اولین نگاه به بازی Cyberpunk 2077 |ناهنجاری!

09 می 2016 موضوعات: اخبار، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، پیش نمایش، مقالات بدون دیدگاه 4,328 بازدید

با وجود اینکه استودیو سازنده ی بازی محبوب و پرطرفدار The Witcher 3 اعلام کرده که در حال توسعه ی بازی بزرگ و جدید خود می باشد, با این حال هنوز جزئیات در رابطه با این بازی که Cyberpunk 2077 نام گرفته خیلی کمیاب است.

این بازی زیبا در ماه مِی سال گذشته معرفی شد و سازنده ی آن نیز اعلام کرده که سعی دارد آن را پر قابلیت تر, بزرگ تر و هم چنین متفاوت تر از فرانچایز اکشن و فانتزی ویچر بسازد.

این شرکت تاکنون یک تریلر کوتاه و تقریبا نا مفهوم از این بازی جدید منتشر کرده که با توجه به آن تنها می توان حدس های خیلی کوچکی در رابطه با داستان و یا قابلیت های درون بازی زد. با این حال این ویدئو به نظر می رسد که مبارزه ای بین دوجناح را نشان می دهد که اتفاق های آن در آینده و به احتمال زیاد در سال ۲۰۷۷ رخ می دهد.

این بار در این بازی ما با انسان سایبرگی (انسان ربات) رو به رو حستم که بسیار خطرناک به نظر رسیده و قدرت و مهارت های بسیاری در مبارزه دارد. در عین حال سلاح های درون بازی نیز بسیار متنوع و جدید می باشند که بدون شک هر کدام قابلیت های مختص به خود را دارند.

در کنار آن نیروهای امنیتی بسیاری در این ویدئو دیده می شوند که تمامی آن ها مسلح بوده و به نظر می رسد قصد دارند تا یک تهدید جدی را از بین ببرند.

Cyberpunk2077-6-22-2015

با این وجود هنوز هیچ اشاره ی خاصی به گیم پلی نشده و اطلاعات خاصی در رابطه با سیستم عامل های مورد نظر برای اجرای بازی و یا قابلیت های گیم پلی آن به اشتراک گذاشته نشده است.

این ویدئو نیز در واقع نگاهی اجمالی به آنچه در بازی رخ داده و هم چنین جهان بزرگ و بسیار متفاوت آن می باشد که در واقع آینده را به تصویر می کشد.

این ویدئو هم چنین نشان می دهد که یک جوخه ی متفاوت چگونه عضو جدید برای خود انتخاب می کند. با توجه به پوششی که این ماموران دارند, به نظر می رسد که عضوی از گروهی خارجی باشند که با وارد کردن ماده ای جدید به انسان ها قصد دارند آن ها را عضوی از خودشان کرده و افراد با مهارت را با این روش تحت کنترل خود در بیاورند.

با این حال در این بین عده ای هم هستند که با این ماده مبارزه کرده و بدنشان وجود آن را قبول نمی کند و همین امر خود موجب ناهنجاری میان عقیده و خواسته ی انسان با تاثیر اصلی این ماده می شود.

2026828-672376_20130205_002

به عبارت دیگر وجود این ماده در بدن این افراد آن ها را به یک سلاح کشتار جمعی با مهارت های ویژه و قدرتی چند برابر تبدیل می کند که متوقف کردن آن ها نیز آسان نیست. همین امر موجب می شود ماموران بسیاری تنها برای دستگیری متوقف کردن یک نفر به شکل گروهی و متحد وارد عملیات شوند.

در انتها زمانی که همه چیز از کنترل خارج شد دیگر پلیس کفاف نمی دهد بلکه این بار باید از حداکثر نیروهای بخش تاکتیکی که از با مهارت ترین افسران و نیروهای نظارتی هستند برای از بین بردن تهدید جدی استفاده می شود که جوخه ی Psycho Squad نام گذاری شده اند.

در بازی Cyberpunk 2077 بازیکن باید در یک آینده ی تاریک قدم گذاشته و با اتفاقت بسیار متفاوتی رو به رو شود. در این بین کلان شهری پیش روی او قرار دارد که همه چیز در آن جدید, پیشرفته و متفاوت است و در انتها بخشی از بازی نیز به داستان آن و شخصیت اصلی مربوط خواهد شد.

این کاراکتر نیز به احتمال زیاد تحت تاثیر ماده ای که پیش از این نیز آن را معرفی کردیم قرار گرفته و هم اکنون در خیابان ها و بخش های مختلف شهر گشته و سعی می کند ار هر راهی که ممکن است زنده بماند.

8a70d8bd96946ef28f0ecce2ca3ed4b0

در این شهر بزرگ گناه و پلیدی همه جا را فرا گرفته و این شخصیت به دنبال راهی برای زنده ماندن می باشد, در این بین سعی می کند تا از دست دشمنان خود نیز خلاص شود.

از آن جایی که بازی در سال ۲۰۷۷ و در آینده رخ می دهد, هم اکنون در این کلان شهر همه چیز تغییر کرده است, خشونت, فقر و محرومیت در آن وجود نداشته و همه ی مردم در رفاه زندگی می کنند.

اما همین امر خود باعث شده مردم حریص تر از گذشته شده و مدام بخواهند بهتر باشند و بیشتر داشته باشند و همین بین عده ی بسیاری را به افرادی کوته فکر و ضعیف تبدیل کرده است.

