بیوتاک: بیوگرافی Durotan

04 آوریل 2016 موضوعات: اخبار، بیوتاک، خبرهای هفتگی بدون دیدگاه 2,847 بازدید

شما به من اعتقاد ندارید, اما من دوروتان هستم پسر جِراد بزرگ, من توسط اجدادم همیشه در حال التماس به شما هستم.اما این بار خود به شما التماس می کنم که باور کنید پسرتان هم زندگی خواهد کرد…

بازی تاک امروز با بیوگرافی یکی از خدایان افسانه ای از Warcraft در خدمت شماست. هرچه قدر که بیشتر به تاریخ اکران فیلم زیبای این مجموعه نزدیک می شویم, دوست داریم اطلاعات فراتری در رابطه با شخصیت های مهمی که در آن حضور دارند کسب کنیم.

به همین دلیل بازی تاک نیز تصمیم گرفت امروز دوروتان را کمی به طرفداران Warcraft معرفی کند تا بیشتر از زندگی و خانواده اش بدانیم, تا جایی که این اطلاعات باعث شود دیدن فیلم جدید Warcraft هیجان انگیز تر شده و درک داستان بازی راحت تر شود.

SDCC2015-Warcraft_poster-Durotan5

دورورتان (Durotan) فرزند جِراد بزرگ (Garad) که پس از گذشت مدت زمانی به عنوان رئیس قبیله ی گرگ یخی (Frostwolf) انتخاب شد. همسر او درَکا (Draka) نام داشت و تنها مدتی پس از این که آن دو در کنار هم زندگی کردن دوروتان صاحب فرزند پسری شد که نام او را ترال (Thrall) گذاشت.

ترال نیز بعد ها توانست به دلیل قابلیت های بسیاری که دارد به عنوان جنگ سالار بزرگی شناخته شود که در دوره ی Orgrim Doomhammer نیز حضور داشت و در جنگ های بسیاری شرکت کرد.

world-of-warcraft-thrall

دوروتان به حتم به عنوان وارث جراد و خانواده ی خود محسوب می شد و در سال های قبل از جنگ اول باید پس از پدرش از قبیله ی گرگ یخی محافظت کرده و آن ها را رهبری می کرد.

این حساسیتی که خانواده ی او در این رابطه نشان می دادند باعث شده بود وارث بودن دوروتان و این که سرنوشتش این چنین رقم خورده که رهبر قبیله ای بزرگ باشد, نشانه ای از یک Shaman شده بود.

durotan_by_yy6242-d83qj74

در آن زمان Shaman در واقع افرادی بودند که به عنوان راهنما شناخته می شدند و همانند پزشکان و شفابخشان با استفاده از عناصر مختلفی که در اختیار داشتند سعی می کردند دیگران را درمان کنند.

در هر حال تنها راهی که در این خانواده و عقاید آن ها پیش روی دوروتان قرار داشت این بود که جلوی سرنوشتش سر خم کند, و او نیز سعی نمی کرد از این کار سر باز بزند.

در طول فستیوال Kosh’harg در Nagrand او یک اُرک Blackrock به نام اُرگریم (Orgrim) را ملاقات کرد که فرزند Telkar Doomhammer بوده و نامش به خوبی شناخته شده بود.

2902151-adsfaf

پس از آن, در حالی که هر کدام این دو ارک به قبیله ای بسیار متفاوت تعلق داشتند, غاما باز هم به سرعت به بهترین دوستان یکدیگر تبدیل شدند. دوروتان دلش نمی خواست بهترین دوست خود را به راحتی از دست بدهد به همین دلیل برای این که در اجداد خود درخواست کند از  به کوه ها مقدس سفر کرد. او سعی داشت بفهمد که آیا به یک دشمن برای قبیله ی دوست خود تبدیل می شود و یا این که ارگریم دشمن او و قبیله اش است؟

با این وجود در حالی که می دانست آن ها به نحوی در کوه های مقدس وجود دارند, اما باز هم نتوانست اجداد خود را ببیند و شک خود برای بی خطر بودن دوستش را به یقین تبدیل کند.

original

اما این امر باعث نشد که دوروتان دوستش را تنها بگذارد و به خاطر تنها چند تفکر متفاوت سعی کند او را دشمن خود بداند, بنابراین هر دو مثل همیشه در کنار هم به انجام کار های مورد علاقه ی خود می پرداختند.

تا این که در این بین حرف از مسابقه شد و دوروتان به همراه ارگریم تصمیم گرفتند تا در جنگل Terokkar با هم رقابت کنند. همین بین بود که آن دو توسط یک غول وحشی مورد حمله قرار گرفتند و متاسفانه موفق به کشتن او نشدند.

