این DLC بازی Battlefield 4 رایگان است

۳۰ تیر ۱۳۹۵ موضوعات: اخبار، اخبار بازی، ایکس باکس وان بدون دیدگاه 14,671 بازدید

الکترونیک آرتز جدیدا هوای طرفداران بازی بتلفیلد رو بسیار دارد و این موضوع را با پشتیبانی های مختلف از هر دو Battlefield 4 و Battlefield Harldine نشان داده است. این روند از گذشته بوده و تا هم اکنون ادامه دارد.

این ناشر Battlefield 4 DLC Naval Strike را هم اکنون به صورت رایگان برای دانلود در Xbox One به صورت محدود قرار داده است. همانطور که در مورد این بسته می دانید ، این DLC در مورد مبارزه در اقیانوس پویا است و Chinese Armada  در دریا مبارزه می کند.

این DLC در ۴ نقشه ی مختلف در South China Sea به نبرد می پردازید و در نزدیکی شما وسایل نقلیه ی زمینی وجود ندارد. ای بسته ، سومین محتوا برای Battlefield 4 بود که در اصل مارس ۲۰۱۴ منتشر شد.

این خیلی جالبه که فرصت ذکر شده تنها برای دارندگان Xbox one در دسترس است و به نظر می رسد این DLC برای نسخه ی PlayStation 4 و PC  نیز عرضه شود. این انتشار دقیقا مانند مسیری است که قبلا برای انتشار بسته ی های رایگان د نظر گرفته می شد.

همه ی گیمرها برای Battlefield 1 منتظر هستند تا ببینند آیا پشتیبانی در این بازی نیز همانند نسخه های قبلی خود است یا نه. این بازی جدید در ۲۱ اکتبر برابر با ۳۰ مهر برای PlayStation 4, Xbox One  و PC منتشر می شود و در جنگ جهانی تنظیم شده است.

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.