PlayStation Experience امسال در سانفرانسیسکو برگزار میشود

۲۴ مرداد ۱۳۹۴ موضوعات: PlayStation Experience، اخبار، نمایشگاه بدون دیدگاه 682 بازدید

[signoff icon=”icon-bookmark”]PlayStation Experience مکانی برای تجربه ی پلی استیشن[/signoff]

نمایشگاه دو روزه ی بازی های پلی استیشن ، به نام PlayStation Experience اولین بار در لاس وگاس برگزار شد،اما امسال تصمیم بر این است که آن را به سانفرانسیسکو منتقل کنند.

این نمایشگاه بین ۵ تا ۶ دسامبر در Moscone برگزار خواهد شد و ما امیدواریم که در آن شاهد بازی و اطلاعیه های بزرگ بازی های پلی استیشن در سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ باشیم.

قیمت بلیط این نمایشگاه ۲ روزه ۷۵ دلار است . افرادی که تا ۲۰ سپتامبر در این سایت ثبت نام کنند می توانند این بلیط را با مبلغ ۶۰ دلار تهیه کنند. اگر کسی بخواهد برای یک روز در این نمایشگاه شرکت کند بایدمبلغ ۴۵ دلار را برای شنبه و ۴۰ دلار را برای یک شنبه پرداخت کند.

امسال ما احتمالا شاهد Capcom Cup که نقطه ی اوجی برای Capcom Pro Tour است ،خواهیم بود. این رویداد مربوط به لیگ بازی جنگی Street Fighter می باشد.

شما می توانید یک بلیط VIP رویداد Capcom Cup را به همراه پکیج با مبلغ ۷۵ دلار دریافت کنید. ای پکیج شامل یک کیف است که درون آن اشانتیون هایی مانند خوراکی و اسباب بازی، دسترسی به یک After Party برای این رویداد یافت می شود. شایان ذکر است که PlayStation به افراد پیشنهاد می دهد که بعد از خرید بلیط، PlayStation Network ID خود را نیز ثبت کنند.

نظر شما در مورد این موضوع چیست؟ چه بازی هایی در این نمایشگاه رو نمایی خواهند شد؟

با بازی تاک همراه شوید

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.