Minecraft 2 به این زودی ها ساخته نمی شود

[signoff icon=”icon-bookmark”]تا سال ۲۰۲۰ منتظر ماینکرفت ۲ نباشید![/signoff]

بعد از اینکه مایکروسافت کمپانی Mojang و بازی سندباکس Minecraft آن را خرید ، خیلی ها باور دارند که نسخه ی دوم این بازی را به زودی میبینند. اما فیل اسپنسر رئیس Xbox  گفته که آنها فعلا آمادگی ساخت یک دنباله برای این بازی را ندارند. در این راستا Mojang هم این موضوع را تائید کرده است.

Jonas Martensson مدیر عامل Mojang در مصاحبه ای به IGN گفت:

[blockquote right=”pull-right”]”در ابتدا باید بگویم که ما تا الان تصمیمی در مورد ساخت Minecraft 2 نداریم. نسخه ی فعلی Minecraft تا سال ۲۰۲۰ پشتیبانی می شود. البته این به این معنی نیست که ما قصد ساخت آن را نداریم، اما احتمالا آن به آینده موکول شود و در حال حاضر چنین قصدی نداریم. “[/blockquote]

آقای Matt Booty مدیر کل Microsoft Game Studios هم اشاره کرد که آنها هیچ گفتگویی در مورد Minecraft نکرده اند زیرا این بازی بیشتر از یک پلتفرم است که باید در طول زمان به روز رسانی شود.

آنها فعلا قصد دارند تا به نظرات کاربران در زمینه این بازی توجه کنند، از مدها پشتیبانی نمایند و به پشتیبانی بازی برای تمامی پلتفرم ها بپردازند. این بازی بر روی PC و تمامی پلترم های بزرگ اجرا می شود. اما یک استثنا در این میان وجود دارد و آن این است که Minecraft بر روی کنسول های خانگی و نینتندو پشتیبانی نمی شود.

شاید یکی از دلایلی که آنها این تصمیم را ندارند این است که وجود Persson در Mojang خالی است. او بعد از اینکه مایکروسافت این کمپانی را خرید آنجار را ترک کرد!

نظر شما در مورد این موضوع چیست؟

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.