پیشرفت ایران در فناوری تولید بازی‌های ویدیویی

21 جولای 2016 موضوعات: اخبار، اخبار بازی، دسته‌بندی نشده، کامپیوتر بدون دیدگاه 4,182 بازدید

ازی رایانه‌ای «شتاب در شهر ۲» روز یکشنبه مورخ ۳ مرداد توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای رونمایی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، دومین نسخه از بازی «شتاب در شهر» در حالی هفته آینده رونمایی و منتشر می‌شود که نسبت به نسخه پیشین خود پیشرفت‌های چشمگیر فنی و گرافیکی داشته است.

این بازی به دلیل استفاده از موتور گرافیکی بومی، منتج به پیشرفت کشورمان در فناوری تولید بازی‌های ویدیویی شده و صنعت بازی‌های رایانه‌ای ایران را چند پله به جلو رانده است.

مدل‌سازی ده‌ها خودروی داخلی و خارجی، نقشه‌ای به وسعت ۷۰ کیلومتر مربع، قابلیت اسپورت کردن ماشین‌ها، رانندگی آزادانه در شهر، تعقیب و گریز، تخریب‌پذیری خودروها و غیره از ویژگی‌های این بازی برتر ایرانی است.

نسخه اول این بازی با فروش ۱۵۰ هزار نسخه‌ای به عنوان یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین بازی‌های اتومبیل‌رانی ایرانی شناخته می‌شود. این در حالی است که با پیشرفت‌های چشمگیر نسخه دوم، انتظار می‌رود شتاب در شهر ۲ نیز به یک بازی محبوب و پرفروش در کشورمان تبدیل شود.

آیین رونمایی از این بازی ساعت ۱۰ صبح یکشنبه ۳ مرداد ماه در فرهنگسرای سرو برگزار می‌شود و حضور در مراسم برای عموم آزاد است.

Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.