آمار جدید کاربران ویندوز ۱۰ مشخص شد | چیزی تا زمان اتمام ارتقاء رایگان باقی نمانده

08 می 2016 موضوعات: اخبار، اخبار اینترنتی، اخبار دنیای فناوری، اخبار کامپیوتر بدون دیدگاه 4,421 بازدید

ویندوز ۱۰ ، آخرین سیستم عامل توسعه داده شده توسط مایکروسافت هم اکنون بر روی ۳۰۰ میلیون دستگاه فعال است . این خبر را چند روز پیش مایکروسافت به طور رسمی اعلام نموده است. این امار از ۲۷۰ میلیون ماه مارس و ۲۰۰ میلیون ماه ژانویه بیشتر شده است . این شرکت می گوید که ویندوز ۱۰ ” تا کنون سریع ترین مسیر رشد را نسبت به هر نسخه از ویندوز ” داشته است.

این ۳۰۰ میلیون بر اساس تعداد نصب هایی است که بر روی دستگاه های مختلف نظیر رایانه های شخصی ، اکس باکس وان و تلفن های همراه محاسبه می شود. البته مایکروسافت آمار نصب سیستم عامل را به صورت جداگانه بر روی هر پلتفرم مشخص نکرده است.

این شرکت همچنین آمار مرتبط با سیستم عامل ویندوز ۱۰ را نیز منتشر کرده . مایکروسافت اعلام کرد که دستیار صوتی کورتانا تا به الان به ۶ میلیارد سوال پاسخ داده است. علاوه بر این ، افراد از زمان عرضه ی این OS یعنی ، جولای ۲۰۱۵ حدود ۹ میلیارد ساعت را صرف بازی در ویندوز ۱۰ کرده اند

مایکروسافت همچنین به افراد متذکر شد که آپگرید رایگان ویدندوز ۱۰ تا ۲۹ جولای ارائه می شود که می شود سالگرد انتشار این ویندوز. بعد از آن شما باید ویندوز ۱۰ را خریداری کنید که قیمت آن از ۱۲۰ دلار آبعد از آن شما باید ویندوز ۱۰ را خریداری کنید که قیمت آن از ۱۲۰ دلار (Windows Home) آغاز می شود.

Bazitalk_Windows-10_Cover

با نگاهی به آینده ، ویندوز ۱۰ به ویژگی ها و قابلیت های متعددی در تابستان گشترش خواهد یافت ، چرا که قرار است برای آن آپدیتس سالانه منتشر شود . همچنین اعضای Preview Program می توانند از پایان می تا اوایل ژوئن این آپدیت را تست کنند و نسخه ی آن نیز در تایستان عرضه می شود. بر طبق گفته های Microsoft ، آپدیت دارای ویژگی های کلیدی گیمینگ است. لیست کامل این قابلیت ها هنوز اعلام نشده

زمانی که در تابستان امسال آپدیت Anniversary بر روی Xbox One منتشر شود این کنسول را به یک کیت توسعه تبدیل می کند . مایکروسافت از مدت ها پیش قول داده بود تا این قابلیت را به کنسول خود اضافه کند . در واقع برای اولین بار است که ما برنامه ی انتشار آن را می شنویم.

اما آپدیت Anniversary در PC کارایی استفاده از قلم را در این ویندوز بهبود بخشیده و معرف ورود بیومتریک به مرورگر Edge است . علاوه بر همه ی اینها با بروزرسان جدید ویندوز ۱۰ از هدست واقعیت افزوده Hololens نیز پشتیبانی خواهد کرد.

با بازی تاک همراه باشید

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.