تعداد بازیکنان Rocket League هم اکنون مرز ۱۵ میلیون را رد کرده است

20 جولای 2016 موضوعات: اخبار، اخبار بازی، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، کامپیوتر بدون دیدگاه 2,610 بازدید

Rocket League بازی بود که در زمان عرضه ی خود بر روی PlayStation 4 به صورت رایگان در اختیار دارندگان PlayStation Plus قرار گرفت.

هرچند هنوز هم بعد از مدت ها پس از عرضه هنوز دارای پشتیبانی عظیمی از سمت سازندگان است. هم اکنون این بازی از لحاظ بازیکن به یک نقطه عطف جدید رسیده است که عدد بسیار بزرگی را شامل می شود.

Psyonixسازنده ی این بازی اخیرا در توییتر خود اعلام کرد که بازی هم اکنون ۱۹ میلیون بازیکن در سرتاسر دنیا دارد که برای این نوع گیبم رقم بسیار عظیمی است. همچنین تعداد فروش این بازی نیز بسیار عظیم بوده و ۱۱۰ میلیون دلار می باشد که از طریق ۵ میلیون نسخه به دست آمده است.

در حالی که PlayStation 4 پلتفرم خوبی برای فروش بازی بوده است و چند وقت قبل بر روی Xbox One و PC منتشر شد.کراس پلتفرم پلی بین PlayStation 4 و PC در دسترس است. هرچند که نظر آنها بر این است که کراس پلتفرم بین PlayStation 4 و Xbox One اصلا چیز خوبی نیست.

Rocket League اخیرا چهار DLC ماشین را به لیست خود افزوده بود که انحصار زمانی برای Collector’s Edition بازی در نظر گرفته شده بود. دوره ی انحصار هم اکنون به پایان رسید و ۴ ماشین ارائه شده می توانند از طریق Battle-Cars DLC با قیمت ۱٫۹۹ دلار قابل خرید است.

با بازی تاک همراه باشید

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.