Minecraft سال بعد از Oculus VR پشتیبانی می کند.

Minecraft یکی از بازی های محبوب سازه ای در بین گیمر ها است . حال سازنده ی این بازی یعنی Mojang و شرکت Oculus  امروز صبح اعلام کردند که این بازی بر روی هدست واقیعت مجازی Oculus VR هم پشتیبانی خواهد شد.

در طول کنفرانس Oculus Connect امروز، Palmer Luckey موسس Oculus در مورد اینکه ساعت ها از عمرش را به بازی با Minecraft پرداخته صحبت کرد و همچنین اشاره کرد که این بازی سندباکس بر روی Oculus منتشر خواهد شد.

بعد از آن Lydia Winters از Mojang یکسری از ویژگی های خاص را برای حضار به اشتراک گذاشت. نسخه ی ویندوز ۱۰ بازی Minecraft  نیز در بهار سال آینده شامل این برنامه می شود. لازم به ذکر است که این نسخه از بازی از طریق the Windows Store  و Oculus Storeدر دسترس خواهد بود.

شما هنوز هم وقت دارید تا ویندوز ۱۰ خود را به نسخه ی بالاتر ارتقاء دهید و همچنین این نکته را در ذهن خود داشته باشید که نسخه ی VR بازی Minecraft همانی نیست که در E3 2015 امسال دیدیم.

اطلاعات زیادی در مورد این برنامه فعلا به اشتراک گذاشته نشده و ما باید منتظر آمار جدید از این بازی توسط سازنده باشیم.

Markus “Notch” Persson خالق Minecraft در سال قبل برنامه ی انتشار بازی بر روی Oculus VR به علت تملک Facebook بر روی آن را کنسل کرد.

علاوه بر این، در طول Oculus Connect سامسونگ یک هدست Gear VR با قیمت ۹۹ دلار را معرفی کرد

با بازی تاک همراه شوید

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.