تاریخ انتشار اپیزود اول Batman: The Telltale Series مشخص شد

19 ژوئن 2016 موضوعات: اخبار، اخبار E3، اخبار بازی، نمایشگاه بدون دیدگاه 1,867 بازدید

نسخه ی جدید از سری Batman استودیو تل تیل گیمز هم اکنون در حال توسعه می باشد و طبق گفته ی سازندگان تاریخ انتشار آن خیلی نزدیک است.

این استودیو نیز در نمایشگاه E3 2016 حضور داشته و در آن اعلام کرد که اولین اپیزود از این بازی جدید برای انتشار در ماه ژوئن برنامه ریزی شده است, اما هیچ تاریخ دقیقی برای تمامی اپیزود های آن توسط سازنده مشخص نشده است.

تل تیل گیمز مدام تکرار می کند که به زودی بازی ارائه می شود اما باز هم اشاره ای به تاریخی دقیق نمی کند, اما این که اولین اپیزود آن قرار است به این سرعت در دسترس قرار بگیرد خیلی تعجب آور است.

با این حال همه ی طرفداران تل تیل می دانند که این بازی در کل از پنج قسمت تشکیل شده که اپیزود اول آن تنها آغازی بر ماجراهای بسیاری است که در Batman: The Telltale Series اتفاق می افتد.

تل تیل گیمز نیز تایید کرد که هر پنج قسمت از این بازی جدید را تا انتهای سال جاری در دسترس کاربران قرار می دهد. حال اگر اولین اپیزود آن در ماه ژوئن عرضه شود, چهار اپیزود بعدی نیز پس از آن تک به تک در اختیار کاربران قرار می گیرند.

Batman-2

هرچند این هنوز به صورت رسمی تایید نشده است و امکان دارد این برنامه در آینده تغییر کند. در کنار آن ممکن است حتی تاریخ انتشار اولین اپیزود این بازی جدید نیز عقب بیفتد و مانند بازی قبلی Tales from the Borderlands در زمان های مختلفی در دسترس قرار بگیرد.

در هر حال که تل تیل گیمز فعلا گفته قسمت اول به زودی عرضه می شود برای همین نمی توان به صورت دقیق حدس زد دقیقا چه زمانی می توان آن را تجربه کرد.

با وجود تمامی این موارد باز هم باید صبر کنیم تا این استودیو تاریخی دقیق تری برای عرضه ی اپیزود های مختلف بازی  مشخص کند تا بتوانیم درموردآن مطمئن حرف بزنیم.

در نهایت تل تیل گیمز اعلام کرد که برای ساخت این بازی جدید از موتور گرافیکی Telltale Tool استفاده شده است و قرار است گرافیک و کیفتی عالی به کاربران ارائه دهد.

در بازی جدید Batman شما می توانید به عنوان بتمن و بروس وین بازی کنید و در این بین شما حتی قادر خواهید بود تا انتخاب کنید که دوست دارید گیم پلی را با کدام یک از آن ها تجربه کنید.

لازم به ذکر است که علاوه بر این بازی جدید, استودیو تل تیل گیمز هم اکنون بر روی یک بازی جدید ماورل نیز کار می کند و در عین حال قصد دارد فصل دوم از سری بازی های محبوب Game of Thrones را نیز در آینده ای نزدیک در اختیار کاربران خود قرار دهد.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.