معرفی بازی Notes of Obsession |نمادی در عمق موسیقی

26 ژوئن 2016 موضوعات: اخبار، پیش نمایش، کامپیوتر، کامپیوتر، لینوکس، لینوکس، مقالات، مک، مک بدون دیدگاه 1,828 بازدید

ترس چیزی است که در هر راهی همراه انسان است و در این بین مهم نیست حتی اگر در خانه ی خودت هم سر کنی, باز هم ترس می تواند راه خود را به خانه ی تو باز کند و در نهایت این تو هستی که میزبان او هستی, پس در نهایت تنها چیزی که باقی می ماند تو هستی و ترسی که باید بر آن غلبه کنی پس راهت را انتخاب کن و در مسیری درست قدم بگذار تا نتیجه اش مورد قبولت باشد…

NotesofObsession

سلامی دوباره به تمامی بازی دوستانی که بازی تاک را همراهی می کنند.امروز با معرفی یک بازی زیبای دیگر در خدمت شما هستیم.

علاقه مندان به بازی های رایانه ای به خوبی می دانند که اکثر بازی هایی که تاکنون منتشر شده اند حداقل ۱۰ ساعت زمان برای به پایان رساندن آن ها نیاز است.

اما هم اکنون بازی تاک قصد دارد یک بازی جدید به شما معرفی کند که شما اگر خیلی خوش شانس باشید می توانید تنها در ۲ الی ۳ ساعت آن را به پایان برسانید.

Notes of Obsession نامی است که سازندگانش یعنی استودیو Creaky Stairs Studios به آن داده اند.این بازی در ژانر ترسناک می باشد و شما در مدت زمانی کوتاه می توانید به خوبی ترس را از اعماق وجودتان حس کنید.

آیا به بازی های ترسناک علاقه مندید؟آیا دوست دارید ترس را طوری احساس کنید که انگار همه چیز در واقعیت رخ می دهد؟پس بازی تاک پیشنهاد می کند حتما  Notes of Obsession را تجربه کنید.

این بازی برای PC ساخته شده و تنها دارای یک اپیزود می باشد که بسته به هوش و اهی که درآن انتخاب می کنید زمان به پایان رساندن آن تا ۴ ساعت طول می کشد.

Notes of Obsession داستان خانواده ای را بیان می کند که پر از راز های بسیار بوده و در این میان شما هستید که می توانید انتخاب کنید چگونه و با چه سرعتی آن راز ها را کشف کنید.

john-kalderon-monstersnap-01

شاید با خود فکر کنید راز های پنهان یک خانواده را نمی توان طی ۴ ساعت پیدا کرد, با این حال وسیله ای درون بازی در اختیار شما قرار می گیرد که کار را آسان تر کرده و راهنمای شما محسوب می شود.

پس از ورود به بازی شما در خانه ی خود قرار دارید و در این بین ترس همیشه در کنار شماست, صداهای مختلفی که درون خانه شنیده می شود خود به خود توجه شما را به خود جلب کرده و از روی قاب عکس بزرگ روی دیوار متوجه می شوید که یک پسر بچه ی ۱۲ ساله هم داشته اید.

63LfL4

راه خود را به سمت قسمت های مختلف خانه پیش می گیرید و کم کم به این نتیجه می رسید که همه ی کار ها را نمی توان دست خالی انجام داد چرا که در مکانی با این خوف و دلهره, همیشه خطر در کنار شماست و همیشه هم خود را نشان نمی دهد.

با این حال Notes of Obsession یک بازی اول شخص و ترسناک است که در آن شما نمی توانید سلاح خاصی در اختیار داشته باشید و بیشتر گیم پلی آن بر روی پیدا کردن راز ها و گشتن اتاق ها  قسمت های مختلف خانه خلاصه می شود.

اما در این بین بوفه ای بزرگ و زیبا درون پذیرایی خانه می بینید که سلاحی سرد درون آن قرار گرفته و در این زمان است که متوجه می شوید راهی برای محافظت از خود نیز پیش رو دارید.

4175413

با این حال به همین راحتی نمی توان به این سلاح رسید, بلکه باید راه درازی رابرایرسیدن به آن طی کنید که پر از خطرات و صد البته موجودی است که همیشه ظاهر نمی شود.

دقت کنید برای این که بتوانید راز های درون خانه و خانواده را کشف کنید باید تک تک اتاق های و قسمت های مختلف محیط را بگردید, در این بین است که اولین راهنمای خود را پیدا می کنید. یک جعبه ی موسیقی کوچک که با کوک کردن آن نماد هایی طلایی رنگ بر روی دیوار و قسمت های مختلف محیط ظاهر می شوند.

tumblr_o85do9bAYy1upp723o2_500

از آن جایی که Notes of Obsession تنها از یک اپیزود تشکیل شده و زود تمام می شود, بازی به خوبی شما را راهنمایی می کند تا بتوانید راه درست را پیدا کنید و در این بین باید از دست دشمن بزرگ و ترسناک خود هم فرار کنید.

