PlayStation Experience در روز اول ۱۳۰۰۰ نفر شرکت کننده داشته !

۱۶ آذر ۱۳۹۴ موضوعات: PlayStation Experience، اخبار، نمایشگاه بدون دیدگاه 903 بازدید

اگر با بازی تاک همراه بوده باشید ، حتما در جریان هستید که نمایشگاه PlayStation Experiences طی دو روز قبل برگزار شد و ما در آن شاهد معرفی باززی های بزرگ و همچنین مستقل بودیم .

در واقع این دومین سال است که PlayStation Experiences و بازی های مختلفی در ان معرفی می شود . بر اساس گفته های رئیس سرگرمی های سونی امریکا ، آقای شاون لیدن ، این آخرین رویداد PSX نخواهد بود و به نظر می رسد که آنها برنامه های بزرگی برای این رویداد انحصاری پلی استیشن دارند .

لیدن در طول یک پنل لایو استریم اشاره کرده که شرکت قصد دارد تا PlayStation Experience را به یک رویداد سالانه مبدل کند تا هرساله ناشران و سازندگان سونی در کنار هم جمع شوند و تجربه ای بزرگ برای طرفداران پلی استیشن به عمل آورند.

با توجه به تعدا شرکت کنندگان ، این طرح نیاز به استدلال و تصمیمات زیادی دارد . در کل بلیط هایی برای این رویداد در نظر گرفته می شود که شرکت کنندگان باید در آن هزینه پرداخت کنند .با این حال این نمایشگاه در روز اول ۱۳۰۰۰ شرکت کننده داشته که رقم بسیار قابل قبولی هم میباشد .

در این نمایشگاه ، سونی به معرفی عناوین Third Party و مستقل زیادی برای پلتفرم PS4، PS Vita، PS3 و همچنین PS VR که در واقع هدست واقعیت مجازی این شرکت است پرداخت .

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.