با اسرار موجود در تریلر God of War آشنا شوید

22 ژوئن 2016 موضوعات: اخبار، اخبار بازی، پلی استیشن 4، مطالب ویژه بدون دیدگاه 2,337 بازدید

تریلری که امسال در E3 2016 سونی از God of War به نمایش در آمد ، دارای چیزهای مخفی زیادی بود که رازهایی را در رابطه با این بازی مطرح می کرد و هنوز خیلی از آنها ناشناخته مانده اند.

یکی از کاربران NeoGAF سه چیز را در این ویدیو نمایش داده که به نظر می رسد که دشمنان کریتوس هستند که قرار است در این ماجراجویی در اسکاندیناوی او با آنها رو به رو شود

اولین آنها به نظر می رسد که یک روح باشد  و شما آن را بعد از اولین نبرد کریتوس با دو دشمن کوچک میبینید. در زمانی که کریتوس و پسرش دارند به سمت منطقه ی بعدی می روند ، شما می توانید این روح را در سمت راست او ببینید فقط باید کمی آن را زوم کنید. در دقیقه ی ۳:۴۵ این ویدیو می توانید موجود مورد نظر را مشاهده کنید . ما فایل گیف آن را نیز تهیه کردیم که در زیر قابل مشاهده است .

3084653-b1smqca

دومین موجود اسرار آمیز پرواز کرده و یک چوپ در دستان خود دارد که احتمالا وسیله ای برای دفاع او از خود باشد. بعد از اینکه کریتوس و پسرش Dauthamunni را پیدا می کنند ، شما می توانید آن را در بالای سمت راست خود و در دقیقه ی ۶:۴۵ ببینید. فایل گیف آن نیز در زیر مشاهده می شود:

3084665-wvsbeys

و اما با آخرین مورد که خیلی هم یزرگ به نظر می رسد، آشنا شوید . زمانی که کریتوس و پسرش به سرتاسر سرزمین اسکاندیناوی نگاه می کنند و در آن متوجه یک رودخانه ی یخ زده در زیر دره خواهید شد. این کاربر می گوید که آن رودخانه نیست و بیشتر یک خط رشد برای درختان است. اگر رودخانه ای در این سرزمین وجود داشته باشد ، قطعا باید یک خط ساحلی نیز در آن ببینید.

3084666-giphy

برخی از کاربران باور دارند که آن در واقع World Serpent یا همان مار جهانی Jörmungandr است. یورمونگاند یا مار جهانی یا مار میدگارد، مار دریایی بزرگی است که فرزند دوم لوکی و انگربودا است. برطبق ادای منثور، اودین هر سه فرزند لوکی، فنریر، هل و یورمونگاند را می‌گیرد و یورمونگاند را در اقیانوسی که زمین(میدگارد) را در بر دارد می اندازد. این مار آنچنان بزرگ می‌شود و رشد می‌کند که دورتادور زمین را می‌گیرد و سرش به دمش می‌رسد. دشمن اصلی یورمونگاند، ثور است و در راگناروک، ثور موفق به کشتن یورمونگاند می‌شود ولی خود توسط زهرش کشته می‌شود.

اگر دشمنان دیگری نیز پیدا شدند ما آنها را به اطلاع شما خواهیم رساند.

راستی نظرات شما در این رابطه چیست؟

با بازی تاک همراه باشید

 

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.