در Chronos همه چیز به یک سرزمین جدی وابسته است و در این بین هیچ کس نیست که جرات ورود به این سرزمین شیطانی را داشته باشد تا در نهایت بتواند با از بین بردن آن, شهر اصلی را نجات دهد.

زمان می گذرد و این بار مرد جوانی تصمیم گرفته به مهارت ها و هوش خود تکیه کرده و قدم به این سرزمین بگذارد و تن به تن با شیاطین آن مبارزه کند.

با این کار او میهن و شهر خود را از تهدید جدی خلاص کرده و مردم خود را از ترس و نگرانی نجات می دهد, اما نکته ای که در این میان وجود دارد باعث ترس بزرگی در مبارزان شهر شده است.

این سرزمین شیطانی در واقع دخمه ای پر پیچ و خم است که به راحتی نمی توان در آن جستوجو کرد, در عین حال در آن تنها یک بار در طول سال باز می شود. بنابراین کسی که وارد آن شود یا دیگر بازنگشته یا این که اگر بتواند از خود محافظت کند باید یک سال صبر کند تا بتواند از آن خارج شود.

مهم تر از آن که این دخمه پر از شیاطین جهنمی و پر قدرت است که مقابله با آن ها آسان نیست و همه ره راحتی نمی توانند در برابر قدرت و مهارت آن ها مقاومت کنند و همین بیشتر از همه مردم را می ترساند.

با این حال این جوان تصمیم خود را گرفته و همه ی جراتش را جمع می کند تا وارد این سرزمین شده و با دشمنانی که شهر و مردمش را تهدید می کنند مبارزه کند.

در واقع این سرزمین یک نوع آزمایشی برای قهرمانان است اما تاکنون هرکسی که به درون آن رفته دیگر بازنگشته است, با این حال این جوان قصد دارد حتما موفق و پیروز از آن خارج شود.

  • 2882239-occuluspressconferencebreakout_chronos

    نقد و بررسی بازی Chronos |قهرمان جوان

    دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
    هم اکنون در سال ۲۰۱۶ هستیم بازی های محبوب بسیاری عرضه شدند که بسیاری از کاربران هنوز در حال تجربه ی تعدادی از آن ها هستند. در این بین در...
امتیاز بازی تاک
9
امتیاز جهانی
8
امتیاز اعضا
بدون امتیاز
امتیاز شما
برای رای دادن لطفا وارد شوید.

ثبت رای

نکات مثبت و منفی
نکات مثبت
نکات منفی
آخرین ویدیوها

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.