همه چیز پیشرفته تر شده اما نه تنها مردم از نظر عقاید و ذهنیت تغییر کرده اند, بلکه در این بین مسائل و مشکلات جدیدی هم به وجود آمده که حل کردن آن ها آسان نیست.

cyberpunk-2077-21242-1920x1080

هم اکنون مواد مخدر جدید تری وارد شهر شده است که به شکل بسیار متفاوتی در روحیات و هم چنین ویژگی های جسمی انسان ها تاثیر گذاشته و افرادی دراین بین از یک راه ارزان و راحت سعی می کنند از این مسئله سود ببرند.

در این میان مشکلات بزرگ تر شده و عده ای به احساسات و عقاید دیگران حمله ور شده و سعی می کنند محرکی برای خود پیدا کنند که زندگی آن ها را تغییر دهد.

عده ی زیادی در این بین به دنبال زندگی مفرح تر و پر از هیجان می گردند و فکر می کنند این موارد جدید می توانند تاثیری در این آرزو داشته و زندگی آن ها را تغییر دهد.

c3fb3a601343194ddad01c5e2a22fb10

در این بین است که کم کم همه چیز خراب می شود و مشکلی بزرگ تر شهر را تهدید می کند و این شخصیت اصلی است که در این میان به دنبال راهی برای خروج از آشفتگی ها می گردد.

این ماده ای که بر روی مغز و ذهن افراد تاثیر می کذارد کم کم می تواند آن ها را تغییر داده و گاهی خیلی از واقعیت های منفی وجود آن ها را تحریک کند. همین امر ممکن است به طرز بسیار وحشیانه ای اشتباه و خوفناک باشد و گاهی ورود این مواد به ذهن یک قاتل زنجیره ای می تواند او را به هیولایی تبدیل کند که هر کسی را سنگلاخی می کند و در این بین تمام شهر با تهدید خیلی جدی رو به رو خواهد شد.

علاوه بر تمامی این موارد ذکر شده استودیو CD Projekt هنوز به صورت قطعی اطلاعاتی از این بازی به اشتراک نگذاشته است, اما متن جاسازی شده درون تریلر این بازی و کد های مخصوص آن در توییتر نشان می دهد که Cyberpunk 2077 دارای سبکی RPG بوده که در آن با جهانی باز رو به رو هستیم و داستان بازی نیز بسیار تاثیر گذار و متفاوت می باشد.

KtThQ

اینطور که به نظر می رسد این بازی یکی دیگر از پروژه های جهان باز این استودیو است که داستان آن قرار است حسابی کاربران را شگفت زده کند.

در ماه مارس بود که آدام باداوسکی، از CD Projekt Red  بازی Cyberpunk 2077 را “حتی بهتر، بزرگتر و انقلابی‌تر” از The Witcher توصیف نمود. در آن زمان، او این عنوان مرموز را به عنوان یک “بازی خیلی عظیم” وصف کرد که دارای عظمتی “بسیار بزرگتر” از سری The Witcher است.

بطور کلی، CD Projekt Red  دارای جاه طلبی های شگفت آور بزرگی برای عنوان جدید خود است. آدام کسینسکی، رئیس CD Projekt Red ،  جهت حمایت از این  چشم انداز بزرگ برای Cyberpunk 2077 در طول جلسه مالی ماه گذشته گفت که استودیو برنامه‌ دارد که حداقل تعداد کارکنان خود را هم اکنون ۴۰۰ نفر هستند را دو برابر کند.

310

بر طبق گفته ی او همه ی تمام آنها روی Cyberpunk 2077 کار نخواهند کرد، بلکه اعضای تیم به چهار گروه متفاوت تقسیم خواهند شد و تعدادی از آنها در قسمت های جدید بازی‌ ها در شرکت قرار خواهند گرفت.

این بازی در واقع بازیکن را در یک آینده‌ی تاریک در سال ۲۰۷۷ قرار میدهد که تکنولوژی‌های پیشرفته باعث رستگاری و مصیبت بشر می شوند.

این بازی قول داده که یک داستان غیر خطی را برای گیمر‌های بزرگسال ارائه و بازیکن را در متروپلیس با نام نایت سیتی قرار دهد. همچنین مشخص شده که Cyberpunk 2077 دارای المان هایی از ژانر سندباکس است که نوز سازنده به طور رسمی در مورد آن صحبتی نکرده است.

Cyberpunk 2077 release 2016

آن ها هم چننی توضیح دادند که Cyberpunk 2077 یک عنوان فوق العاده عظیم است که از لحاظ وسعت ، خیلی بزرگتر از سری The Witcher است .علاوه بر آن استودیو CD Projekt Red اعلام کرد که آقای Marcin Przybylowicz که در قبل موسیقی The Witcher: Wild Hunt را ساخته است ، آهنگ های Cyberpunk 2077 را هم تدوین خواهد کرد.

طبق گفته های CD Projekt Red این بازی جدید بسیار کمیاب بوده و دارای قابلیت های بسیار متفاوت و داستانی جدید و هیجان انگیز می باشد.هر چند این استودیو انتشار Cyberpunk 2077 را برای سال ۲۰۱۷ برنامه ریزی کرده است اما این نشان می دهد که تمرکز بیشتر بر روی قابلیت های موجود در این بازی باعث بهبود عملکرد های آن می شود.

Cyberpunk-2077-Has-Unique-Dialog-System-Extensive-Customization-2

با وجود تمامی این توضیحات باید تا سال ۲۰۱۷ برای دیدن این بازی صبر کنیم تا ببینیم CD Projekt Red قرار است چگونه در سال ۲۰۱۷ نیز بازی جدید خود را به شگفتی تحسین شده ی سال بدل می کند.

با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.