Psychonauts 2 و یک بازی برای هدست واقعیت مجازی PS VR اعلام شد

۱۵ آذر ۱۳۹۴ موضوعات: PlayStation Experience، اخبار، اخبار بازی، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، کامپیوتر، لینوکس، مک، نمایشگاه بدون دیدگاه 535 بازدید

Double Fine در نمایشگاه PSX دنباله ی جدیدی برای  Psychonauts 2 اعلام نمود که قرار است بر روی هدست واقعیت مجازی PlayStation VR سونی منتشر شود . در ادامه با ما همراه باشید .

نام این بازی Psychonauts in the Rhombus of Ruin است که وقایع بعد از پایان بازی سال ۲۰۰۵ را در بر میگیرد ولی وقایع آن قبل از Psychonauts 2 است.  در این بازی نیز ، شما به عنوان بازیکن به جای RAZ که شخصیت اصلی بازی است ، نقش آفرینی می کنید . او در واقع ماموریت دارد تا Truman Zanotto را نجات دهد

Tim Schafer در مصاحبه ای با گیم اسپات ، گفته که بازیکنان در این بازی واقعیت مجازی می توانند ماموریت هایی را برای نجات ترومن رانوتو طی کنند. او می گوید که گیمر باید با قدرت دید بالا یا همان دید بصیرت خودمان در محیط بازی به جستجو بپردازد و حرکات ماورایی مثل روسن کردن آتش با ذهن و .. انجام دهد.

این بازی در واقع کاملا مستقل است و Double Fine برای آن از کمک های مردمی استفاده نکرده است . این در واقع یک بازی ذهنی است که Raz در ان باید با قدرت های ذهنی به انجام ماموریت هایش بپردازد. همچنین او می تواند در فضا حرکت کند و چیزهایی که در بازی های قبل هر گز آنها را ندیدیم.

آقای Schafer همچنین تائید کرد :

“محتوای این بازی در واقع جدا از بازی اصلی و سری دوم آن است ، به طوری که در آینده ما در ان شاهد متواهای منحصر به فردی هستیم.”

Psychonauts in the Rhombus of Ruin در نیمه ی دوم یال ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد . Double Fine همچنین Psychonauts 2 را نیز اعلام کرد .

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.