Splatoon را در Minecraft بازی کنید.

به تازگی Mod جدیدی برای بازی محبوب Minecraft منتشر شده است که به وسیله ی آن می توان تعدادی از قابلیت های بازی Splatoon را در Minecraft اضافه و از آن استفاده کرد.

Splatoon یک بازی فوق العاده در سبک چند نفره است که طرفداران بسیاری دارد اما شما زمانی قادر به بازی با آن هستید که پلتفرم Wii U را در اختیار داشته باشید.

حال اگر می خواهید این بازی را بر روی PC تجربه کنید تنها کافی است از  Mod جدیدی که منتشر شده است برای این عمل استفاده کنید.

این Mod که توسط مادساز بازی Minecraft یعنی Sethbling ساخته شده است بازی Splatoon را به شما نزدیک تر خواهد کرد اما از آن تنها بر روی بازی Minecraft می توان بهره برد.

پس از اعمال این Mod بر روی بازی Minecraft شما دارای دو تیم به تعداد چهار بازیکن خواهید بود که به وسیله ی آن ها می توانید بخش چند نفره ی پرهیجانی را تجربه و از بازی لذت ببرید.

حال این نکته را نیز باید ذکر کرد که سلاح های بازی Splatoon نیز توسط این  Mod به Minecraft افزوده خواهند شد که شما به وسیله ی آن ها که سلاح های رنگ جوهر می باشند می توانید پس از تیراندازی به اطراف رنگ بپاشید حتی می توانید رنگ مورد نظر خود را انتخاب نیز بکنید.

با این Mod شما به راحتی می توانید از دو بازی زیبای Splatoon و Minecraft به طور همزمان بر روی PC استفاده و از آن ها لذت ببرید .

قابل ذکر است که Splatoon یک بازی در سبک سوم شخص می باشد اما در این Mod شما این بازی را به صورت اول شخص تجربه خواهید کرد.

امیدواریم از آن لذت کافی را ببرید با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.