کوجیما از علت همکاری خود با سونی برای ساخت بازی جدیدش می گوید

15 ژوئن 2016 موضوعات: اخبار، اخبار بازی سازها، مطالب ویژه بدون دیدگاه 2,457 بازدید

بازی جدید کوجیما قرار است با همکاری سونی ساخته شود و خالق متال گیر هم اکنون در مورد علت انتخاب این شرکت عظیم سخن می گوید . در ادامه با ما همراه باشید.

کوجیما در یک رویداد زنده ی استریم شده ی یوتیوبی توضیح داد:

من خیلی خوش شانس هستم که افراد مختلف رو در کنار خودم دارد. اما خود من چند ساله که با سونی ارتباط دارم و هیچ گونه مشکلی تا به حال در روابط ما به وجود نیامده و همین امر موجب اعتماد بین ما می شود. بنابراین ، برای اولین عنوان ، من می خواستم آن را بر اساس روابطم توسعه اش بدهم . پس در نیجه اعتماد من به سونی موجب شد که با انها همکاری کنم

کوجیما همچنین افزود که سونی نیز به شدت به توانایی های او اعتماد دارد و به همین علت آزادی کاملی را به این بازی داده و او تقریبا هر کاری که صلاح بداند را انجام می دهد. او همچنین از این مسئله هیجان زده است.

کوجیما همچنین در مورد موتور بازی آینده اش حرف زد که هنوز در موردش تصمیمی نگرفته. اما او اشاره می کند که آنها چند موتور را در ذهن خود دارند و فعلا در حال تست یکی از آنها هستند .

همچنین کوجیما تفکرات خود را در مورد واقعیت مجازی نیز بیان کرد و گفت ان چیزی است ک باور دارد منجر به تفاوت های بسیاری در صنعت گیم می شود:

من فکر می کنم این روند با بازی آغاز می شه و به فراتر از این صنعت می رود . امکان دارد در آینده در جاهایی نظیر پزشکی ، آموزش و .. استفاده می شود و آن چیزی است که قطعا و روز به روز زندگی ما را تغییر می دهد و با وجود بزرگی اش تفاوت های بسیاری را ایجاد خواهد کرد.

با بازی تاک همراه باشید

برچسب‌ها:
Nathan Drake
به نظر من گیم خودش یک نوع هنره و گیمر هم هنرمند . پس چه خوبه که ما توی این دنیای پر از هنر سهیم هستیم و از این سرگرمی استفاده می کنیم م.ت - PS4 گیمر ;)
مطالب مرتبط

0 دیدگاه ارسال شده

دیدگاه خود را بیان کنید :

لطفا از بخش فهرست‌ها منویی را برای (منوی موبایل) انتخاب کنید.