شخصیت جدید Overwatch هم اکنون بر روی PC در دسترس است

20 جولای 2016 موضوعات: اخبار، اخبار بازی، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، کامپیوتر، مک بدون دیدگاه 16,870 بازدید

پس از این که شخصیت جدید بازی Overwatch معرفی شد با تعدادی از مهارت های او آشنا شدیم و تریلر هایی از گیم پلی و داستان زندگی آنا را مشاهده کردیم.

هم اکنون مشخص شده که این کاراکتر جدید به عنوان بخشی از بزرگ تین پچ جدید این بازی بر روی PC ارائه شده و قابل دسترسی می باشد. این کاراکتر در عین حال نسبت به قبل تغییرات بسیاری کرده و قابلیت های جدیدی از جمله تعادل بیشتر در کنترل سلاح و تیراندازی به او اضافه شده است که کاربران می تانند آن ها را بر روی PC آزمایش کنند.

Ana در اواخر ماه جولای معرفی شد و هم اکنون می توان از طریق سرور های آنلاین بازی Overwatch بر روی PC از قابلیت ها و مهارت های مختلف او در گیم پلی بازی استفاده کرد.

این کاراکتر دارای یک سلاح دور برد می باشد که با استفاده از آن می تواند به دشمنان آسیب رسانده و در عین حال در بین نبرد از دوستان و هم تیمی های خود حمایت کند.

البته این پچ فقط به این شخصیت مهارت های جدید اضافه نمی کند بلکه دیگر قهرمانان درون بازی نیز هم اکنون قابلیت های بیشتری دارند.برای مثال کاراکتر D.Va نیز هم اکنون راهی جدید برای استفاده از سپر و محافظت از خود و دیگر دوستانش Mercy, McCree و دیگران در اختیار دارد.

در این بین هنوز هیچ زمانی مشخص نشده که نشان دهد این پچ برای کنسول های Xbox One و PS4 نیز در دسترس قرار می گیرد, اما بلیزارد به زودی اطلاعیه های جدیدی در این باره به اشتراک خواهد گذاشت.

علاوه بر آن حالت تعاونی Competitive Play بازی محبوب Overwatch در هفته ی گذشته ارائه شد و اینطور که به نظر می رسد برخلاف انتظاری که داشتیم بازیکنان با تجربه ی آن یک زمان خسته کننده را سپری کرده اند.

تعدادی از بازیکنان توضیح دادند که در اواسط بازی مجازات های بسیاری برای آن ها در نظر گرفته می شود که باعث می شود ارتباط آن ها با بازی قطع شده و هنگام تجربه ی گیم پلی با مشکل رو به رو شوند.

حالت رقابتی Competitive Play بازی Overwatch هم اکنون در دسترس قرار گرفته و بر روی پلتفرم های PS4, Xbox One و PC نیز قابل اجرا می باشد.نسخه ی کنسولی از بازی Overwatch نیز قرار بود در این هفته ارائه شود اما سازندگان اخیرا آن را در تاریخ ۳۰ ژوئن و زودتر از زمان تعیین شده در اختیار کاربران قرار دادند.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.