محصولات جدید Flash Sale فروشگاه پلی استیشن را هم اکنون بخرید

19 جولای 2016 موضوعات: اخبار، اخبار بازی، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4، پلی استیشن ویتا بدون دیدگاه 993 بازدید

آخرین محصولات بخش Flash Sale‏ فروشگاه پلی استیشن هم اکنون در دسترس می باشند, این لیست جدید محصولاتی مختلف با قیمت های مناسب را برای پلتفرم های PS4, PS3 و Vita ارائه می دهد.

تعدادی از این بازی ها بسیار با کیفیت هستند که قابلیت پشتیبانی از cross-buy را نیز دارد.با استفاده از این قابلیت شما می توانید بازی های مختلف را برای چند پلتفرم مختلف, به یک قیمت خریداری کنید.

هم اکنون می توان بازی های  The Last of Us Remastered با قیمت ۸ دلار, Destiny: The Taken King با قیمت ۲۰ دلار, Battlefield 4 و Battlefield Hardline در یک باندل با قیمت ۲۰ دلار را برای PS4 خریداری کرد.

دیگر بازی های Metro 2033 Redux و Last Light Redux هر کدام ۸ دلار, Payday 2: Crimewave Edition با قیمت ۱۰ دلار و Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 با قیمت ۲۴ دلار نیز برای کنسول PS4 دارای تخفیفات ویژه ای می باشند.

2694459-lastofusremastered_ellie+and+joel+at+university+with+monkeys_1080p_1406290299

در کنار آن دارندگان کنسول نسل هفتمی PS3 نیز م توانند بازی های Saints Row IV با قیمت ۸ دلار, Black Ops III با قیمت ۲۴٫۵۰ دلار و Destiny: The Taken King با قیمت ۲۰ دلار را خریداری کنند.

علاوه بر آن دیگر عناوینی چون Spec Ops: The Line با قیمت ۷٫۵۰ دلار, BioShock با قیمت ۳ دلار و بازی های Ratchet & Clank نیز برای PS3 با تخفیفات ویژه در دسترس قرار دارند.

در نهایت دارندگان کنسول PS Vita نیز می توانند بازی های Ratchet & Clank Collection با قیمت ۶ دلار, Grand Theft Auto PS Vita Collection با قیمت ۱۴ دلار و Ratchet & Clank: Full Frontal Assault با قیمت ۳ دلار را خریداری کنند.

لازم به ذکر است که این بار محصولات خاص و رایگان برای مشترکین پلی استیشن پلاس در نظر گرفته نشده و تمام کاربران بازی های ارائه شده را با همان قیمت تخفیف خورده و جدید دریافت می کنند.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.