پیش نمایش Gran Turismo Sport |نهایت سرعت

03 می 2016 موضوعات: اخبار، پلی استیشن 4، پیش نمایش، مقالات بدون دیدگاه 2,296 بازدید

با فروش بیش از ۷۵ میلیون دلار از فرانچایز اسپورت Gran Turismo در سال, ام اکنون یک نسخه ی جدید از این سری بازی های رانندگی و مسابقه ای در حال توسعه می باشد.

سازندگان گام بعدی برای به موفقیت رساند بیشتر این فرانچایز را برداشته اند و قصد دارند بازی جدید Gran Turismo Sport را با قابلیت های بسیار منحصر به فردی نسبت به گذشته طراحی کنند.

بازی جدید Gran Turismo Sport دارای ویژگی های بسیار تکامل یافته ای می باشد که از جمله ی آن ها می توان به سیستم گرافیکی پیشرفته تر, صداگذاری واضح تر جهت شنیدن صدای گاز, تیکاف و مواردی از این قبیل که در بازی های مسابقه ای مهم می باشد اشاره کرد.

gran-turismo-sport-screenshots-56325

لازم به ذکر است که یک موتور گرافیکی عالی برای بازی در نظر گرفته شده تا قابلیت فیزیک درون بازی را جهت نمایش بهتر برخورد های درون بازی بهبود داده و یک بازی بدوننقص و عالی به کاربران ارائه کند.

هم اکنون دو FIA آنلاین برای مسابقات قهرمانی این بازی در نظر گرفته شده است که به عنوان یکی از برجسته ترین قابلیت های موجود در Gran Turismo Sport محسوب می شود.

این بازی به عنوان یک نسخه ی ویژه و متفاوت در این سری در حال ساخت می باشد که که دارای گزینه های مختلف برای تجربه ی مسابقات بوده و به سادگی می توان باعث پیشرفت این بازی بشود.

در Gran Turismo Sport شما قابلیت موتور سواری درون بازی را نیز خواهید داشت که به عنوان یک طرفدار ممکن است اغلب فکر کنند این بازی جدید نیز تنها دارای مسابقات اتومبیلرانی می باشد.

gran-turismo-sport-screenshots-42

اما هم اکنون در این بازی جدید مسابقات جام ملت های مختلف وجود دارد که بازیکن می توانندهم برای کشور خود با موتور و ماشین های مختلف رانندگی کند و یا به عنوان هم وطنان بازیکنان دیگر در مسابقات کشور های دیگر شرکت کنند.

این دو مسابقات قهرمانی که به صورت همزمان در طول سال برگزار می شوند Nations Cup و Manufacturers Cup نام گرفته اند. شما می توانید علاوه بر کشور مورد نظر یک تولید کننده ی خودرو را به دلخواه انتخاب کنید.

شما می توانید تغییرات مختلف بر روی ماشین یا موتور خود اعمال کنید و سعی کنید با قدرت بسیار در مسابقات شرکت کنید, با این حال دقت داشته باشید که برای تجربه ی Gran Turismo Sport باز هم نیاز است تا کمی تجربه در موتور سواری و یا اتومبیلرانی داشته باشید.

Screen-Shot-2015-10-27-at-9.15.33-PM-638x287

در انتها بهترین بازیکن می تواند قهرمان بزرگ مسابقات درون بازی باشد و امتیازارت بسیاری کسب کند و در این بین جوایز بسیاری به او تعلق می گیرد. مراسم های مختلف توسط FIA درون بازی در پاریس برگزار می شود و به قهرمان مسابقات جوایز ویژه داده می شود گویی که شما در حال تجربه ی یک مسابقه ی واقعی بودید و حالا در آن به پیروزی رسیده اید.

یک لحظه ی تاریخی در بازی های ویدئویی Gran Turismo همین مراسم های زیبای آن ها می باشد که هم اکنون در این بازی جدید قرار است باشکوه تر و طبیعی تر از همیشه برگزار شوند.

gran-turismo-sport-screenshots-62

از دیگر مسابقات مختلی که درون این نسخه از بازی برگزار می شود نیز می توان به World Rally Championship, Formula 1, World Endurance Championship و دیگر مسابقات مختلف اشاره کرد.

بزرگ ترین جاذبه های موجود در Gran Turismo Sport این است که دارای مسابقات بسیاری می باشد که متناسب با هر سنی طراحی شده است و بازیکنان در تمامی سنین می توانند در آن موتورسواری و مسابقات اتومبیلرانی را تجربه کنند.