در این بین بود که کمکی از سوی Telmor پیدا می شود و آن دو را نجات می دهد, این گروه توسط رِستالان (Restalaan) رهبری می شدند در آن روز یک جشن شکار برپا کرده بودند که دوروتان و ارگریم هم تصادفی در همان روز برای مسابقه وارد جنگل می شوند.

Restalaan

Telmor در واقعی جمعیتی بودند که درون جنگل Terokkar ساکن بودند که شهرستان آن ها به صورت پنهان درون قسمتی از جنگل بنا شده بود.این شهر توسط یک طلسم محافظ و با استفاده از Ata’mal سفال کریستال Leafshadow نامرئی شده بود.

در این بین زمانی که رستالان, دوروتان و ارگریم جوان را از دست غول وحشی نجات می دهد آن ها را برای صرف شام به جشن خود دعوت می کند و ارک های محبوب ما به همراه هم قدم در Telmor می گذارند.

300px-Leafshadow

برای وارد شدن به شهر طلسم محافظ برای مدتی غیرفعال می شود و حاله ی نامرئی که برای مخفی کردن آن ساخته شده بود نیز برای مدتی ناپدید می شود. درورتان و ارگریم با تعجب به اطراف نگاه می کنند هیچ وقت به فکرشان خطور نمی کرد که یک شهر نامرئی وسط جنگل بوده و آن ها همیشه از کنارش به راحتی می گذشتند.

با این وجود آن ها به خوبی با بقیه ی مردم آشنا شدند و همین امر بود که باعث شد دوروتان بخواهد تا این طلسم نامرئی کننده را یاد بگیرد و توانایی های خود را بیشتر کند.

رستالان نیز قبول کرد که این طلسم و نحوه ی استفاده از آن را به او آموخت و این بعد ها به نفع دوروتان تمام شد. او در جنگی که ارک ها علیه draenei ها داشتند توانست از این طلسم استفاده کرده و سود بسیاری از این کار ببرد.پس از آن دوروتان بزرگ تر شد و مهارت های بسیار بیشتری در نبرد و جنگ با دشمنان بزرگ و کوچک مختلفی به دست آورد.

Uncorrupted_draenei

پس از این که بالاخره به قبیله ی خود بازگشت در آن جا با یک ارک جوان با نام درَکا آشنا شد.دوروتان در همان نگاه اول عاشق این ارک جوان شد و تحت تاثیر او قرار گرفت, او باور نمی کرد که درکا می تواند عضوی از قبیله ی آن ها باشد اما گویی در مدت زمانی که نبود گرگ یخی تغییرات بسیاری کرده بود.

اگرچه این باور را تنها در اوایل بازگشت به قبیله داشت چرا که بعد ها از درکا درخواست کرد که به همراه او به شکار بیاید و درکا نیز پس از کمی فکر قبول کرد. همین بود که باعث شد این دو جوان بالاخره بتوانند راهی برای یک زندگی جدید پیدا کنند.

artwork-durotan1-large

چند وقت بعد, جراد پدر دوروتان در نبردی علیه گروهی از اُرگ ها و گرون ها کشته شد و پس از آن بود که دوروتان به عنوان ارشد قبیله و رهبر آن ها انتخاب شد و طبق سرنوشتی که برایش رقم خورده شده بود جای پدرش را گرفت.

حالا باید تمام سعی خود را می کرد تا قدرتی پیدا کند که توان محافظت و رهبری کردن قبیله ی بزرگ گرگ یخی را داشته باشد, بنا به همین تصمیم دوروتان شروع به بالا بردن توانایی های خود در جنگ و هم چنین بیشتر کردن قدرتش کرد.

warcraft-for-web

در این بین جنگ و نبرد با دشمنان و کسانی که تهدیدی برای قبیله اش محسوب می شدند, بهترین گزینه برای بیشتر کردن مهارت هایش بود و همین امر سبب شد که دوروتان در جنگ های بسیاری شرکت کند و تجربه های بسیاری به دست بیاورد.

پس از دارای او صاحب فرزند پسری شد که او را ترال نامید و با وجودی که همیشه فکر می کرد عقاید قبیله اشتباه است, اما باز هم ترال را به عنوان وارث خود می دانست.

دوروتان تنها رهبری بود که تغییرات بسیاری در افکار قبیله و حتی رسم های مختلفی که داشتند ایجاد کرد. او تنها رئیس قبیله‌ای بود که خوردن خون دیو mannoroth را رد کرد و تغییر بزرگ و اساسی در ارک ها ایجاد کرد.

