Namco برای تولد ۳۵ سالگی Pac-man جشن برگزار می کند

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ موضوعات: Arcade، Various، اخبار، اخبار بازی بدون دیدگاه 988 بازدید

نسخه ی اول و اصلی Pac-Man در ۲۲ ماه می سال ۱۹۸۰ برای دستگاه های Arcade ژاپن منتشر گردید. یعنی او ۳۵ سال است که از دست ارواح فرار می کند، میوه می خورد و در ماز حرکت میکند!

منتشر کننده ی این بازی یعنی Bandai Namco می خواهد یک فستیوال برای تولد این بازی برگزار نماید. با نزدیک شدن به این روز ورژن موبایل Pac-Man و Pac-Man Lite نیز آپدیت گردید. همچنین آنها برنامه های خود را برای یک جشن بزرگ در شیکاگو در آخر این هفته به رسانه ها اعلام کردند.

آپدیت Pac-Man با مبلغ هفت دلار و نسخه ی لایت آن به صورت رایگان به همراه تم های کلاسیک و رابط کاربری در اختیار عموم قرار میگیرند. عکس زیر برای نشان دادن این تغییرات lمنتشر شده است:

PACMAN35TH

این جشن در رستورانی در شیکاگو برگزار می شود و تعدادی از افراد برجسته نیز در این جشن حضور خواهند داشت. تاریخ برگزاری هم ۲۲ می یعنی فردا خواهد بود. از جمله ی این افراد مشهور می توان به سازنده ی Pac-Man پروفسور Toru Iwatani و دارنده ی رکورد جهانی این بازی یعنی آقای Billy Mitchell اشاره نمود.

 

390_11749_PHOTO_-_ToruIwataniپروفسور Toru Iwatani سازنده ی Pac-Man

billy-pacBilly Mitchell دارنده ی رکورد جهانی Pac-Man

در این جشن شرکت کنندگان می توانند به صورت رایگان بولینگ و Arcade بازی کنند. فیلم Pixels که قسمتی از آن اشاره به بازی Pac-Man دارد و ویژگی برجسته ی آن را نشان می دهد. همچنین قرار است این بازی Reboot هم بشود که احتمالا در این جشن در مورد آن صحبت خواهد شد.

افراد علاقه مند می توانند با پرداخت ۳۵ دلار بلیط VIP را تهیه نمایند. این بلیط شامل امکاناتی چون نوشیدنی، غذا و ملاقات با آقای Iwatani و Mitchell نیز می باشد.

آیا شما هم با Pac-Man خاطره دارید؟

برچسب‌ها:
Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.