PSX:قابلیت جدید Uncharted 4 را در تریلر گیم پلی آن مشاهده کنید

در طول برگزاری رویداد PlayStation Experience شرکت سونی طی سخنرانی خود یک تریلر جدید برای بازی محبوب و پرطرفدار Uncharted 4: A Thief’s End منتشر کرد که در آن یک قابلیت جدید و جالب توجه در بای نیز نمایش داده می شود.

در این تریلر شاهد بازگشت سم برادر بزرگتر شخصیت اصلی بازی یعنی نیتن هستیم و پس از آن که یکدیگر را ملاقات می کنند در رابطه با اتفاق هایی که تاکنون رخ داده با هم صحبت می کنند.

حال در این بین شاهد قابلیتی جدید در بازی هستیم و آن ها وجود گزینه های مختلف برای پاسخ دادن به سوالات است.در بین صحبت های نیتن و سم زمانی می رسد که بازیکن باید برای پاسخ به یکی از سوالات از بین سه گزینه یکی را انتخاب کند.

این امر در بازی Uncharted 4 بسیار جدید است و سازندگان تاکنون درباره ی آن اطلاعاتی منتشر نکرده بودند.در این ویدئو سم از نیتن می پرسد زمانی که نبوده چه اتفاقاتی رخ داده و از او درخواست می کند برای پاسخ دادن از بهترین اتفاق ممکن آغاز کند.

همانطور که در تصویر زیر می بینید سه گزینه در اختیار بازیکن قرار می گیرد تا یکی از آن ها را برای پاسخ به سم انتخاب کند.

2975241-uncharted

” من El Dorado را پیدا کردم…”

” من به جستو جو در Shambhala پرداختم…”

” من Iram of the Pillars را کشف کردم…”

 

حال شما یکی از آن ها را انتخاب می کنید و داستان از این جا آغاز می شود, نیتن شروع به تعریف کردن اتفاق هایی که در نبود سم رخ داده می کند.

اینطور که مشخص شده انتخاب بین دیالوگ های مختلف در بازی های نقش آفرینی یه امر رایج تبدیل شده و هم اکنون در Uncharted 4 نیز شاهد آن می باشیم.

حال این که پس از انتخاب هر گزینه شخصیت درون بازی چطور نقش و خود را بازی می کند و چگونه تحت تاثیر پاسخ شما قرار می گیرد باید پس از انتخاب یکی از گزینه ها, مشاهده کنید.

در ادامه شما را به تماشای این تریلر سینماتیک و زیبا دعوت می کنیم :

البته لازم به ذکر است که هنوز به صورت دقیق مشخص نشده که این قابلیت در بازی و انتخاب بین دیالوگ ها در تمام قسمت های گیم پلی وجود دارد یا خیر.ممکن است تنها در بعضی از قسمت های بازی شاهد چنین امکانی باشیم, اما خب در هر حالی بسیار جالب توجه و عالی است.

اگر اطلاعات بیشری در این بازی منتشر شود, بازی تاک آن را در اختیار شما قرار می دهد.بازی Uncharted 4: A Thief’s End برای انتشار در ماه مارس ۲۰۱۶ به صورت انحصاری برای پلتفرم PS4 برنامه ریزی شده است. هم چنین نسخه ی بتای این بازی نیز هم اکنون در دسترس تمامی کاربرانی که بازی Uncharted: The Nathan Drake Collection را خریداری کرده باشند قرار دارد.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.