شرکت اسکوئر انیکس اعلام کرده که نسخه ی اسپین آف Definitive Edition بازی Hitman GO در تاریخ ۲۶ فوریه ۲۰۱۶ برای پلتفرم های PlayStation 4, PlayStation Vita و PC در دسترس کاربران قرار می گیرد.

Hitman GO: Definitive Edition در اصل اسپین آفی از این فرانچایز اکشن شرکت IO Interactive می باشد که هم اکنون ویژگی های بصری آن بهبود بسیاری پیدا کرده و شامل تمامی محتوای اضافی که برای نسخه ی اصلی و موبایل این بازی عرضه شد نیز می باشد.

Bazitalk-Hitman-GO--Definitive-Edition

آقای نیکولاس وِرج مدیر ارتباطات شرکت اسکوئر انیکس مونترال درباره ی این بازی چنین گفت :

” این نسخه ی جدید اساسا برای بازی Hitman GO خیلی خب اوست و شما دوست دارید آن را بر روی موبایل تجربه کنید, هم اکنون ویژگی های بصری آن بهبود پیدا کرده و تمام محتوایی که در نسخه ی اصلی و موبایلی این بازی بود هم اکنون در Definitive Edition جای گذاری شده است.بخش  Paris Opera from Blood Money و هم چنین ماموریت St. Petersburg Stakeout از نسخه ی Hitman 2: Silent Assassin این فرانچایز که بسیار مورد علاقه ی من هستند, نیز در این اسپین آف جای گذاری شده است.”

لازم به ذکر است که نسخه ی پلی استیشن این بازی از قابلیت Cross-Buy پشتیبانی می کند و این بدین معنی است شما با خریدن آن برای یک پلتفرم, آن را به صورت رایگان برای دیگر پلتفرم ها نیز آنلاک کرده و به راحتی می توانید آن را تجربه کنید.

علاوه بر آن, این نسخه هم چنین از قابلیت Cross-Save نیز پشتبانی می کند, با استفاده از این قابلیت با ذخیره کردن بازی بر روی یک پلتفرم, ادامه ی آن را بر روی دیگر کنسول ها نیز می توانید تجربه کنید.

برای مثال شما بازی را بر روی PS4 ذخیره کرده اید, اما از PC نیز می توانید بازی را اجرا کرده و به راحتی آن را از جایی که ذخیره کرده بودید ادامه دهید.

در نهایت بازیکنان پلی استیشن هم چنین قادر خواهند بود که قفل جایزه ی Platinum را آنلاک کنند. البته به شرطی که آن ها قادر باشند بدون استفاده از هرگونه راهنمایی, تمام قسمت های بازی Hitman GO را پشت سر گذاشته و آن را به اتمام برسانند.

بازیکنان PC نیز قادر به استفاده از ادغام Steamworks بر روی پلتفرم Valve بوده و می توانند قفل کارت های تجاری, تصاویر پس زمینه, Emojiها, Cloud Saveها و اچیومنت های Steam را آنلاک کرده و از آن ها استفاده کنند.

البته جزئیات قیمت گذاری برای این بازی هنوز اعلام نشده پس باید فعلا منتظر اخبار بیشتر در این مورد از سوی سازندگان باشیم.

بازی بعدی اصلی این فرانچایز با نام Hitman برای انتشار در مارس ۲۰۱۶ برای پلتفرم های PS4, PC و Xbox One برنامه ریزی شده است.این بازی در اصل قرار بود در سال ۲۰۱۵ عرضه شود اما شرکت IO Interactive اعلام کرد که قصد دارد محتوای بیشتری به این بازی اضافه کند بنابراین به زمان زیادتری برای توسعه ی آن نیاز دارد, پس انتشار آن را به تاخیر انداخته و قرار شد در ماه مارس ۲۰۱۶ این بازی جدید را در اختیار کاربران قرار دهند.

در کنار آن با وجود اصرار هایی که برای کامل عرضه شدن بازی Hitman جدید وجود داشت,اما شرکت Square Enix و Io Interactive اعلام کردند که این نسخه ی جدید قرار است در آینده به صورت اپیزودیک و چند قسمتی ظاهر شود.

برای این که بتوانید اطلاعات بیشتری در این باره کسب کنید می توانید به این پست مراجعه فرمایید.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.