Minecraft 2 یک نسخه ی جعلی است!

Mojang ، سازنده ی بازی پر طرفدار Minecraft در تلاش است تا نسخه ی جعلی این بازی را از روی iTunes حذف کند.

با توجه به گزارشی که از یوروگیمر به دست ما رسیده، اخیرا یک بازی به نام Minecraft Pocket Edition 2 بر روی فروشگاه اپل عرضه شده که توسط Mojang ساخته نشده است. جالب است بدانید که قیمت آن در فروشگاه ۷ دلار بوده که برابر نسخه ی قانونی آن است . نکته ی جالب تر اینکه این بازی جزء پر فروش ترین ها هم هست و جایگاه چهارم را به خود اختصاص داده.

چیزی که در توضیحات این بازی آمده به اندازه ی کافی خوب هست که کارایی آن را نشان دهد. این نوشته به بازیکن می گوید که آنها می توانند در جهان بازی به صورت تصادفی به جستجو به پردازند و هر مکانی را که میبینند کشف کنند و چیزهای شگفت انگیز در شکل واقعی Minecraft بسازند.

با این حال یوروگیمر Pocket Edition 2 را نصب کرده و چیزی شبیه Minecraft را در هیچ کجای بازی نیافته است

این سایت نوشت:

Minecraft: Pocket Edition 2 یک بازی وحشتناک است که زامبی ها به اسکورپین مورتال کمبت حمله می کند. من آن را خریداری کرده و دقایقی را صرف بازی با آن کردم ولی این بازی به موبایل من آسیب رساند. لطفا آن را نخرید!

جالب است بدانید که خالق این بازی تقلبی Scott Cawthorn است که شبیه نام خالق بازی Five Nights at Freddy یعنی  Scott Cawthon اما با غلط املایی می باشد! بازی های دیگری که با این نام لیست شده اند ، نسخه های غیر قانونی Five Nights at Freddy’s و Mortal Kombat هستند!

در این زمان که داریم خبر را برای شما می نویسیم ، Minecraft Pocket Edition 2 هنوز هم بر روی iTunes قابل دسترسی است و رتبه ی آن نیز ۵ ستاره است! امیدواریم که Mojang برای حذف آن سریعتر اقدام کند.

اون هیل از Mojang به یورو گیمر گفت:

این خیلی شگفت انگیزه که مردم با الهام از Minecraft اقدام به ساخت چیزهای شگفت انگیز می کنند. اما وقتی که یک محصول سعی در گول زدن جامعه ی طرفداران ما دارد و از اشتیاق مردم برای بازی سوء استفاده می کند ، مسئولیت آن با ما خواهد بود. تیم ما برای رفع این مشکل در تلاش هستند

Mojang و مایکروسافت در مورد نسخه ی دوم Minecraft تصمیماتی گرفته اند ، ولی این نسخه ی جعلی بازی رسمی نمی باشد.

با بازی تاک همراه باشید

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.