Minecraft با فروش بیش از ۲۰ میلیون نسخه بار دیگر شگفتی آفرید.

[signoff icon=”icon-bookmark”]بازی محبوب و پرطرفدار Minecraft باری دیگر موفق شد تا سازندگان خود را سربلند سازد و نام خود را دوباره بر سر زبان ها بیندازد. [/signoff]

بازی محبوب و پرطرفدار Minecraft باری دیگر موفق شد تا سازندگان خود را سربلند سازد و نام خود را دوباره درخشان کند.

این بازی زیبا توانسته بیش از ۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ نسخه بر روی پلتفرم PC فروش برود و همین امر خود یک موفقیت بزرگ دیگر برای این بازی محسوب خواهد شد.

این بازی اکنون طرفداران بسیاری دارد و این اخبار باعث می شوند تا به طرفدار های آن افزوده شده و بیشتر خود را در صنعت گیم نشان دهد.

به تازگی توسط وب سایت رسمی این بازی اعلام شد که این مقدار نسخه از آن به فروش رسیده است که تنها مختص به پلتفرم PC آن می باشد و پلتفرم های دیگر را باید از آن جدا کرد همین اخبار خود ما را شگفت زده می کند اینطور که مشخص است اگر بخواهیم فروش دیگر نسخه های این بازی را هم حساب کنیم به یقین از ۲۰ میلیون هم فراتر خواهد رفت.

اگر تاکنون با بازی تاک همراه بوده باشید اطلاع دارید که Minecraft با وجودی که زمانی زیادی از انتشار آن می گذرد اما باز هم در لیست جداول پرفروش ترین بازی های کشور های متفاوت خودنمایی می کند و به هیچ عنوان هم از این محبوبیت آن در بین بازیکنان کاسته نخواهد شد.

این بازی در سه ماه گذشته ۱۴ میلیون نسخه بر روی پلتفرم PC فروش رفت و پس از آن نیز با رقمی حدود ۲٫۵ میلیون دلار به مایکروسافت فروخته شد که همین مدارک حاکی از بهترین و موفق بودن این بازی می باشند.

Minecraft هم چنان می درخشد و با موفقیت های بسیاری که برای خود و سازندگانش کسب می کند می تواند در بهترین جایگاه ها در صنعت گیم قرار بگیرد.

با بازی تاک همراه باشید.

برچسب‌ها:
MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.