Magtheridon_bc

اولین ارکی بود که در مورد استفاده از علم تحقیق کرد و دوست داشت همیشه چیز های جدید بسیاری یاد بگیرد و همیشه هم از آموخته های خود به بهترین نحو ممکن و در مواقع نیاز استفاده می کرد.

همین امر بود که باعث شد دوروتان بعد ها به عنوان یک رئیس بزرگ و جنگ سالار ارک ها شناخته شود و خوشبختانه این قدرتی که در وجودش نهفته بود به پسرش ترال هم ارث رسیده بود.

ترال پسری جسور و بی باک بزرگ شد و همیشه دلش می خواست همانند پدرش به فرد قدرتمندی تبدیل شود و در کنار آن مهارت های بسیاری برای جنگیدن بیاموزد.

1336167412_Thrall

این طرز فکر ترال بود که باعث شد قبیله ی گرگ یخی بعد از اتفاقات بسیاری که افتاد باز هم پا برجا بماند و باری دیگر به رهبری ارکی بزرگ محکم در جلوی دشمنان بایستد.

همه چیز همانگونه که باید پیش می رفت و در این بین دوروتان حرف هایی در رابطه با جادوی سیاه می شنید, او در این باره با ارگریم دوست و هم پای همیشگی خود صحبت می کرد و مثل همیشه دوست داشت اطلاعات بیشتری از جادوی سیاه به دست بیاورد.

original

این خصلت دوروتان از دوران نوجوانی باعث می شد به دنبال چیز های جدید برود و بخواهد همواره درمورد علم های مختلف بداند و تجربه کسب کند. این تنها دلیلی بود که باعث شد دوروتان بخواهد درمورد جادوی سیاه بیشتر بداند.

اما گلدن (Guldan) فکر دیگری در این باره می کرد و دخالتی که دوروتان در این باره می کرد باعث شد گلدن حسابی بترسد و فکر کند که او نقشه های بسیاری در سر می پروراند و قصد دارد از جادوی سیاه استفاده کند.

gul_dan_by_tamplierpainter-d5jtdcf

بنابراین گروهی را برای کشتن دوروتان و خانواده اش فرستاد, این گروه قدرتمند بسیار خونریز بودند و نقشه ی ترور باعث شده بود که طبق برنامه ی خاصی عمل کنند.

این گروه درنده و قدرتمند در انتها موفق شدند قبیله ی گرگ یخی را از بین ببرند و در این بین فرزندان Black Hand از قبیله ای با نام Back Rock فرستاده شدند تا دوروتان را ار بین ببرند.

blackhand_by_ddddd210-d82av81

متاسفانه دوروتان نتوانست از حمله ی آن ها در امان بماند و از قبیله ی خود محافظت کند, اما در این بین تنها بازمانده ی قبیله ترال فرزندش بود که در انتها به جوانی بسیار قدرتمند تبدیل شد.

thrall_by_d1sarmon1a-d4kqkxp

او بزرگ شد و به دلیل توانایی هایی که از پدرش به ارث برده بود و هم چنین مهارت های بسیاری که از یکی از شیمن های Drek’Thar آموخته بود, توانست کم کم به مقام های بسیاری دست پیدا کند با شرکت در نبرد های مختلف و مبارزه با دشمنان بسیار, و بعد از جنگ دوم به بزرگ ترین جنگ سالار Horde تبدیل شد.

Drek'Thar_-_Nagrand

او بعد ها سرزمین خود را برای اولین بار از دشمنان بزرگش پس گرفت و به افتخار پدرش پادشاهی جدید با نام Durotar تاسیس کرد.پیروانش در کنار هم باز هم قبیله ای بزرگ ساختند که به رهبری ترال تا مدت ها محکم و استوار پابرجا بود.

HordeCrest

دوروتان رئیس بزرگ و قدرتمندی بود که تفاوت های بسیاری ایجاد کرد و در این بین توانست فرزندی بسیار لایق بزرگ کند که پس از مرگش نیز توانست باعث سربلندی او باشد, درست همانطور که دوروتان به عنوان فرزند ارشد پدرش جراد نام برده می شد.

resample(lanczos)

او قهرمانی بزرگ بود که پسرش یاد او را همیشه گرامی می داشت و همین امر باعث شد تا مدت ها ارک ها دوروتان را از یاد نبرند و از او به عنوان یک رئیس بزرگ و عالی رتبه یاد کنند.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

برچسب‌ها:
MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.