در دست توسعه بوده که این کمپانی عنوان Payday را نیز ساخته است. سبک بازی شوتر است و حالت co op دارد ، در این بازی همچنین ما عناصری از بازی های اکشن ، نقش آفرینی  و Walking Dead اصلی  را میبینیم. در اینجا در نقش بازماندگان دفع شده بازی می کنید  که توسط واکر های گوشت خوار تحت سلطه در آمدند. در اصل این بازی در E3 معرفی شد . در این بازی رابرت کرکمن که سازنده ی سری بازی های Walking Dead هست هم نقش دارد . پلتفرم های این بازی PC، PS4  و Xbox One هستند. بازی دارای صحنه های خشن است و سرتا سر در گیم پلی بازی خون و خونریزی مشاهده می شود . این بازی بیشتر برای کسانی مناسب است که به سری بازی های واکینک دید علاقه مند هستند.

۳- Outlast II

outlast

سری اول این بازی که در سال ۲۰۱۳  منتشر شد ، مورد استقبال تعداد زیادی از گیمرها قرار گرفت و به همین علت سازنده تصمیم گرفت تا سری دوم آن را نیز بسازد. outlast 2 سعی دارد که هر دو جنبه ی خوبی و بدی را در بازی به شما نشان دهد . گیم پلی به این صورت است که شما باید در بازی تصمیم عاقلانه بگیرید و از مسائل عبور کنید. همچنین محیط این بازی بسیار تاریک است و شما از آن وحشت زده خواهید شد. سری قبلی این بازی در یک تیمارستان اتفاق می افتاد و صداهای موجود در ان به حدی وحشتناک است که واقعا شما را می ترساند.  پلتفرم های این بازی هم PC و کنسول های نسل جدید است. لازم به ذکر است که استودیو Red Barrels هم اکنون بر روی ساخت بخش های مختلف outlast 2 کار می کند.

۲- Allison Road

453962371_preview_AllisonRoad_Garden2

سری بازی های Silent Hill پس از انتشار اولین نسخه از خود توانست آنقدری به بالا برسد که اکنون با لغو شدن آخرین نسخه از آن علاقه مندانش بسیج شوند تا درخواست های بسیاری جمع کنند و خواستار ادامه ی ساخت آن شوند.هنوز تعدادی از دوست داران این بازی هستند که نسخه ی P.T و ابتدایی آن را بر روی دستگاه های خود دارند و گهگاهی برای مرور خاطرات آن را تجربه می کنند.پس از گذشت مدت زمانی هم اکنون آقای chris kesler نیز بازی Allison Road را به سبک عنوان Silent Hills ساخته است.پس از آغاز ساخت این بازی یک نسخه ی P.T از آن را در اختیار بازیکنان قرار داده تا بتوانند کمی با سبک و گیم پلی Allison Road آشنا شوند. شما در این نسخه ی نمایشی از بازی, خود را در یک خانه ای نا آشنا می بینید که خوف خاصی دارد.علاوه بر آن وجود شما در این خانه بسیار مبهم است و حافظه ی شخصیت اصلی در آن نیز یاری نمی دهد تا گذشته را به خاطر بیاورد.بنابراین باید در خانه بگردید تا سرانجام بتوانید جوابی برای سوال های بسیاری که در سر دارید پیدا کنید.حال در این بین باید بدانید که تنها نیستید و باید مراقب باشید.لازم به ذکر است تمامی بازی هایی که تاکنون به سبک نسخه ی P.T بازی Silent Hills ساخته شده اند دقیقا شبیه به همان نسخه طراحی شده اند اما بازی Allison Road تنها دارای تم و خوف بازی Silent Hills می باشد . این بازی در سال ۲۰۱۶ بر روی PC منتشر می شود.

۱-Routine

Routine_shot_03

Routine یک بازی اول شخص ترسناک است که در فضا اتفاق می افتد و شما در آنجا تنها رها شده اید . فضا های پر از خون و استخرهای پر از مردگان! رویدا های بازی در ایستگاه فضایی موجود در ماه رخ می دهد. شما باید در این ایستگاه به سفر پرداخته و اسرار آن را کشف کنید . مانند همه ی بازی های ترسناک دیگر ، شما باید سعی کنید که زنده بمانید . همچنین همراهان شما ناپدید شده اند و باید سعی کنید با پرده بر داشتن از رازهای این محیط ببینید که چه بر سر آنها آمده ، آیا مرده اند یا زنده!

برای آشنایی با کلیه ی این بازی ها ویدئو زیر را تماشا کنید:

امیدواریم که بازی تاک توانسته باشد با این پست ، شما را از بازیهای ترسناکی که قرار است در سال ۲۰۱۶ منتشر شود ، آگاه کند. نظر شما در مورد بازی های ترسناک چیست؟ شما طرفدار کدامیک از این بازی ها هستید؟

برچسب‌ها:
Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.