صفحات اجتماعی مدیرعامل فیس بوک هک شد!

06 ژوئن 2016 موضوعات: اخبار، اخبار دنیای فناوری، اخبار کامپیوتر بدون دیدگاه 3,431 بازدید

یک گروه هک به نام Ourmine که بیش از ۴۱ هزار دنبال کننده در توییتر دارد ، در روز یکشنبه ادعا کرد که حساب های اینستاگرام ، لینکد این ، پینترست و توییتر مدیر عامل فیس بوک را هک کرده اند .

این در حالی است که خود زوکربرگ در حساب توییتر خود تایید کرد که حسای هایش مورد هیچ حمله ای قرار نگرفته و او دارد در همین لحظه خیلی عادی در آنها پست می گذارد ، ولی تصویری که در Engadget پست شده است نشان می دهد که این حساب ها کاملا مخدوش هستند

در یک توییت ، گروه مخرب به این هک خود خیلی افتخار کرده و از زوکربرگ دعوت نموده اند تا با گروه تماس بگیرد. مشابه همین پیام در Pinterest نیز ارسال شده است که ظاهرا مدیر فیس بوک مرتبط است.

mark-zuckerberg-twitter-hack

در ۱۸ ماه می ، LinkedIn گفت که روی هم رفته بیش از ۱۰۰ میلیون ایمیل و پسورد در سال ۲۰۱۲ مورد حمله قرار گرفته و هک و آنلاین شده است. در همان تخلف ، بیش از ۶٫۵ میلیون پسورد رمزنگاری شده به صورت عمومی لو رفت و منتشر شد.

با استناد به سیاست حفظ حریم خصوصی شرکت ، توییتر از هرگونه اظهار نظر خود داری کرد. همچنین نمایندگان Facebook, Pinterest, Instagram و LinkedIn هیچ گونه پاسخی در این زمینه نداده اند .

با بازی تاک همراه باشید

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.