همراهان بازی تاک می دانند که رویداد PlayStation Experience آغاز شده و در آن شاهد اخبار های بسیاری در رابطه با بازی های مختلفی بوده ایم.

IO Interactive نیز در این رویداد حضور داشته و اعلام کرد نسخه ی بتای بازی آینده ی Hitman بر روی پلتفرم PS4 نیز قرار است در تاریخ ۱۲ فوریه ی ۲۰۱۶ آغاز گردد.

این تاریخ در یک تریلر جدید از نسخه ی PS4 این بازی به همراه شش قرار داد در یک بسته با نام The Sarajevo Six تایید شد که در ادامه می توانید این تریلر را مشاهده کنید :

لازم به ذکر است که این نسخه ی بتا بر روی PC نیز ارائه می شود و IO Interactive نیز اعلام کرده علاقه مندان به بازی Hitman از تاریخ ۱۹ فوریه ی ۲۰۱۶ می توانند این نسخه ی بتا را بر روی PC تجربه کنند.

با پیش خرید نسخه ی اصلی بازی Hitman می توانید به این نسخه ی بتا دسترسی داشته باشید و از تجربه ی آن بر روی پلتفرم های خود لذت ببرید.

2975332-february

نسخه ی کامل بازی Hitman برای انتشار در ماه مارس ۲۰۱۶ برای پلتفرم های PS4, PC و Xbox One برنامه ریزی شده است. این بازی قرار بود در اصل امسال منتشر شود اما IO Interactive توضیح داد قصد دارد محتوای بیشتری به آن اضافه کند به همین دلیل به زمان بیشتری نیاز دارد.همین نیاز به زمان بیشتر برای اضافه کردن قابلیت های بهتر و بدون نقص به باغزی باعث شد تاریخ انتشار آن به تعویق بیفتد و ما حالا باید تا مارس سال آینده منتظر انتشار Hitman باشیم.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.