بازی God of War در کنفرانس E3 2016 سونی رسما معرفی شد + تریلر گیم پلی

سونی در کنفرانس E3 2016 خود رسما God of War را اول از همه معرفی کرد که در آینده برای PS4 قابل دسترسی خواهد بود. در این بازی شما علاوه بر کریتوس ، پسرش را نیز خواهید دید.

نام این بازی نیز God of War است و هیچ شماره یا عدد در کنارش نیست . اما در نظر داشته باشید که ابن بازی ریبوت نیست و این تصمیم جدید سونی برای نامگذاری آن است.

تریلر این بازی کریتوس را با ریش بلند نشان می دهد و شما در کنار او چارلی پسرش را نیز میبینید . این دو در جنگلی پوشیده از برف هستند. در همین حال شما نبردی دارماتیک با یک تیایتنان را مشاهده می کنید . متاسفانه چارلی نمی تواند هدف خود را درست تعیین کند و تیر به شانه ی پدرش برخورد می کند.
3079036-screen+shot+2016-06-13+at+6.17.06+pm

این گیم پلی نشان دهنده ی آن است کهه شما با المان های RPG هم سر و کار دارید مثلا باید دانش تیر اندازی داشته باشید و یا از قابلیت Spartan Rage در طول بتل خود استفاده کنید

در آخر گیم پلی قابلیت های جالب را می بینیم ، سوییچ بین کریتوس و پسرش. همچنین بر فراز آسمان ها اژدهایی در حال پرواز است که به نظر میرسد با یک نبرد عظیم رو به رو هستیم

تاریخ انتشار بازی مشخص نیست و بر اساس اساطیر Norse است .

گیم پلی را در زیر ببینید :

با بازی تاک همراه باشید

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.