آپدیت دیگری برای اعضای پیش نمایش Xbox One در راه است

18 جولای 2016 موضوعات: اخبار، اخبار دستگاه های بازی، اخبار دنیای فناوری بدون دیدگاه 2,275 بازدید

مایکروسافت به تازگی در این ماه آپدیت دیگری را نیز برای Xbox One منتشر کرده که ابتدا برای اعضای پیش نمایش در دسترس است. این بروز رسان امکان جدیدی را به کنسول اضافه نمی کند ، تنها کاری که انجام می دهد برطرف کردن مشکلات شناخته شده است.

آپدیت جدید Xbox One هم اکنون برای اعضای پیش نمایش در دسترس است و تنها چند روز بعد برای همه منتشر می شود. مشکلات رفع شده را می توانید در زیر ببینید:

My Games & Apps : دیگر لازم نیست شما از دست دادن نصب و یا تجربه ی گیم رو بعد از شروع در صف شاهد باشید . بازی ها دیگر به عنوان اپلیکیشن My games & apps نمایش نمی شوند.

Cortana : شما دیگر مسائلی نظیر از بین رفتن تمرکز کورتانا مواجه نخواهید بود.

هنوز هم مشکلاتی بر سر راه این کنسول قرار دادرد که Microsoft باید آنها را رفع کند. Cortana  هنوز به صورت صد درصد رفع مشکل نشده است پس امید است که مسائل آن در زمان انتشار آپدیت برای همه ی اعضا رفع گردد.

هنوز چند مشکل کوچک هم وجود دارد که آنها نیز باید حل شوند مثل تارشدن صفحه نمایش زمانی که شما یک فیلم Blu-ray را در دستگاه می گذارید و همچنین مشاهده ی پیغامی خطا در زمان اجرای برخی برنامه ها و بازی ها با فشردن Ready to Install .

برای خواند متن کامل توضیحات پچ اینجا را بخوانید

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.