Persona 5 توسط Deep Silver در اروپا هم منتشر خواهد شد

۱۹ تیر ۱۳۹۵ موضوعات: اخبار، اخبار بازی، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4 بدون دیدگاه 649 بازدید

استودیو Deep Silver اعلام کرده با همکاری سگا در کشور آمریکا و Atlus قصد دارد چند عنوان برای کنسول ها در اختیار کاربران قرار دهد که بتوان آن ها را در تمام کشور های اروپایی بر روی کنسول های مختلف و دستگاه های دستی اجرا کرد.

در یک مصاحبه ی مطبوعاتی تعدادی از این بازی های آینده مشخص شدند که از جمله ی آن ها می توان به Persona 5, 7th Dragon II Code: VFD و Shin Megami Tensei IV: Apocalypse اشاره کرد.

آقای دکتر Klemens Kundratitz از استودیو Koch Media/Deep Silver در این باره چنین توضیح داد :

” ما از این همکاری بسیار خوشحال هستیم و از این که سگا قبول کرده با ما کار کند خیلی راضی هستیم. بنابراین هم اکنون با قدرت به جلو پیش می رویم تا بتوانیم با به حداکثر رساندن پتانسیل بازی های مختلف و استفاده از تمام توانایی های Atlus و تیم سازنده ی بازی در سگا, در تمام کشور های اروپایی عناوین مختلیف را به کاربران ارائه کنیم که بر روی کنسول ها و دستگاه های دستی متعددی قابل اجرا باشند.”

در کنار آن مدیر اجرایی Atlus در ایالات متحده نیز رضایت خود را از این همکاری اعلام کرد و گفت که بسیار خوشحال است که در انتشار عناوین مختلف در کشور های اروپایی شرکت دارد.

آن ها قصد دارند بازی های مختلفی را به صورت فیزیکی در اختیار کاربران قرار دهند و سعی کنند آن ها را توسط خرده فروشان و فروشگاه های مختلف در دسترس کاربران قرار دهند.

یکی از بازی های محبوبی که در این بین وجود دارد Persona 5 است که برای انتشار در سال جاری در کشور ژاپن برنامه ریزی شده و طرفدار های بسیاری دارد.

b5bxml12juoqpswxglqqPersona-5

بخش های مختلف درون از آن جمله منو ها و یا قسمت UI خیلی متفاوت بوده و همین امر می تواند Persona 5 را به یک بازی با قابلیت های جدید و جالب تبدیل کند.

در کنار تمامی این موارد, محیط های گوناگون نیز بسیار پر زرق و برق و رنگارنگ می باشند و منوهای درون بازی نیز به سبک خاصی طراحی شده و دارای ترتیب متفاوتی می باشند.

این بازی دارای جهانی باز و گسترده می باشد و شخصیت های مختلف درون بازی نیز دارای مهارت های رزمی و توانایی های منحصر به فردی می باشند که در کنار آن پوشش و سلاح های مخصوص هر یک از این کاراکتر ها نیز بسیار جالب و زیبا طراحی شده است.

این بازی به صورت انیمیشنی ساخته شده است و در طول آن صحبت کردن بین کاراکتر ها و حتی توضیحات درون بازی ممکن است به صورت متنی نوشته شوند, که البته از آن جایی که Persona 5 برای عرضه در کشور ژاپن در حال توسعه می باشد پس این متن ها نیز به زبان ژاپنی نوشته شده اند.

بازی جدید Persona 5 برای انتشار در تاریخ ۱۵ سپتامبر ۲۰۱۶ برابر با ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ در کشور ژاپن برنامه ریزی شده است. با این حال این بازی برای کشور های غربی نیز عرضه خواهد شد اما هنوز تاریخ مشخصی برای آن اعلام نشده است.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.