تاریخ عرضه ی آپدیت جدید Xbox One مشخص شد

14 آوریل 2016 موضوعات: اخبار، اخبار دستگاه های بازی، اخبار دنیای فناوری، اخبار کامپیوتر بدون دیدگاه 3,912 بازدید

آپدیت جدید سیستم Xbox One قرار است در اواخر بهار امسال عرضه شود . هر بار که مایکروسافت آپدیتی را برای کنسول خود عرضه می کند ، اولا امکاناتی نرم افزاری را به آن اضافه کرده و دوما اینکه آن را بهبود می بخشد.

سرپرست مهندسی Xbox آقای مایک ایبارا در توییتر خود به این مسئله اشاره کرده است . طبق گفته ی او آپدیت Anniversary ویندوز ۱۰ که در کنفرانس Build مایکروسافت معرفی شد ، احتمالا در اواخر می یا اوایل ژوئن برای اعضای پیش نمایش – Preview Program  عرضه می شود.

3047334-anniversary

طبق گفته ی ایبارا این آپدیت شامل ویژگی های کلیدی برای گیمینگ می باشد . البته تا کنون که لیست کاملی برای امکانات این آپدیت عرضه نشده است . انتظار می رود که بروزرسان آینده شامل کیت توسعه ی Xbox Ones ، موزیک پس زمینه و همچنین پشتیبانی از دستیار دیجیتالی کورتانا باشد

علاوه بر این ، آقای فیل اسپنسر رییس Xbox در کنفرانس بیلد گفت که مایکروسافت در E3 2016 امکانات بیشتری از آپدیت سالانه ی ویندوز ۱۰ را اعلام خواهد کرد . این جلسه در ژوئن برگزار می شود که مایکروسافت به تازگی برنامه های خود برای این رویداد را اعلام نموده است .

Xbox One یک دستگاه ویندوز ۱۰است. این قابلیت در آپدیت نوامبر که Experience جدید نام داشت اضافه گردید. لازم به ذکر است که آپدیت سالانه برای PC نیز عرضه می شود  که شامل ویژگی ها و ترفندهای مختلف مثل بهبود پشتیبانی از قلم سوزنی و همچنین ورود بیومتریک مرورگر Edge است . به علاوه با آپدیت جدید PC ویندوز ۱۰ از هدست واقعیت افزوده و مجازی Hololens نیز پشتیبانی خواهد کرد .

در انتها نیز مایک ایبارا از اعضای Preview Program به خاطر حمایت ها جهت ارائه ی بهتر آپدیت های آینده به عموم کاربران تشکر کرد .

با بازی تاک همراه باشید

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.