این بازی می تواند به کاربران مختلف ثابت کند که رانندگی با تمام سرعت و تجربه ی مسابقات مختلف در بازی های این سبکی چه لذتی دارد و خاطرات آن هرگز از یاد نخواهد رفت.

هم چنین هم اکنون تایید شده که بازی GT Sport دارای سه حالت مخصوص درون بازی می باشد که شامل بخش تک نفره یا Campaign, Sports Mode و در انتها Arcade Mode می شود. با توجه به اخبار های مختلفی که تاکنون از بازی منتشر شده ما متوجه شدیم که هر یک از این حالت ها دارای جاده ها و نقشه های متفاوتی برای مسابقات بوده و ساختار کلی آن ها نیز مختلف می باشند.

از آن جایی که مسابقات آنلاین درون بازی های مسابقه ای همیشه مورد توجه کاربران وجود دارد هم اکنون در GT Sport نیز در درجه ی اول به این مسابقات توجه شده است و بخش اصلی قابلیت ها و امکانات بازی درون مسابقات آنلاین بازی متمرکز شده است.

gran-turismo-sport-screenshots-1656

با این حال طبق توضیحاتی که سازندگان از بازی در وبلاگ پلی استیشن داده اند تمام بازی را مسابقات آنلاین آن تشکیل نمی دهند بلکه حالت های دیگری همچون مسابقات تک نفره نیز درون بازی وجود دارد تا همه ی کاربران از کوچک تا بزرگ بتوانند از تجربه ی GT Sport لذت ببرند.

در کنار آن در دنیای واقعی نیز بین مسابقات موتورسواری و اتومبیلرانی تفاوت عمده ای وجود دارد که هم اکنون در GT Sport نیز به این مسئله توجه بسیاری شده است

سازندگان سعی کردند تا عمق و پیچیگی لازم را در هر دو بخش از بازی قرار دهند و قابلیت های موجود آن را طبق انتظرات طرفداران طراحی کنند.

در ضمن هم اکنون هیچ شکی در این وجود ندارد که بازی Gran Turismo Sport به طور کامل از هدست واقعیت مجازی پلی استیشن VR پشتیبانی می کند و با آن سازگار است, بنابراین با استفاده از این هدست نیز می توان بازی را تجربه کرد.

این ویژگی تاثیر عمیقی بر تجربه ی گیم پلی بازی و مشاهده ی قابلیت های موجود در آن دارد چرا که اگر مسابقه های طولانی مدتی را درون بازی تجربه کنیم, بدون شک یکی از بهترین فن آوری ها برای لذت بخش تر کردن بازی همین هدست واقعیت مجازی VR می باشد.

با توجه به آزمایش هایی که تاکنون سازندگان بر روی این بازی انجام دادند به نظر می رسد Gran Turismo Sport به خوبی با VR سازگاری داشته و بسیار طبیعی و بدون مشکل اجرا می شود.

gran-turismo-sport-screenshots-35454

با توجه به گزارش های مختلف فیزیک و گرافیک بازی هم اکنون پیشرفت بسیاری کرده و GT Sport دارای کیفیتی عالی و بهتر است نسخه های پیشین این سری می باشد.

در انتها وبلاگ پلی استیشن تایید کرده است که این بازی برای انتشار در سال ۲۰۱۶ برنامه ریزی شده است و انتظار می رود که نسخه ی بتای آن در بهار ۲۰۱۶ آغاز شود.

از زمان راه انداری پلتفرم PlayStation 4 تاکنون بازی های بزرگی هم چون Star Wars: Battlefront و Uncharted 4 پیش از عرضه به صورت یک نسخه ی بتا برای این کنسول در PlayStation Network در اختیار کاربران قرار گرفتند.

هم اکنون سازندگان GT Sport نیز تصمیم گرفتند تا یک نسخه ی بتا در اختیار کاربران قرار بدهند که پیش از انتشار رسمی اینب ازی بتوانند برخی از قابلیت های مختلف آن را تجربه کرده و با آن بیشتر آشنا شوند.

gran-turismo-sport-screenshots-86456

خوشبختانه فرانچایز تاریخچه ی طولانی در صنعت گیم دارد و نسخه های متفاوتی که تاکنون از آن عرضه شده است نیز به اندازه ی کافی مورد استقبال کاربران قرار گرفته است.

با این حساب GT Sport نیز پس از انتشار می تواند مورد توجه طرفداران این سری قرار بگیرد و ما نیز امیدواریم پس از عرضه بتواند به موفقیت های بسیاری دست پیدا کند.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

MacTavish
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.