تصمیم سونی در مورد استراتژی فروش PlayStation Neo

11 جولای 2016 موضوعات: اخبار، اخبار دستگاه های بازی، اخبار دنیای فناوری بدون دیدگاه 2,266 بازدید

آتسوشی مریتا ، رییس سونی ایتراکتیو ایترتینمنت ژاپن و آسیا به سوالات متعددی در مورد کنسول جدید PlayStation Neo پاسخ داده است و همچنین آینده ای که در انتظار کنسول نسل هشتمی پلی استیشن است.

او در مصاحبه ای با Weekly Famitsu جزییاتی را در این باره به ما می دهد.

آقای موریتا اشاره می کند که به مفهوم چرخه ی زندگی کنسول می پردازد و همچنین صنعت گیم. خصوصا پلی استیشن که دچار تغییرات بیشماری در چرخه ی خود شده است. هم اکنون و در حال حاضر مرزهای بین بازی و سرگرمی در هم ادغام شده. و در آن زمان ممکن بود که صنعت بازی در خلاء به پایان برسد.

او میگوید که چرخه ی پی سی و تبلت و موبایل هم مرتبا در حال ارتقا است، بنابراین با وجود بودن پلی استیشن در دوره ی میانه ی چرخه اش ، مطمئنا ما شاهد چنین تغییرات با ارتقا خواهیم بود. ولی این بدین معنی نیست که PS4 بی اهیت باشد . نئو هم مانند فور است و تنها ارزش هایی به آن اضافه شده است.

موریتا سان همچنین در مورد کاهش قیمت PS4 فعلی صحبت کرده است و در حالی که اشاره می کند نمی تواند چیزی در مورد آن مشخصا صحبت کند ، واضحا اعلام کرد که استراتژی PS4 همیشه در کنار بازی ها باقی می ماند و باندل ها و نسخه های ویژه با عناوین عظیم همچنان ارائه می شود.

از آنجا که استراتژی فروش فعلی به اثبات رسیده، هیچ برنامه ای برای آن را تغییر آن در آینده وجود دارد.

با بازی تاک همراه باشید

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.