پیشنهاد چند میلیارد دلاری برای خرید Clash of Clans | معامله ای سودآور

16 ژوئن 2016 موضوعات: آی او اس، اخبار، اخبار بازی، اندروید، مطالب ویژه بدون دیدگاه 1,622 بازدید

کمپانی چینی Tencent هم اکنون به دنبال این است که بازی محبوب و پرطرفدار Clash of Clans را از سانده ی آن Supercell Oy خریداری کند. با توجه به گزارشی که به تازگی توسط ارائه Wall Street Journal شده, این معامله بیش از ۹ میلیارد دلار ارزش دارد.

ظراهرا آن ها در هفته ی آینده با یکدیگر درمورد مبلغ اصلی این بازی توافق می کنند, اما در صورتی این معامله اتفاق می افتد که Tencent بتواند با این مقدار قیمت Clash of Clans را خریداری کند. اما در این صورت است که کمپانی Tencent به یکی از بزرگ ترین شرکت های تبدیل می شود و می تواند سود زیادی از این بازی پرطرفدار به دست آورد.

بالاخره هم اکنون Clash of Clans به اندازه ی کافی خود را نشان داده و حسابی شناخته شده است, حالا که همه چیز به بهترین شکل ممکن پیش می رود Tencent قصد دارد این بازی را خریداری کرده و درآمد خود را بیشتر کند.

Bazitalk_Clash-Of-Clans_BG

این بازی در سال ۲۰۱۵ بیش از ۵٫۲۵ میلیارد دلار ارزش داشت و این مقدار هم اکنون کلی بیشتر هم شده, پس در صورتی که این معامله انجام شود کمپانی Tencent حسابی شانس آورده است.

فکر کنم همه می دانیم که بازی های Clash of Clans و Clash Royale هم اکنون یکی از بهترین و بزرگ ترین عناوین موبایل هستند که کلی طرفدار دارند و بسیار محبوب هستند.

در واقع بیش از ۱۰۰ میلیون نفر هم اکنون به صورت روزانه Clash of Clans را تجربه می کند و در سال ۲۰۱۵ نیز این بازی به عنوان دومین عنوان پرفروش سال در صنعت گیم انتخاب شد که این خود یک موفقیت بسیار بزرگ است.

با این حال اخبار بیشتر از این معامله ی مهم به زودی به اشتراک گذاشته می شود و ما نیز به سرعت آن ها را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

هم جنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.