Lego Star Wars The Force Awakens برترین بازی چارت بریتانیا در این هفته

۲۱ تیر ۱۳۹۵ موضوعات: Nintendo 3DS، Wii U، اخبار، اخبار بازی، ایکس باکس 360، ایکس باکس وان، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4، کامپیوتر بدون دیدگاه 1,207 بازدید

بازی جدید Lego Star Wars: The Force Awakens محصول برادران وارنر هم اکنون در صدر جدول قرار گرفته است . این بازی بسیا ر زیبا است و با الهام از فیلم جنگ ستارگان هشت ساخته شده است.

آماری که در این پست از بازی های برتر بریتانیا می بینید تا ۹ جولای معتبر هستند. این هفته ی دوم است که Lego Star Wars در جایگاه اول جدول انگلستان قرار میگیرد. البته این هفته ما شاهد انتشار بازی بر روی Wii U نیز بودیم و همچنین بازی جدید بر روی هفت فرمت مختلف در دسترس است .

اما بازی تیمی شوتر بیلیزارد ، Overwatch هم اکنون در جایگاه دوم قرار گرفته است . بازی های جدیدی همچون Doom در رده ی سوم بازی های ر فروش بریتانیا هستند. FIFA 16 در جایگاه چهارم قرار دارد . Ratchet & Clank هم اکنون در ۱۰ بازی برتر قرار دارد و از شماره ی ۱۱ به ۸ رسیده است.

Call of Duty: Black Ops 3 همچنین از شماره ی ۱۲ به ۱۰ رسیده است . شما می توانید لیست همه ی این بازی ها رو در زیر ببینید . البته به یاد داشته باشید این فروش شامل فیزیکی است و دیجیتالی رو در نظر نگرفته به همین علت نمی تواند ماینده ی فروش بازی ها در بریتانیا باشد.

Lego Star Wars: The Force Awakens
Overwatch
Doom
FIFA 16
Rocket League
Uncharted 4: A Thief’s End
Grand Theft Auto V
Ratchet & Clank
Tom Clancy’s The Division
Call of Duty: Black Ops 3

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.