مخفی شدن در قسمت های مختلف خانه ممکن بوده و شما پیش از آن که به سلاحی برای محافظت از خود دست پیدا کنید, تنها راهی که دارید فرار یا مخفی شدن از این دشمن است.

دقت داشته باشید مهم ترین چیزی که به شما کمک می کند واقعیت وجود این خانه را به شما نشان می دهد, همان جعبه ی موسیقی است که در ابتدای بازی پیدا می کنید.

freegames_june11_3

بدون وجود آن و گوش دادن به موسیقی زیبایش, خانه ای که در آن قرار دارید بسیار عادی و ساده می باشد, اما تنها پس از کوک کردن این جعبه ی موسیقی می توانید واقعیت را مشاهده کنید.

البته نمی توان گفت که شکل خانه عوض می شود یا راهی جدید می بینید, اما تغییرات مختلفی در آن ایجاد می شود که باید با دقت به اطراف توجه داشته باشید تا متوجه ی آن ها شوید.

clH3Xi

شاید در ابتدا فکر کنید توجه زیاد به این تغییرات آنقدر ها هم مهم نیست, با این حال باید بدانید که این تغییرات نمادهایی هستند که با پیدا کردن هر یک از آن ها بخشی از راز درون خانه پیدا می شود و شما کم کم به داستان اصلی Notes of Obsession نزدیک تر می شوید.

هر یک از بخش های بازی که با پیدا کردن این نماد ها مشخص می شوند می توانند کم کم شما را به هدف اصلی درون بازی نزدیک کنند تا جایی که حتی سلاح درون بوفه را هم به دست آورید.

این نماد ها گاهی به عنوان راهنمای شما نیز عمل می کنند و با پیدا کردن آن ها می توانید به آیتم های مختلف و ضروری همچون کلید و یا راهی باز کردن دری قفل درون بازی دسترسی پیدا کنید.

این نماد ها دومین بخش اصلی درون بازی محسوب می شوند که پیدا کردن آن ها بسیار مهم بوده و شما با هر بار چرخاندن کوک جعبه ی موسیقی می توانید تعدادی از این نماد ها را در بخش های مختلف محیط پیدا کنید.

S42hkk

در نهایت کشتن دشمنی که درون حانه شما را تهدید می کند در آخرین مرحله ی بازی قرار داشته و این شما هستید که باید با بیشترین سرعت نماد های باقی مانده را پیدا کرده و با باز کردن در بوفه از سلاحی که درون آن است برای کشتن دشمن خود استفاده کنید.

گیم پلی بازی شاید دارای کار های مخصوصی نباشد اما به اندازه ای احساس ترس می کنید که یک بازی در سبک ترسناک همیشه به تنها چیزی که نیاز دارد همین گزینه است.

البته در Notes of Obsession کیفیت طراحی این شرایط دلهره آور هم مهم می باشد و این گرافیک بازی است که بسیار عالی بوده و باعث می شود این موقعیت های پر از خوف و ترس به گونه ای نمایش داده شود که شما ترس را بهتر و عمیق تر احساس کنید.

john-kalderon-monstersnap-05

سازندگان رزولوشن ۱۰۸۰P و نرخ فریم ۶۰fps برای آن در نظر گرفته اند.همین امر خود ترسناک بودن بازی را بیشتر می کند چرا که هر چه این مکان دلهره آور تر باشد, حس ترس را راحت تر و بهتر به بازیکن القا می کند. این که بازیکن حس کند هر لحظه در خطر است و باید حتما زنده بماند خود یک هیجان خاص به گیم پلی بازی اضافه می کند.

تاکنون بازی های ترسناک بسیاری منتشر شده اما Notes of Obsession اولین عنوانی بوده که کاربران پس از تجربه ی گیم پلی آن, به یکدیگر هشدار می دهند که هنگام بازی کردن خیلی دقت کنند.

به نظر تعداد زیادی از کاربرانی که این بازی را تجربه کرده اند, Notes of Obsession ترسناک ترین و دلهره آور ترین عنوانی است که تاکنون در صنعت گیم منتشر شده است.

Notes-of-Obsession

این بازی به تازگی در تاریخ ۷ ژوئن ۲۰۱۶ منتشر شد و توانست با وجود کوتاه بودن باز هم به سرعت مورد توجه کاربران بسیاری قرار بگیرد. شما نیز اگر به بازی هایی در این سبک علاقه مند هستید, بدون شک از تجربه ی Notes of Obsession لذت خواهید برد.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.